Discutii libere

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Va garantez stimabil domn ca serialul de succes ......... va avea o viata foarte lunga deoarece muzele continua sa ma inspire ....hahahaha
Miss Pinky tu vrei sa ai gura aurita? Spune-mi daca vrei ca ti-o fac eu . Am sa topesc statueta din aur pe care o primesc la Oscar si iti fac placa dentara din ea . Dar sa nu te mai aud ca vorbesti prostii .hihihi
 

DeletedUser

Guest
Buna ziua Domnu' Bula :D!

(urate emoticoane)

Stiu ca-s urate dar zi sincer: Nu-i asa ca te excita semnatura mea?
Poti sa-mi spui BLACK TT-ERMINATOREX

Aveti grija cum va pastrati cartile de identitate . Sa nu patiti si voi ca dobitocul asta .Acum imi fac rate la casa,masina si credit de nevoi personale direct pe numele lui...hihihi
2e68sgy.jpg
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6312

Guest
Bulisor, dragule, eu nu vreau nimic dar vad ca te mananca degetelele groaznic de tare si in mod sigur ne parasesti iar :)) ahahahhaaaaaa
 

DeletedUser

Guest
Bulisor, dragule, eu nu vreau nimic dar vad ca te mananca degetelele groaznic de tare si in mod sigur ne parasesti iar :)) ahahahhaaaaaa

Sa-i dea dumnezeu bube pe fund si maini scurte aluia care ma va rapi dintre voi ...hahaha
 

DeletedUser

Guest
maaa. azi e ziua lu' basescu????
Conform buletinului lui, cam azi ar fi..
 

DeletedUser

Guest
Sa ma rahatizez in aniversarea lui. Acum vad si eu in ce zi la fatat masa....hahaha
 

DeletedUser6312

Guest

DeletedUser

Guest
Iubaretule, nebunelule, tu nu stii ca eu sunt timida si ma pastrez pana in noaptea nuntii? hehhehheeeeee



Ah, bine ca ai spus, ma duc sa-i cumpar o coroana... aaa un buchet de flori heheheheeeeeeeeeeeeee

deja te pune la munca?
 

DeletedUser

Guest
Membri online: 86 (9 Membri şi 77 Vizitatori)

1 NEGRU DIN CEI 10, 2kinky4u+, AndreYRullZ, Claux4x, glomerula, mandiucdaniel, Nihilius
Piua,revin mai tarziu ...hahaha
 

DeletedUser

Guest
Aveti off topic Discutii libere, aici trebuie sa isi arate oamenii creatiile in photoshop, sa posteze tutoriale, sa ofere sfaturi intre ei:)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus