Discutii libere

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Mai multe conturi

Tichete sunt facute dar se pare ca sunt doar la numar si sunt puse la naftalina numeni nul controleaza nimeni nui face nimic joaca lejer omu pe cite conturi ati vazut ca lea insirat mai sus sa inteleg ca se trece cu privirea si putem juca si noi in voie pe cite conturi dorim nu?
 

DeletedUser6312

Guest
Tichete sunt facute dar se pare ca sunt doar la numar si sunt puse la naftalina numeni nul controleaza nimeni nui face nimic joaca lejer omu pe cite conturi ati vazut ca lea insirat mai sus sa inteleg ca se trece cu privirea si putem juca si noi in voie pe cite conturi dorim nu?

Cand ai facut ticket?
Sincer ma indoiesc ca nu il va verifica nimeni dupa ce faci sesizarea :)
 

DeletedUser

Guest
Care stiti niste tutoriale mai explicite si mai utile pentru photoshop??
 

DeletedUser

Guest
Iti multumesc, esti o scumpa :*, acum turbeaza sultanul :D parca il si vad plin tot de spume si draciii, e adorabil ahahahahhaaa



Negrule, nu supara fetele pentru ca s-ar putea sa pun in practica ce am invatat din "Cei 10 negrii mititei" si mi-e teama ca tu nu iesi bine :))))))))))

Tu poate vrei sa vin la tine de sarbatori cu violul ...hahaha
 

DeletedUser

Guest

Bai, ti-am zis si o mai repet, nu primesc cu colindul!!!
Sunt o baba surda si nu e nevoie sa canti pentru ca oricum nu aud :)))

Nu cant eu draga. Am niste baieti extraordinari care sa-ti interpreteze sub balcon .
[YOUTUBE]leOFfZr2nW0[/YOUTUBE]
 

DeletedUser6312

Guest
Am facut harcea parcea threadul acesta, sper sa nu mai fac, am sa incerc sa ma abtin desi e foooartee greu ahahahahaaa
 

DeletedUser

Guest
Cavalere ,spune-mi bre ca esti moderator : Din ce cauza imi apare mie chestia asta? Stiu ca ti-ai invatat replica dar te rog explica-mi ...pwahahaha
whb2u9.jpg
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Cavalere ,spune-mi bre ca esti moderator : Din ce cauza imi apare mie chestia asta? Stiu ca ti-ai invatat replica dar te rog explica-mi ...pwahahaha
whb2u9.jpg

Domnule
1 negru din cei zece,
Nu am cum sa stiu din ce cauza va apare fereastra respectiva, intrucat eu sunt moderator pe forumul grepolis, si nu admin pe www.triburile.ro, asadar nu am acces la astfel de informatii.

Incercati sa depuneti un ticket aici, sunt convins ca problema dumneavoastra isi va gasi un raspuns intr-un fel sau altul.

Cu deosebita stima,
cavalleras,
Echipa Grepolis

P.S.
24.gif
24.gif
24.gif
 

DeletedUser

Guest
Multumesc frumos draga domnule. Mi-ati fost de mare ajutor. Nici nu speram sa ma onorati cu privirea asupra postului meu . Sunteti un adevarat profesionist si spun asta fara a da dovada de pupincurism ieftin .Sa stiti ca nu-s nici aplaudac si nici lingau . Aceste "calitati" pe care le mai au "unii" sunt in contrazicere ferma cu principiile mele de NEGRU ...pwahahaha
Deci nu am incotro si imi continui drumul spre gloria haliudiana,nu?!! hihihi
 

DeletedUser

Guest
Asteptam cu nerabdare episodul 5 al serialului pe care il regizati!
Ma declar fanul dumneavoastra, si va urez sa aveti o cariera cat mai indelungata si mai productiva in showbiz..
8.gif

Sa nu uitati ca la iesirea din forum sa ne lasati niste autografe..
4.gif
 

DeletedUser6312

Guest
Multumesc frumos draga domnule. Mi-ati fost de mare ajutor. Nici nu speram sa ma onorati cu privirea asupra postului meu . Sunteti un adevarat profesionist si spun asta fara a da dovada de pupincurism ieftin .Sa stiti ca nu-s nici aplaudac si nici lingau . Aceste "calitati" pe care le mai au "unii" sunt in contrazicere ferma cu principiile mele de NEGRU ...pwahahaha
Deci nu am incotro si imi continui drumul spre gloria haliudiana,nu?!! hihihi

Cred ca ai sa intri in anonimat daca mai postezi astfel :))) ahahhahaaa
Iti iei ban pana la sfarsitul zilei, daca vrei putem sa punem si un pariu :D ahahhahaaaa
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus