lumea eroilor

  • Autor subiect DeletedUser8252
  • Data de început

DeletedUser8252

Guest
am si eu o intrebare de ce nu puteti face astfel
sa fie minuni dar sa nu se incheie lumea
adica
sa fie uni jucatori in lumea eroilor si restu de jucatori in grepolis normal
 

DeletedUser

Guest
asa o sa si fie ..pe cuvantul meu:D,uite ...iti va spune si Norbit-ul acelasi lucruB-)
 

DeletedUser

Guest
Lumea eroilor va fi separata de lumiile normale de joc. Momentan nu exista in plan inchiderea vre-uneia dintre lumiile normale, iar cand va fi cazul jucatorii acelei lumi vor fi anuntati din timp :)
 

DeletedUser7685

Guest
Nu se vor inchide lumile vechi, o lume inchisa = bani pierduti!
 

DeletedUser8252

Guest
Multumes pentru raspunsuri,este foarte bn ca nu se inchide deoarece am construit o insula si nu vroiam sa o pierd
 

DeletedUser7205

Guest
dar in final cind se deschide aceasta lumea eroilor..o data ne-ati zis ca dupa ce se inchide aia de teste pe 16 ianuarie pe la jumatea lui ianurie se va deschide lumea eroilor la noi..am intrat deja in februarie si e gata si aceasta jumate si nici macar un raspuns..macar sa ne fie clar pe data de 22.03.2020 se va deschide lumea eroilor pe ro..
sigur o sa primesc iar raspuns ca nu e gata ca lucreaza la buguri..de o luna se tot lucreaza la acestea..
 

DeletedUser

Guest
In primul sfert al acestui an speram sa putem deschide si lumea eroilor. Din pacate conditiile tehnice ale lumii nu permit momentan deschiderea unei astfel de lumi.
 

DeletedUser7851

Guest
Se va anunta pe forum momentul in care va fi lansata lumea eroilor
 

DeletedUser

Guest
Viteza Joc: 2
Viteza Unitati: 1
Viteza Negot: 1
Bonus de Noapte: Da; de la ora 00:00 durata 6 ore.
Grafica de Noapte: Activa
Membrii Alianta: 100
Sistem De cucerire: Vechi (fara revolta)
Zei: 6 ( Zeus Poseidon Hera Athena Hades Artemis )
Moral: Activ
Protectie Incepator: 3 Zile
Durata colonizare oraş : 24 Ore
Injumatatirea timpului la unitati: Da


Durata colonizare oraş : 24 Ore de ce nu 1 luna? macar sa fim siguri de o treaba....atacam 1 cucerire si trimitem sprijin pa ea pana se termina servaru
Sa nu zic nimic de viteza de moral si de bonusu de noapte......extraordinare setari foarte inspirate mi au taiat din start pofta de joc .....
Cu adanc regret va anuntam ca alianta noastra no sa particepe pe un servar ce are asemenea setari
 

Mr Jack

Super Moderator
eu am o curiozitate...
setarile astea le-a ales cineva in mod intentionat, sau au fost trase la sorti?
 

DeletedUser6312

Guest
Bonus de Noapte: Da; de la ora 00:00 durata 6 ore.

Durata colonizare oraş : 24 Ore

Cine a decis asta si de ce trebuiesc sa fie setarile acestea, chiar crede cineva ca nu vom mai dormi si vom juca grepolis non stop doar pentru ca bonusul de noapte e intre 00:00 si 6 dimineata?
E absurd ...
Iar cucerirea care dureaza 24 de ore??? Pai cum procedam, tinem blocata toata apararea aliantei pe un asediu 24 de ore?
Am sacrificat foarte mult, cu totii, pentru a castiga lumea kappa si pentru a juca pe lumea eroilor insa se pare ca datorita acestor setari, nu vom putea sa participam.
Minunat, bravo Grepolis.
 

DeletedUser

Guest
Ati avut emotii? ati transpirat visand o lume speciala? felicitari!!! visul v-a fost indeplinit:-&
 
Sus