Discutii

  • Autor subiect DeletedUser8418
  • Data de început

DeletedUser7210

Guest
ahahahaaa...cu ce sa incep...am atatea sa spun:"> dupa o mini vacanta petrecuta in dubai am destula energie:p
 

DeletedUser

Guest
[video=youtube;Eu1l6eyN_sc]http://www.youtube.com/watch?v=Eu1l6eyN_sc[/video]

Muzica:

Hip Hop


mcte12.png
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
glume si glimite

la ordinul echipei de suport postez si eu aici...niste bancuri

Tanarul scriitor Adel Cotofanescu a scris o carte. A tiparit-o in 100 mii de exemplare, dar nu a reusit sa vanda nici una. Atunci a hotarat sa dea un anunt la rubrica matrimoniale: "Milionar tanar si chipes, doreste sa faca cunostinta cu o domnisoara, care seamana cu eroina principala din romanul lui Adel Cotofanescu!"
In trei zile tot tirajul a fost cumparat!


Reclamă turistică: “Veniţi în vacanţă în Honolulu .
Aici găsiţi de toate,pentru toată familia:
Nisip pentru copii
Soare pentru doamne
Fetiţe tinere pentru domni
Rechini pentru soacre.


Un barman era atât de sigur că e cel mai puternic om din zonă, încât a pus în bar un afis cu un pariu permanent: cine poate să mai stoarcă o picatură dintr-o lamâie stoarsă de el primeste bautură gratis pe viată.
Într-o zi apare un prăpadit slab si cu ochelari si spune:
- As vrea să încerc si eu!
După ce s-au potolit râsetele, barmanul ia o lamâie, o stoarce si i-o dă omului.
Acesta o ia, o strânge si mai stoarce cinci picaturi din ea, lasând mută pe toata lumea din bar.
Barmanul stupefiat acceptă că a pierdut si il întreaba pe om:
- Unde lucrezi? Tai lemne, ridici greutati sau ce faci?
- A, nu, sunt contabil la fisc...
Cristian Volcescu: La recensamant...
- Numele dumneavoastra?
- Adam.
- Numele sotiei?
- Eva.
- Incredibila coincidenta! Prin intamplare, e si un sarpe aici?!
- Sigur ca da... mama soacra, te cauta cineva!


Vinde unul portocale în piață. Se apropie de el o fată simpatică, îmbrăcată în fustă mini, cu sanii la libera vedere și cu un glas gingaș îl întreabă:
- Cât costă portocalele?
- 10 lei kg.
Ea, ridicându-și un pic fusta:
- Dar acum?
- Opt lei kg.
Ea, mai ridică fusta un pic, el:
- 6 lei kg
Fata ridică fusta mai sus
- 3 lei kg
Fata joacă tare, mai ridică un pic fusta, el scoțând mâinile de sub tejghea și ștergându-se cu o cârpă:
- 10 lei kg.


itdemo1.jpg
 

DeletedUser

Guest
Pfff din iulie nu a mai facut nimeni spam p'acilea :S
Gata, nu mai are nimeni cu ce se lauda? :-/

Eu am o dilema si ma laud cu ea. Biblia zice ca primii oameni de pe pamantul asta a fost Adam si Eva,nu? Si ei 2 dupa ce s-au impreunat( pe romaneste, dupa ce au facut secs) au avut 2 baietii,pe Cain si Abel. Cain asta a scos sisu si la infipt adanc in Abel . Dilema mea mare este : Cu cine dreacu a facut secs Cain ca in biblie nu apare nicio gagica. Rasa omeneasca este cumva facuta din incest?! Singurul personaj feminin care apare in Biblie este Eva?! Sau rasa umana se trage cumva din homosexuali? Avand in vedere ca cei 2 copii rezultati din partidele de secs ale primilor oameni au fost 2 baieti, ma gandesc ca nu cumva astia 2 sa si-o fi tras-o intre ei. Dreacu stie ce ascunde istoria, important este rezultatul. Deci suntem rasa de incestuosi sau genetic vorbind ,toata planeta este posedata de gene homo?!hahahahahahahahaha
 

DeletedUser

Guest
Cica sunt Taximetrist... de ce sunt titlurile mai mari decat numele aici?
 

DeletedUser2039

Guest
Tu nu esti Dexter, esti sora lui, Didi, Dexter e mai scund de 172.
 

DeletedUser

Guest
E posibil sa se deschida vreo lume curand , cu sistem vechi de cucerire ?
Multumesc.
 

DeletedUser

Guest
http://forum.ro.grepolis.com/showth...-un-joc-o-adevarata-dovada-a-marsaviei-omului!
Citeam topicul asta si ma gandeam de ce a fost deschis de catre respectivul?!! Nu am citit toate paginile dar cand o sa am timp o sa le citesc sa vad toate parerile celor implicati. Razboiul in sinea lui si prin definitie este o marsavie a omului. Cum ar fi fost lumea daca totul ar fi perfect? In toata istoria omenirii sa nu fi existat niciun razboi .Sa ne fi inmultit ca soarecii fara sa ne starpeasca nimeni. Ciclul vietii si al mortii: UNII MOR CA SA SE NASCA ALTII. Si-asa planeta asta este suprapopulata. De-as fi unul din liderii mondiali as incepe al 3lea razboi mondial tocmai pe motivul asta. Si mi-ar placea sa fiu liderul chinei, un comunist democrat. America nu mi-ar face fata . As fi mult mai de temut decat Stalin sau Hitler. Nu mi-ar face fata americani ca as trimite juma din populatia chinei sa invadeze America. Ei ar distruge jumate din ce trimit eu dar nu ar avea timp sa-i ingroape pe toti si s-ar umple de boli .Sau propabil nici n-as trimite juma' de China .As alege sa ma joc la panoul de comanda al armelor nucleare . Sa fiu peste admini ca si ei au panou de comanda cu butoane.Prima bomba le-as expedia-o lor cu un buchet de trandafiri rosii si o felicitare: Cu drag de la Gicu . Razboaiele planetare nu se mai poarta ca in vremurile antice ,cu cotropiri, navaliri, invadari . Acum e mai simplu .Am bomba,stati cuminti . Asta inseamna puterea. Mintea bate puterea . Ca lider suprem trebuie sa am minte . Dumnezeu m-a ocrotit de sala,mi-a dat muschi pe creier ....lol
Daca ar fi dupa mine, ar mai ramane in viata doar femeile frumoase, oamenii de stiinta si cativa agriculturi dar nu mai mult de 1% din populatia actuala a Terrei. Restul nici macar in robie nu i-as lua. Sclavii inseamna guri de hranit, inseamna populatie, inseamna haos ca se vor rascula....hahaha
Per final, bine ti-au facut colegii. Poate inveti si tu ce inseamna camaraderia si tovarasia . Lucrurile astea 2 sunt de mare pret intrun razboi.


- - - Actualizat - - -

Cu deosebita stima, Liderul Suprem....hahaha
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Stie cineva daca e vreo sansa sa se deschide o lume noua curand ?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13911

Guest
isis fiind de la ...... Isis este zeița magiei și a vieții, a căsătoriei, simbolul armoniei matrimoniale și fidelității femeii față de soțB-);)
 
Sus