Kasmenai

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Strict problema ei,eu unul n am o problema cu ce a facut,eu sunt adeptul sa faci ceea ce simti ca asa e cel mai bine,pe mine ma deranjeaza la ea aroganta de 2 lei pe care si a luat o peste noapte si ca nu e dreapta mereu,a spus niste lucruri(poate la nervi,poate in nestiinta de cauza) si daca i le zici peste o saptamana n are taria de caracter sa zica "da ma asa e",incearca mereu sa faca o extorsiune a adevarului si sa invarta omul cum vrea ea doar sa fie tot ca ea
 
Ultima editare:

Lord Smaug

Stie Tot
Fata de Florin e incontestabil greseala mea, merita sa stie totul de la inceput.
Totusi e amuzant cum tu afirmai ca ai vorbit cu mine o perioada, pe atunci unde iti era empatia fata de Florin? (Daca e asa cum spui tu)
eu n-am avut, si am zis-o de atatea ori ca ma doare-n 14 de florin
 
Ce plm e aia empatie coaieeeeeeeeeeeeee=))))))))))))) sa moara ma sa daca mai exista asa ceva in 2023 =)))))))))))))))))))))))) mai ales cand vine vorba de pizda =)))))))))))))))) se lasa poarta goala,incerci sa marchezi =)))))))))) hahahahaha
 
N am ce sa vorbesc concret ca am mai incercat sa o fac si mi ai negat sau mi ai bagat o scuza peste (sau motiv),ayaye
Las o asa cum e,ti am zis si la ultima discutie pe wapp,comunitatea grepo nu ti face bine tie ca persoana,fa 2 pasi inapoi si mai da l dracu de forum extern,mai da l dracu pe azorel,mai da ma si pe mine dracu etc etc
Esti prea desteapta (doar ca bleaga) ca sa iei parte la cancan uri de 2 lei
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus