Kasmenai

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

twistdark1

Stie Tot
Familia Friends ia o pauza competitionala pe termen nelimitat , nu va mai dati filme ca intram ca vad ca va strangeti aproape suta sa o dati cu noi si noi nici macar nu am discutat despre lumea noua :)

Succes tuturor in ce v ati propus !

Ce dreacu pauza competitionala , asa ii ziceti voi la violuri repetate?
 

twistdark1

Stie Tot
Zici toate navele care iti am spart? Sau ati uitat cat de jenanti ati fost cand ati incercat 5 nave pe 5 insule diferite si ve le am spart pe toate 5.. omule pot sa nu iti fiu prieten sau amant cum ai vrea tu, dar eu si daca nu suport pe cineva cand joaca bine spum ca joaca bine. Stati aici sa va radeti de mine pentru ce? Am lasat eu lumea sau david si cu toti eroi lui? Eu sunt acolo si am fost unicul care o vrut sa adune ce o mai ramas din porcaria aia de alianta slaba.
Cum pot sa nu am ce va cu el cand o lasat toti jucatori lui in halul ala? Hai lasa vrajeala. Sau vrei sa mai vorbim si de cand erai pe contul lui webb si incercai sa bagi nave noapte pe insula aia? Sunt plin de raporturi cu nave sparte.. deci daca nu sunt eu un pic bun inseamna ca tu si aia care incearca nave pe mine nu sunt in stare deloc.. dar na pe forum esti TOP PLAYER GREPO RO
mars

Te ai dus la ei la caldurica cand le era bine , ii pupai in cur la modul profesionist si acum ii scuipi , ie bn coae keep it up :))))))))

App pt voi astia care ramaneti "surprinsi" de ce se intampla prin friends fake, e deja a 7 a lume la rand , ori va place bataia , ori suntrti surzi si chiori :)))))
 

Lord Smaug

Stie Tot
fPqUkwl.png
 

Lord Smaug

Stie Tot
Nu am vorbit cu nimeni de pe grepo ieri, eram prea ocupata sa invat, ceea ce iti recomand si tie. Te asteapta restanta la analiza, eu zic sa te mobilizezi in loc sa te apuci sa imi scrii mie toate tampeniile irelevante din capul tau
lasa ca ai timp sa schiauni in mod sportiv, poate poate te mai muieste unu pe extern ca de la barbatatu mai greu cu pl :))))))))))
 

Deoxys

Membru activ
De unde sa stiu ce era acolo vazund ca era prima lume in romania?? Ei sa o lasat total cand am intrat la ei ca o crezut ca o castigat lumea.
Vezi ca nu am esit din alianta cum toti ziceti voi din gura, am esit ca ma am certat cu sclavul de bobo care is petrece timpul sa spuna ca vrea sa vada familia mea sa moara de cancer. Dar na copii special trebuie ajutati :)
Asa ca nu mai mancati rahat, ca nu ma am dus la ei ca erau mai buni;)
Plus mapa o vad doar eu?
 
Zici toate navele care iti am spart? Sau ati uitat cat de jenanti ati fost cand ati incercat 5 nave pe 5 insule diferite si ve le am spart pe toate 5.. omule pot sa nu iti fiu prieten sau amant cum ai vrea tu, dar eu si daca nu suport pe cineva cand joaca bine spum ca joaca bine. Stati aici sa va radeti de mine pentru ce? Am lasat eu lumea sau david si cu toti eroi lui? Eu sunt acolo si am fost unicul care o vrut sa adune ce o mai ramas din porcaria aia de alianta slaba.
Cum pot sa nu am ce va cu el cand o lasat toti jucatori lui in halul ala? Hai lasa vrajeala. Sau vrei sa mai vorbim si de cand erai pe contul lui webb si incercai sa bagi nave noapte pe insula aia? Sunt plin de raporturi cu nave sparte.. deci daca nu sunt eu un pic bun inseamna ca tu si aia care incearca nave pe mine nu sunt in stare deloc.. dar na pe forum esti TOP PLAYER GREPO RO
mars
Eu zic sa taci din gura :)))))))))))))))))))))))) ca ai luat nava cu tine on la care puteai sa incadrezi inca alte 3 orase cel putin (bine daca mai aveai trupe pe ele ca la 6 dimineata era viol in orasele tale hahahahahahaha) si de ce ar fi trebuit sa intru la webb pe cont daca tu erai pe insula cu mine ? Wtf rumenia ai o logica in tine maxima :)))))))) s a plans in tot frenzul ala ca eu stau la webb pe cont ca nu stiu ce,nu statea nimeni,erati voi prosti incat si noaptea cand oprea alarma ca are copil mic si nevasta nu erati in stare sa i bagati nave hahahahahahahahahahahahahahahahahahaha :)))))))))))))))))))) vrei sa mi aduc aminte cand ai blocat 30k deff terestru langa mine ? ca stiai ca la fiecare bonus te iau in pula si fac cu tine italia romania,romania italia :))))))))))))))))) marsi coaie de aici ca esti mai petarda decat prostul ala de david la jocul asta
 
@Lorita observ ca te mananca in pizda rau de tot stai pe aici si te certi cu toata lumea :)))))))) ajung la vorba astora ca ala nu ti mai da pula si cauti dinou pe aici :))))))))))))))))))))))) incepe sesiunea acum,axeaza-te pe aia lasa dracu cancan ul ca mai rau te faci de cacao fetito
 

Demos06

Stie Tot
Zici toate navele care iti am spart? Sau ati uitat cat de jenanti ati fost cand ati incercat 5 nave pe 5 insule diferite si ve le am spart pe toate 5.. omule pot sa nu iti fiu prieten sau amant cum ai vrea tu, dar eu si daca nu suport pe cineva cand joaca bine spum ca joaca bine. Stati aici sa va radeti de mine pentru ce? Am lasat eu lumea sau david si cu toti eroi lui? Eu sunt acolo si am fost unicul care o vrut sa adune ce o mai ramas din porcaria aia de alianta slaba.
Cum pot sa nu am ce va cu el cand o lasat toti jucatori lui in halul ala? Hai lasa vrajeala. Sau vrei sa mai vorbim si de cand erai pe contul lui webb si incercai sa bagi nave noapte pe insula aia? Sunt plin de raporturi cu nave sparte.. deci daca nu sunt eu un pic bun inseamna ca tu si aia care incearca nave pe mine nu sunt in stare deloc.. dar na pe forum esti TOP PLAYER GREPO RO
mars
Bă Deo dacă nu plecai din Last intr un moment in care mergea mai greu erai credibil,dar așa..:))
Și ți ai găsit sa fugi fix in alianta care are 7 sau 8 lumi la rând pierdute ,te ai grăbit ca fata la măritat
Aia e,se mai întâmpla
 

Deoxys

Membru activ
Eu zic sa taci din gura :)))))))))))))))))))))))) ca ai luat nava cu tine on la care puteai sa incadrezi inca alte 3 orase cel putin (bine daca mai aveai trupe pe ele ca la 6 dimineata era viol in orasele tale hahahahahahaha) si de ce ar fi trebuit sa intru la webb pe cont daca tu erai pe insula cu mine ? Wtf rumenia ai o logica in tine maxima :)))))))) s a plans in tot frenzul ala ca eu stau la webb pe cont ca nu stiu ce,nu statea nimeni,erati voi prosti incat si noaptea cand oprea alarma ca are copil mic si nevasta nu erati in stare sa i bagati nave hahahahahahahahahahahahahahahahahahaha :)))))))))))))))))))) vrei sa mi aduc aminte cand ai blocat 30k deff terestru langa mine ? ca stiai ca la fiecare bonus te iau in pula si fac cu tine italia romania,romania italia :))))))))))))))))) marsi coaie de aici ca esti mai petarda decat prostul ala de david la jocul asta
Ba nu mai minti ca esti rasul pamantului, atacau cu contul lu webb si cand se ferea tu trimiteai offurile de la tine , toata lumea o vazut jegule, tu viol poti sa i dai doar lu mata pentru ca esti un jeg de om hahahah.. tu traiesti in lumea ta de cacat unde tu esti cel mai tare, eu cred doar ca iti place sa o sugi, oricum un pic de miscare si tie ti ar face bine sclavule.. si oricum mars poti sa i spui doar lu mata
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus