Discutii

  • Autor subiect DeletedUser8418
  • Data de început

DeletedUser13911

Guest
Bah..nu fi nebun..si asa se cearta aia prin CCR de legea aia cu benoclatul in mail-uri....
 

DeletedUser

Guest
Bah..nu fi nebun..si asa se cearta aia prin CCR de legea aia cu benoclatul in mail-uri....

Nentule, hai sa-ti spun ceva: Se plictisesc aia daca se apuca sa-mi verifice toate mail-urile mele. Nu stiu sigur dar cred ca peste 150 de conturi tot am facut . Iti dai seama daca stau aia sa-mi verifice mie 150 de mail-uri ca dau in orbire?!!! Nici macar eu nu le mai stiu .Dreacu mai stie ce mail-uri am facut eu . Daramite ei, cum sa le gaseasca .......hahahahaha
 

DeletedUser13911

Guest
Si asa pentru asta sunt platiti..si-s al dracului de multi;),verifica,bro,dar dupa cuvinte cheie...B-)...de acea iti spuneam ca treaba cu zeita nu'i a buna pentru glume....

deţinătorii "infrastructurilor cibernetice" sunt obligaţi să reţină datele utilizatorilor de reţele de comunicaţii pe o perioadă de 6 luni;

- deţinători "infrastructurilor cibernetice" au obligaţia "să acorde sprijinul necesar, la solicitarea motivată a SRI, MApN, MAI, Oficiului Registrului Naţional al Informaţiilor Secrete de Stat, SIE, STS, SPP, CERT-RO şi ANCOM, în îndeplinirea atribuţiilor de serviciu ce le revin acestora şi să permită accesul reprezentanţilor desemnaţi în acest scop la datele deţinute, relevante în contextul solicitării";

- legea elimină necesitatea unui mandat judecătoresc;
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Am si eu o intrebare: cum se numeste dom'le atunci cand vrei ceva, vrei tot dar de fapt nu vrei nimic?? :D
 

DeletedUser13911

Guest
1277186647_demotivators.jpg
 

DeletedUser6312

Guest
Proba proba...Sper ca nu se vede in dublu exemplar si aici :D
 

myezul

Membru
S-a jucat cineva la template-urile forumului, o comparatie intre template-ul forumului si cel original ar trebui sa arate unde e problema.
 

DeletedUser

Guest
S-a jucat cineva la template-urile forumului, o comparatie intre template-ul forumului si cel original ar trebui sa arate unde e problema.

Asta nu e de la template.. E de la forum (vBulletin) in combinatie cu o versiune actualizata de PHP... Avertismentul respectiv (si altele asemanatoare) nu sunt in mod normal vizibile, totusi in anumite circumstante se pare ca ele apar (fiind tot o problema de la vBulletin-ul original, daca nu ma insel)..

P.S. Acestea sunt doar speculatii bazate pe experienta proprie.. Echipa de aici (inclusiv eu) e o echipa ce are ca scop doar moderarea comunitatii, neavand acces la codul sursa sau la echipamentul propriu-zis...
 
Ultima editare de un moderator:

myezul

Membru
sau de la update e problema, am administrat forumuri (Vbulletin) si se poate rezolva situatia conform celor transmise de mine, maxim 10 minute dureaza.
sau in config.php puteti baga:
Cod:
define('SKIP_DS_ERRORS', true);
daca tot nu merge se poate adauga :

Cod:
 define('SKIP_ALL_ERRORS', true);
 
Ultima editare:

DeletedUser6312

Guest
Poate ca anul acesta se va remedia problema, eu sunt optimista :))))))
 

DeletedUser9358

Guest
De alianta Argonautii mai stie careva ceva ? ... Stiu ca pe vremuri cum se deschidea o lumea, Argonautii erau una din aliantele de top, dar n-am mai auzit nimic de ei de foarte mult timp. Presupun ca intemeietorii s-au lasat de Grepolis ... :D
 

DeletedUser

Guest
Au ceva serverele de grepo sau e de la mine? ca nu merge sa ma conectez ....
 
Sus