Kasmenai

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

TLCNDMM

Stie Tot
Peleme...ai grija sa nu ma cauti iar...sau daca vrei incearca sa o faci dupa ora 10,nu la ora 7...
Nu-ti mai cauta anturaj cu mine,ca-ti dau maxima fraiero
 

Atașamente

  • Screenshot_20230109-004334_WhatsApp.jpg
    Screenshot_20230109-004334_WhatsApp.jpg
    135,5 KB · Vizualizări: 35
  • Screenshot_20230109-004338_WhatsApp.jpg
    Screenshot_20230109-004338_WhatsApp.jpg
    101,1 KB · Vizualizări: 35
  • Screenshot_20230109-004353_Phone.jpg
    Screenshot_20230109-004353_Phone.jpg
    221 KB · Vizualizări: 35
  • Screenshot_20230109-004432_WhatsApp.jpg
    Screenshot_20230109-004432_WhatsApp.jpg
    726,9 KB · Vizualizări: 36
  • 20230109_004451.jpg
    20230109_004451.jpg
    217 KB · Vizualizări: 35

TLCNDMM

Stie Tot
Si da am apucat sa-ti scriu atunci (cand zici tu)ca m-am simtit vinovat ca oarecum din vina mea te-ai dus in prima zi de facultate plina de vanatai =)))))) prost eu ca am incercat sa vad daca iti e bine =)))))))
Hahahahahahahahahaha
 

TLCNDMM

Stie Tot
Te-am cautat cu un scop bine definit
Sa nu mai zic ca voiam doar sa rad cu David
Ma cauti atatea ore?Si daca voiai sa razi cu David de ce plm il vorbeai la telefon cu mine?=)))))))))))) De ce ai incercat sa-mi dai dovezi sa-l banez cand lumea golgi inca se juca=)))))))) nu se leaga treaba ce o zici tu cu ceea ce ai facut
Si ca idee ori in seara aia,ori a 2 a zi cand am vorbit cu David el n-avea habar ca tu ma sunai la ora 10 11,ca mi-ai dat mesaje toata dupa amiaza=))))) stia doar de apelul de la 7 dimineata in care mi te-ai milogit sa scot nava de pe el=)))))))))
Wtf Rumenia=)))
 

TLCNDMM

Stie Tot
Bine nu stiu de ce presimt ca in momentul de fata vorbesc cu 2 persoane =)))))))))))))))) cratima aia a zburat a dracu singura=)))
 

TLCNDMM

Stie Tot
Iesi fetito de pe comunitatea asta de grepo ca te-ai injosit singura,termina facultatea,cautati un serviciu si cand mai vrei sa joci la mai multe capete indiferent de domeniu gandeste-o mai bine...ca ai ramas corigenta...
E un sfat prietenesc care iti va face un bine :)
P.s suferinta de atentie iti va aduce doar nasoale,iti zice unu care a suferit de atentie atatia ani pe jocul asta pana si-a gasit locul lui(dar eu eram pustan 14 15 ani,tu ai 20...)
 

TLCNDMM

Stie Tot
Cu puiul tau vorbesti,stewie nu stie detalii,iar sorin naiba stie unde e,ca a disparut de vreo 2 3 ceasuri=)))
 

Deoxys

Membru activ
Bai ati distrus de ja o lume pentru iubirea voastra interzisa in real, si ma refer la mai multe persoane, nu mai futeti creierul si pe extern la lume va rog frumos sa va f in inima. Ma duc noaptea sa dorm si ma trezesc cu cosmare dupa ce am vazut in friends
 

un1catul

Membru activ
Bai ati distrus de ja o lume pentru iubirea voastra interzisa in real, si ma refer la mai multe persoane, nu mai futeti creierul si pe extern la lume va rog frumos sa va f in inima. Ma duc noaptea sa dorm si ma trezesc cu cosmare dupa ce am vazut in friends
Acuma nu mai esti cu zicala aia? Friends mai mult decat o familie
 

Deoxys

Membru activ
Acuma nu mai esti cu zicala aia? Friends mai mult decat o familie
Nu incepe ca prostii din astelea. Pentru ca nu regret alegerea mea, asta a fost. Ca castigi sau ca pierzi macar se joaca pana la sfarsit ca indiferent de situatie cand unul e lider are responsabilitate pe toata alianta dar na e mai usuoara vacanta. Lume e pierduta de mult dar sunt unicul care a ramas, bine nu ca sa o schimbat ce va, poate daca cineva era fantoma acum niste luni era mai bine
 
Ultima editare:

TLCNDMM

Stie Tot
Lasa ca iti meriti soarta =))))))))))))) te-ai crezut bombardier,ca tu rupi dregi si cand aia s-a vazut ce poti=)))
 

Lord Smaug

Stie Tot
e deoxys cu psihozele lui mai baietas decat 70% din oamenii de pe aici orice ar spune orice, si mai important de toate, e sufletist si se vede pe el :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus