Discutii

  • Autor subiect DeletedUser8418
  • Data de început

DeletedUser

Guest
pai... nu-i mai niemeni nimeni pe aici :)) si eu ma duc sa manac ciuperci
 

DeletedUser

Guest
dap, de lumi de joc nu stiu nimic, sunt inocenta ca un bebe mic. despre fata , fatza si mata matza...alta mancare de peste, cum se vede , diacriticele se lipesc greu si de mine, dapai de tastatura mea:))


un cadou pentru voi
[video]http://www.youtube.com/embed/uWi44jKQUjc[/video]

O proiectie 3d destul de complicata aparent pentru un privitor.Tehnica actuala permite asa ceva cu multa usurinta!
Ideea e ca au lucrat la programare la scara reala pe modelul catedralei ,din ceea ce am urmarit!
Ce sa spun interesant ca si efecte de lumini pentru cei ce vad asa ceva filmat!INSA nu stiu cat de realistic pentru cei de acolo ce au vazut live!Cam greu cred la dimensiunile alaea sa estompezi coplet fundalul catredalei pentru a da impresia de se invart turnurile!
sunt efecte de cinema transpuse live si din punctul meu de vedere ,neavizat ,repet nu stiu cat de reusit in live!Pe un "suport " black,efectele in 3 d pacalesc retina si induc senzatia de miscare,dar pe acel fuldal static al catredalei ,imensa de altfel ,DACA au reusit asa ceva ,sunt intradevar buni rau!
Cred totusi ca nu e chiar asa cum pare filmat ,am eu o umbra de indoiala!
Sa spunem ca sunt Gica contra aici,deci azi e ziua mea:):p
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
La multi ani Gica !!! :))Sper ca ai pastrat si o bucata de tort pentru noi.
insa nu ai la ce sa fii contra, nu am afirmat niciunde ca e asa si pe dincolo, nu e nici o contradictie, nimic-nimic.
 

DeletedUser

Guest
Faceti ceva cu gaina asta pascala, aruncati niste graunte in plus, bonus. Nici macar serpisori din aia nu prea sunt.
Chiar si pentru noi, astia gospodari, pricopsiti si strangatori de pe Hyperborea a devenit enervant sa ne uitam, neajutorati, la gainile proprii care, de la atata iarba au dat-o-n reggae.
 

DeletedUser9489

Guest
La fel e si pe Sigma, am cumparat 10 boabe de raunte, ca nu gaseam de nici un chip... la cautarea pe 2 ore gaseam 4 x iarba si 2 viermisori....
 

DeletedUser

Guest
Da ! Si mi-am cumparat si gaina noua si sta nefolosita ca nu am sa ii dau de mancare. E aiurea. Vindeti masini fara accessoires ?
 

DeletedUser9489

Guest
NuBuOHaE1koNb_T4b8EQ.png
 

DeletedUser7851

Guest
Am incercat si eu toate variantele, cel mai bine imi pica la cea de 20 de minute: o iarba, un viermisor si un spic de griu
 

DeletedUser

Guest
Asta cu cele 20 minute am observat-o si eu, asadar poate e mai bine sa preferam intervalul ala. Avem mai multa productivitate apoi.
 

DeletedUser

Guest
Se pare ca ati obosit,ca n-am mai vazut spam de ceva timp :D
 

DeletedUser

Guest
Da, oboseala e la ea acasa cand se bat campii cu voiosie :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser9489

Guest
D-le moderator Akkay, nu e voie sa facem spam, cica pana la definitivarea regulamentului (acum 4 luni). Pe 20 ianuarie, odmm a luat niste masuri atat de represive(domnisoara Super-Moderator, pe atunci, nu i se impotrivea nimeni pe forum), incat orice tentativa de a deschide discutii de spam era pedepsita cu avertismente, banari si altele.

Nu ati mai prins pe cineva incalcand regulamentul si vreti sa o faceti acum? Sau asteptati sa vedeti cine cade in capcana?
 

DeletedUser

Guest
S-or fi sucit intre timp? Ia sa vedem acusi cum stau treburile, eu cred ca nu se lasa cu pedepseala
cz38.gif
 
Sus