Kasmenai

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
eu nu ma refer la asta,ci sfarsitul pe care l ati avut(ea a iesit castigata ca in tot timpul a tras de cap tuguiat sa nu mai fie prieten cu tine,fata desteapta si manipulatoare)
 

TwooPE

Membru activ
David, ti-am cumparat un ruj si o rochie frumoasa, hai pui mic.. sa dam din manutele alea ca trebuie sa ii dai banii la baiat.
 
Doamne fereste, iar mananci cacat?
Credeam ca ai incetat
Am spus ca nu e ceva concret,este o teorie care poate sa fie adevarata sau falsa,n avem de unde sa stim pana nu se fac cercetari si se cauta dovezi solide(in cazul tau),ca la mine la Cta sunt destule care au ajuns sa vina din nu stiu ce sat si din cauza problemelor financiare au ajuns pe la apartamente ca sa faca un ban sa se intretina(din punctul meu de vedere nu e ceva josnic,ca una pe apartamente ia salariul meu intr-o saptamana daca se tine de treaba 7/7) :)
 
deci recunosti ca in perioada in care dormeai cu florin in pat aveai dorinte ascunse de a efectua miscarea de biliboaca asupra lui ragnarar zeul?
Pai ba daca corpul cere...respectivul era prins cu munca etc etc neglija femeia,a cautat si ea in alta parte,mare scofala=)))) a nimerit un prost caruia nu i se scoala pula sau o are prea mica si nici de ala nu e multumita,ayaye un meci mai prost
 
Si stii prea bine ca parerea mea cu a ta despre cap tuguiat sunt total diferite si eu raman la ideea pe care am expus o mai devreme,iar despre celalalt...a fost prost...a suferit dupa prostia lui...acum nu stiu ce e de el=))))
 
Bai fie vorba intre noi=)))))) si daca esti casatorit,ai copil etc etc tot faci pacate cu gandul=)))))))))))))))))) in cazul barbatilor,crezi ca femeile gandesc altfel?Sunt la fel ca noi =))))))) si asta e varsta cunoasterii coeeeeeeeee,daca stai intr o relatie 5 6 7 8 ani esti mai predispus sa calci stramb la 20 de ani,stai cu aceiasi persoana in adolescenta si cand ajungi la facultate dai de o orgie de oamenii si trebuie sa fie cineva mai pe placul tau decat persoana cu care ai o relatie din adolescenta,bine sunt si altii factori si morti lor prea multa filozofie ma doare capul=))))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus