lumea eroilor

  • Autor subiect DeletedUser8252
  • Data de început

DeletedUser

Guest
poti sa propui niste setari...parerea mea ar merge setari gen Delta Epsilon Kappa.....dar setarile astea nu
E lumea eroilor pt numele lui dumnezeu ar trebui sa faceti un sondaj cu aliantele care au castigat lumile precedente si sa le intrebati ce setari vor....prefer amanarea cu inca 1 luna pt niste setari mai de bun simt ...dar asa cu aceste setari in nici un caz nu v om juca
 

DeletedUser

Guest
Numai războinicilor care au primit medalia de ”Erou Tactician” li se va permite să se lupte în Lumea Eroilor.
-greseala acestei lumi incepe de aiceea”Erou Tactician” cele 7000-8000 de puncte de atac le face si unu ce doarme 25 din 24.
SETARI -
-pai daca e o lume a eroilor ce mai bagati moral (asa doar ca unu ce intra pe zi de sambata sa ma poata ataca in liniste fara ca unu ce e activ sa ai poata face ceva)
-24 de ore cucerirea (sa fim seriosi schimbati lumea fratilor puneti-o normala ,eu ma asteptam la cel mult 8 ore sa tina o cucerire si de preferabil ar fi 6)
Si apropo sistemul nou de cucerire nu mai functioneaza pe servarele noastre sau nu mai stiu romani sa joace cu revolta¿?
 

Mr Jack

Super Moderator
asa cum cineva a cerut setarile respective, cred ca nu este prea tarziu sa ceara si modificarea lor, cel putin scurtarea semnificativa a perioadei cat dureaza cucerirea
 

DeletedUser

Guest
Ne agitam degeaba.Totul se invarte in jurul banilor,nimeni na cerut aceste setari sant sigur ..dar pt ei INNO sant super pt a scoate cat mai mult profit.
Cu cat perioada de cucerire e mai mare cu atata sta mai mult alume pe servar:)
Si de ce sa nu spunem ca inafara de NIMIC nu difere deloc de alte lumi.
O lume a EROILOR trebuia sa fie o lume mai rapida parerea mea si nu sa aibe acces orice"" adormit"" la ea.
 

DeletedUser

Guest
pe aceasta lume "a eroilor" nu vor putea intra si cei INVITATI ?
 

DeletedUser

Guest
sper ca nu vrei sa te infructi din ea:))ma refer la Afrodite ca jucatoare

Poti sa-mi explici si mie te rog ce este acela ''a infructa''? Nu de alta dar sa stiu la ce sa ma astept:D
Suna a ceva pus la macerat si mancat cu sirop:|
 

DeletedUser

Guest
noi, Ghost Division am castigat Epsilonul cu 4 apoi 7 minuni, o lume dupa cum se stie cu sistem nou de cucerire. de ce am accepta noi aberatiile celor de la INNO si vechiul sistem de cucerire? trebuiau sa se faca din start 2 lumi ale eroilor, cu sistem vechi si nou de cucerire nu cea cu apararea prostului unde trebuia sa te ataci singur. pacat, din nou mare pacat ca nu prea se gandeste acolo la INNO
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Daca stii sa joci , joci in limita posibilitatilor.Adica nu te plangi de sistemul de cucerire.iar daca nu stii , inveti si te adaptezi ;).Intradevar , si mie imi place un anumit sistem de cucerire , mai exact cel vechi (colonizare si nu revolta) deoarece cu ala am inceput.Dar daca ar fi fost sistemul nou de cucerire , m'as adapta.
 

DeletedUser6312

Guest
Nu sistemul de cucerirea e problematic ci durata cuceririi in sine, 24 de ore, e prea mult, mult prea mult.
 

DeletedUser

Guest
parerea mea este ca nici macar durata cuceririi nu ar fi o problema, dar cu viteza asta...cam imbatranesti!
 

DeletedUser

Guest
si tu Radukule crezi ca nu stiu sa joc? problema e ca nu vreau sa joc pe sistemul prostului. atata tot. joaca tu pe sistem vechi si gata daca ala iti place iar noi vom ramane cu epsilonul nostru. pana la urma nu e decat o alta lume de joc si nimic mai mult. bafta
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7418

Guest
in legatura de timpi ma asteptam sa fie mult mai rapida e dezamagitor de lenta asa ma joc in continuare pe delta
 

DeletedUser

Guest
Dom"Norbit.....ca ce mama ..lu" proces verbal...am jucat pe Beta Eroi ..cu viteza 12.....?? sa imi dea 2 acum ??
pai daca dupa 1.7 ani pe o lume ,am 1.5KK atunci pe Eroi....tre sa stau 4 ani sa ajung la levelul asta ??
Pai asta e pentru jucatori experimentati ??? sau e o gluma...????
Cam cand se prevede deschiderea unei alte lumi?????
Caci nu's de ce dar asta cred ca o vom boicota un pic......din Epsilon vorbesc!!!Poate o sa joace cei mai "buni "aici.....stiu si eu ...la setarile astea....
imi era frica de un Vs =9 Vtr=6.....era acceptabil..Vs=6.Vtr=3......dar UNU......pfffff..iti trebuie experienta nu gluma...
LE:acolo ..Vs=12---cucerire 2 ore OK??
aici ..Vs=2----cucerire 24...e ok????caci am vz. o postare in care spune-ati ca e corelata...:|
 
Ultima editare de un moderator:
Sus