Kasmenai

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Deoxys

Membru activ
Eu zic sa taci din gura :)))))))))))))))))))))))) ca ai luat nava cu tine on la care puteai sa incadrezi inca alte 3 orase cel putin (bine daca mai aveai trupe pe ele ca la 6 dimineata era viol in orasele tale hahahahahahaha) si de ce ar fi trebuit sa intru la webb pe cont daca tu erai pe insula cu mine ? Wtf rumenia ai o logica in tine maxima :)))))))) s a plans in tot frenzul ala ca eu stau la webb pe cont ca nu stiu ce,nu statea nimeni,erati voi prosti incat si noaptea cand oprea alarma ca are copil mic si nevasta nu erati in stare sa i bagati nave hahahahahahahahahahahahahahahahahahaha :)))))))))))))))))))) vrei sa mi aduc aminte cand ai blocat 30k deff terestru langa mine ? ca stiai ca la fiecare bonus te iau in pula si fac cu tine italia romania,romania italia :))))))))))))))))) marsi coaie de aici ca esti mai petarda decat prostul ala de david la jocul asta
Vrei sa iti aduc aminte cate nave ti am spart? Omule nu te mai da mare ca esti penibil. esti necapabil si fara maini. Plus ca aveai permanent de bireme noaptea pe fiecare oras pentru ca esti slab. Punete in miscare gras porc ce esti ca se vede sunca pe tine. Si vezi ca stiu ca erai pe contul lui, iti dai seama fara sa stea in 10 la tine pe cont nu e posibil sa joci, daca nu pui zid 25 si aia a fost. Dispari jegodie infecta, sunculita
 

Deoxys

Membru activ
Bă Deo dacă nu plecai din Last intr un moment in care mergea mai greu erai credibil,dar așa..:))
Și ți ai găsit sa fugi fix in alianta care are 7 sau 8 lumi la rând pierdute ,te ai grăbit ca fata la măritat
Aia e,se mai întâmpla
Si care a fost problema? Am pierdut o lume? Aia a fost nu cred ca a murit cineva, find ca cand am intrat in Legion am zis, ca pe mine dominatia nu ma intereseaza.
 

Demos06

Stie Tot
Si care a fost problema? Am pierdut o lume? Aia a fost nu cred ca a murit cineva, find ca cand am intrat in Legion am zis, ca pe mine dominatia nu ma intereseaza.
Adevărat,nu a murit nimeni.Se întâmpla să mai pierzi.
Ideea e că tu ziceai că fake Friends drege și face #Maimultdecatofamilie,îți amintești ?:)))))))
 

Deoxys

Membru activ
Nu cred ca esti asa de prost sa ilnu intelegi de cate ori o fost ironie ca sa se enerveze elemente proaste care sunt prezente aici.. plus ca poti sa intrebi oricine o jucat in friends, chiar si scorpion si buson care acum o fugit la voi, de cate ori am fost contra lui, e irionie omule, sau e mai bine sa vini aici si sa spun ca vreau sa vad famili voastra sa moara de cancer ca seful vostru? Sau sa injur toata lumea sau admini cum face stricatul asta la cap?
In public am spus ca dominatia nu ma intereseaza, cand am trecut la voi am sous acelasi chestie si cand am intrat la friends la fel. Eu hoc pentru distractie nu pentru steag, ori pentru 500 resurse de depozit in plus
 
nu inteleg de ce il bagi aici pe 1mpact? omul isi face treaba, chiar prea bine. sa nu piermitem toate mizeriile pe forum si toti nebunii sa scrie ce scot pe gura.

Putem da dovada de o comunitate educata, ai probleme cu cineva, discuti in privat sau faci tichet la stil.
Sa l iei in brate si tu,vorbesc cum vreau,cand vreau.
 
Ba nu mai minti ca esti rasul pamantului, atacau cu contul lu webb si cand se ferea tu trimiteai offurile de la tine , toata lumea o vazut jegule, tu viol poti sa i dai doar lu mata pentru ca esti un jeg de om hahahah.. tu traiesti in lumea ta de cacat unde tu esti cel mai tare, eu cred doar ca iti place sa o sugi, oricum un pic de miscare si tie ti ar face bine sclavule.. si oricum mars poti sa i spui doar lu mata
Si dupa ce ati facut n tickete de ce n am luat ban?=))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) sugi ma pula de invidios=))))))))
 
Vrei sa iti aduc aminte cate nave ti am spart? Omule nu te mai da mare ca esti penibil. esti necapabil si fara maini. Plus ca aveai permanent de bireme noaptea pe fiecare oras pentru ca esti slab. Punete in miscare gras porc ce esti ca se vede sunca pe tine. Si vezi ca stiu ca erai pe contul lui, iti dai seama fara sa stea in 10 la tine pe cont nu e posibil sa joci, daca nu pui zid 25 si aia a fost. Dispari jegodie infecta, sunculita
400 de bireme inseamna permanent ?Le am pus tocmai ca sa nu incerce catei ca tine ciupeala si cine stie sa mi dea alarma rateu sau poate sa nu o aud pe prima =)))))))))))) dar tu cu 30k permanent terestru si ceilalti cu cate 1.5k bireme permanent despre ce mai e vorba?=)))) ma sugi de pulaaaaaaaaaaaaaaaa
 
mi e lene sa caut in topicul ala de pe golgi(daca mai exista) sa ti arat diferenta din ce bombardier te dadeai cand erai atat in public cat si in fake frenzzzzzz si ce incerci acum sa spui=)))))))))))))) sa mi ia ma ta toata pula in gura de bombardier de pe wish=)))
 

Lord Smaug

Stie Tot
:)))))) am fost fratele lui atata timp, el e doar prost ca e usor de influentat si a nimerit cateaua manipulatoare din tolba cu stoarfe :))))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus