Discutii

  • Autor subiect DeletedUser8418
  • Data de început

Gymus

Membru activ
In sfarsit se ocupa cineva si de pagina de Wiki.. sper ca pe viitor sa se "ingrijeasca " cineva de aceasta pagina , pt a afla unele amanunte trebuia sa intru pe serverele engleze.
 

DeletedUser1411

Guest
Buna dimi!

Niște recomandări de seriale (terminate, nu in desfășurare) .. care merita sa fie urmărite, aveți?
 

nicol 10

Stie Tot
Bună dimineața :) fără recomandări dacă stai pana la astfel de ore în noapte :) dăunează sănătății.
Il pun în tema pe-un coleg, am văzut ca el este în tema cu serialele :)
 

nicol 10

Stie Tot
Și. ..referitor la concursul de caricaturi, acest concurs ar fi fost foarte potrivit dacă intre jucatori și adminii ar fi exista o relație de ...prietenie sa zic așa, a lipsit socializarea și multe altele iar în situația asta, imaginația noastră este tare pusă la încercare :) posibil sa fie și complet pe lângă, comparativ cu realitatea :)
În schimb, voi adminii puteți face foarte ușor zeci de caricaturi anumitor jucători de pe acest forum :)
Eu chiar mă gândesc sa încerc :) acum nici nu știu pe cine sa aleg, nu am cunoștință de mulți. Pot alege dintre: stil, care mă încântă mereu cu anunțuri calde :) odmm, pt care am avut mereu o simpatie, Mr. Jack întruchiparea răbdării sau alecsandra, de prezenta ei mă bucur de ceva vreme și îmi face plăcere :)
Dacă mai sunt admini, îi rog sa se facă cunoscuți :) și dispuși sa fie "desenati" ;)
 

saca 24

Stie Tot
Hmm..concurs de caricaturi?:)) Ooh daaaa... e rost de razbunare :))))glumesc.

Poate o sa-mi pun si eu in functiune talentul de mare pictor.Daca in liceu am luat nota 10 pe un peisaj de iarna facut cu pasta de dinti,nu vad de ce nu m-as descurca si la concursul asta :)
 

nicol 10

Stie Tot
eu una sunt in pana de inspiratie :) cu acele caricaturi magice :) ma tot gandesc., apoi am citit discutia purtata de tine cu db22urs, ii spuneai tu despre diferenta dintre admini si moderatori :) ce admini activi avem noi? spre rusinea mea, nu cunosc echipa
 
Sus