Discutii libere

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Discutii libere discutii libere dar totusi pe baza sectiunii respective. Adica Sectiunea de grafica Ar trebui respectata sectiunea :p
 

DeletedUser

Guest
Discutii libere discutii libere dar totusi pe baza sectiunii respective. Adica Sectiunea de grafica Ar trebui respectata sectiunea :p

Tu chiar insisti sa discutam liber despre o capodopera de arta? Acum iti desenez ceva si discutam pana maine dimineata :D
 

DeletedUser

Guest
:)) Acum am o intrebare pentru cei ce se pricep in photoshop. Am urmartit niste tutoriale si am facut si eu o mica animatie in photoshop, dar nu stiu cum sa o salvez pe calculator. Adica am urmarit niste pasi, dar nu se salveaza ca o animatie, ci ca o imagine oarecare nu se misca nu nimic:| Stie cineva ce ar trebui sa fac?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Salvezi ca gif animation - si alegi File - Save for web&devices cand alegi.
Doar asa o sa poti salva animatia.. :)
 

DeletedUser

Guest
:)) Acum am o intrebare pentru cei ce se pricep in photoshop. Am urmartit niste tutoriale si am facut si eu o mica animatie in photoshop, dar nu stiu cum sa o salvez pe calculator. Adica am urmarit niste pasi, dar nu se salveaza ca o animatie, ci ca o imagine oarecare nu se misca nu nimic:| Stie cineva ce ar trebui sa fac?

gif animation - si alegi File - Save for web&devices
 

DeletedUser

Guest
pe bunee??
25.gif
 

DeletedUser

Guest
Sal All

:heh:Am cateva intrebari pt voi....vreu sa stiu si eu pe care lume se joca mai "agresiv"si unde gasesc cei mai buni jucatori....?
Care este cea mai nou lume descisa sau cand se va deschide una noua?
 

DeletedUser

Guest
:heh:Am cateva intrebari pt voi....vreu sa stiu si eu pe care lume se joca mai "agresiv"si unde gasesc cei mai buni jucatori....?
Care este cea mai nou lume descisa sau cand se va deschide una noua?

N-ai postat unde trebuie.....


Dar....cea mai noua este lumea "Ny".
Si cea mai agresiva....greu de zis....Eu unul joc pe Epsilon,si este destul de dificila....
 

DeletedUser

Guest
ms

ok...ms .....voi astept pana se deschide 1 noua....
Lumea Ny cred ca e deschisa de ceva vreme si nu cred ca mai pot juca de la egal la egal cu restul
 

DeletedUser

Guest
Salvezi ca gif animation - si alegi File - Save for web&devices cand alegi.
Doar asa o sa poti salva animatia.. :)

Fix asa fac dar nu merge :| Trebuie sa folosesc un program anume? Eu folosesc de pe Windows 7 Windows photo viewer :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Fix asa fac dar nu merge :| Trebuie sa folosesc un program anume? Eu folosesc de pe Windows 7 Windows photo viewer :)

ala nu-ti arata animatiile - da-i click dreapta pe poza - open with - si alegi opera, sau mozilla.. alea iti vor arata animatia asa cum e..

http://forum.ro.grepolis.com/album.php?albumid=104
Cavalierre? Poti bre sa-mi faci o poza prejudicioasa cu mine, raducu si gaby in cuib de cioara cand eram mici? :D

Gicule ti-ar face baiatu', da' am o revista pe cap, pe care trebuie sa o termin pana maine, mai lasa-ma si pe mine 2 zile si dupa aia iti face fratele tau tot ce vrea inimioara ta aia neagra.. :D

Vezi daca nu vor colegii aici, poate iti fac ei.. :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Gicule ti-ar face baiatu', da' am o revista pe cap, pe care trebuie sa o termin pana maine, mai lasa-ma si pe mine 2 zile si dupa aia iti face fratele tau tot ce vrea inimioara ta aia neagra.. :D

Vezi daca nu vor colegii aici, poate iti fac ei.. :)
Dupa 2 zile sunt pe capul tau iar, daca nu vrea nimeni sa-mi faca un album de familie cu poza din copilaria noastra frageda ....hahaha
 

DeletedUser

Guest
Asa tati. Stiu ca amintirile si albumele de familie sunt cele mai importante in viata, asa ca o sa te ajut, cu mare placere :D
 

DeletedUser

Guest
Dupa 2 zile sunt pe capul tau iar, daca nu vrea nimeni sa-mi faca un album de familie cu poza din copilaria noastra frageda ....hahaha

Gicule, arunca niste poze care le vrei pe acolo; si vedem ce se poate face. Sau baga niste link-uri de inspiratie, ceva :p
Presimt ca va fi foaaaaaaaaarte amuzant :D
 

DeletedUser

Guest
Gicule, arunca niste poze care le vrei pe acolo; si vedem ce se poate face. Sau baga niste link-uri de inspiratie, ceva :p
Presimt ca va fi foaaaaaaaaarte amuzant :D

Nu . Tu ma faci cu ochii mari ,straini si goi :D
Am eu impresia ca tu vrei sa te-amuzi pe seama mea !!!! Nu-ti dau tie pozele ca tu ma scoti fara ochi,fara nas, fara buze, fara sprancene ,fara nimic in poze :D
 

DeletedUser

Guest
De la stanga la dreapta: Raducu,Gaby si Gicu la maternitate .
rwqxjc.jpg

Gicu la pubertate cand innebunea femeile pe strada
20trryo.jpg

Gicu Metalistu.
290q9tg.jpg

Gicu la volan.Dovada clara ca am fost primul cioroi din clan care a avut permis.
2gwzv9u.jpg

Gicu Donatoru.Fotografie facuta la prima donare onorifica de muci . O valoare inestimabila
24fxxj9.jpg

Gicu in jakuzzi. Fotografiat azi dimineata cand m-am imbaiat in cazan :D
2rzcnx1.jpg
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus