Cereri Semnaturi

DeletedUser

Guest
asta-i pentru dyucy...

dyucy.jpg


NNerZZuuLL, conform spuselor tale, ar fi trebuit sa tip de mai multe ori la tine pana acum.. ca n-ai pus nicio semnatura, niciun avatar, nicio cerere, nimic.. :)

Stai linistit ca stiu eu ce am de facut ca sa fie toata lumea multumita. Si mie imi place ordinea, si sunt convins ca n-ai vazut - dar mai exista inca o tema, alaturata, la aceasta sectiune - cu titlul Spam. Voi muta toate mesajele acolo, si ele vor fi asezate in ordinea cronologica..

Pe de alta parte, insasi prezenta ta aici denota faptul ca te-a atras aglomeratia si ai venit sa vezi ce se intampla.. :) Asa ca nu e cazul sa fim mai catolici decat papa.. sunt alti moderatori care sunt mai severi (nu discut de colegii mei aici, ci in general de moderatorii altor forumuri) si care prefera sa aiba un forum curat luna si pe care nu scrie nimeni nimic niciodata..

Eu prefer sa fie activitate, pentru ca asta inseamna ca lumea e interesata si se simte bine, si nu e cazul sa-i plictisesc eu cu texte de genul "terminati cu spam-ul!!!" "mutati-va dincolo ca va sanctionez!!!"

daca se poate te rog sa faci fundalul putin mai inchis si sa stergi dyucy deoarece am alt nume pe joc ;) si sa-l inlocuiesti cu Just 4FuN ;)
 

DeletedUser598

Guest
@SuFaRRR
Uite o mica versiune de a mea la una din poze:
mariaverdealbastru.png
(original)
==>
ce3df2f3df4e.jpg
(putin modify)

Nu am incercat la marimea de 80x80 cum e pe forum sa vad cum arata...
 

DeletedUser

Guest
dyucy ia vezi acum e bine?
ce nume de sef de admini ti-ai tras.. :))

vezi ca am inlocuit link-ul pozei - e aceeasi de mai sus, schimbata.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2467

Guest
care imi poate face si mie o semnatura cu numele meu?
 

DeletedUser

Guest
i-l facusem eu.. i-am inlocuit poza in link-ul respectiv, n-am mai postat odata.

Poza ta e mai mare decat dimensiunile permise la avatarul din joc, n-o sa o poata folosi.. :)
 

DeletedUser598

Guest
i-l facusem eu.. i-am inlocuit poza in link-ul respectiv, n-am mai postat odata.

Poza ta e mai mare decat dimensiunile permise la avatarul din joc, n-o sa o poata folosi.. :)

Aham...ei fie deacu...
Sio redeminsioneaza el in PAINT daca o sa aiba nevoie de poza asta..daca nu..mai bine de el. :D
 

DeletedUser

Guest
si ce ma, ai venit sa te lauzi aici, la noi cu semnatura ta? :p
Ne faci in ciuda ca noi nu stim sa facem sau ce? :D
 

DeletedUser

Guest
Nu ai tu sanse sa faci asa ceva :D, iti trebuie talent mult bre !
 

DeletedUser

Guest
ma enerveaza Letalu', nu vezi? Vine aici, se fataie, cu semnatura aia a lui smechera..
Poate ma duc si-i fac forumu' sorcova! :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
eu astept sa modifice textul din semnatura grozava pe care si-a facut-o :cool:

(urate emoticoane)

ps: vin si eu la sorcovit :D
 

DeletedUser

Guest
@SuFaRRR
Uite o mica versiune de a mea la una din poze:
mariaverdealbastru.png
(original)
==>
ce3df2f3df4e.jpg
(putin modify)

Nu am incercat la marimea de 80x80 cum e pe forum sa vad cum arata...

Multumesc,daca este ceva,o redimensionez eu la 80x80.Nu-i problema asta.
 

DeletedUser598

Guest
in primul rand sa apara numele meu...apoi incearca sa gasesti ceva impresionant!

Da prietene,eu pot sa-ti scriu numele tau pe alb,si atat. La ce sa stau eu sa perd timp ca sa te impresionez pe tine? :)
Daca spui ca uite vreau o semnatura ceva legat de pistoale(cum e acuma la tine),fete,masini etc etc. Poi atunci eu sau alt cineva se poate mai simplu orienta si inchipui cam ce trebuie sa-ti creeze pentru tine...
Daca nu doresti sa scrii mai mult,atunci voi astepta si eu alaturi de tine sa vedem cine si cu ce te impresioneaza... ;)
 

DeletedUser

Guest
@dyucy

Uite ceva ce sper sa-ti placa,100% facut de mine:

unled3qo.png
 
Sus