Discutii libere

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Buna dimineata, frumosilor.
Ce e cu inactivitatea asta pe aici ?
Grecule, mai scrii ceva povesti sa citesc si eu ?

demotivational-posters-hey-bro.gif
Ptr moment nu. Te aștept pe tine cu Grepoland ..
 

DeletedUser

Guest
Buna dimineata, oameni veseli :)

Voi reveni cu noi episoade din Grepoland, dar undeva aproape de weekend cand o sa imi fac ceva timp de scris, acum sunt prins in ceva proiecte IRL. Am in plan mai multe episoade, pentru care am insa nevoie de timp de inspiratie :p

demotivation.us_Would-you-be-so-kind-And-close-the-door-from-the-other-side_132757936611.jpg
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Am inchis aceasta tema - prea multe injuraturi pentru ceea ce ar fi trebuit ea sa fie.
 

DeletedUser

Guest
salutare vreau sa va anunt k este o problema grava cu incarcarea jocului.....merge foarte greu de la implantarea noi versiuni si mai este ink o problema atunci cand intri in senat nu poti vedea resursele de pe bara de sus
versiunea anterioara era mult mai buna...sper sa luati in considerare problemele si sa fie revizuite
numai bine
 

DeletedUser

Guest
Pai daca ati vrut muzica in decor si peisaj ca la Acropole!!! Mai ramane sa va bage si un film si o sa stati ca belferii sa va uitati la film pana se incarca pagina de joc ...hahaha
 

DeletedUser

Guest
[R.I.P Discutii libere 2011-2012]

#Never #Forget #Memories2011


EDIT #1: Tocmai am observat ca majoritatea thread-urilor de spam au fost inchise. Sa speram ca nu se duce si acesta. ^^
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus