Cereri Semnaturi

DeletedUser

Guest
multumesc frumos ptr semnatura,imi place. o sa apara la fiecare postare a mea pe forum??? (nu prea stiu cum se foloseste :))

Ai doua variante. Ori salvezi tu poza in calculatorul tau, ori dai click dreapta pe ea si dai copy link location. Apoi te duci la setarile personale, la semnatura. Si in functie de cum ai ales mai sus, faci upload la poza sau pui doar link-ul intre tag-urile


P.S. cavalleras, sa inteleg ca site-ul iti apartine?
 

DeletedUser

Guest
multumesc frumos ptr semnatura,imi place. o sa apara la fiecare postare a mea pe forum??? (nu prea stiu cum se foloseste :))

in meniul de sus , la panoul de control gasesti un meniu in stanga, in el scrie semnatura.
iei linkul de la cavalleras si il scrii acolo intre img-uri, la fel ca in postare si..cam asta e tot
 

DeletedUser1604

Guest
Multumesc ptr lamuriri. Cred ca am reusit :) Sau nu am reusit ptr ca nu apare semnatura...reusesc eu pana la urma :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser598

Guest
Salut!
As vrea si eu o semnatura cu numele meu sa aiba un fulger de preferat cu culoare albastra deschisa si niste stele daca se poate. Nu e nici o problema daca stelele nu sunt. Scrisul sa aiba o umbra, culoarea sa fie un Alb mai sters.
Multumesc anticipat:)

Uite si versiunea mea:
4ae05ae4dfeb.jpg
 

DeletedUser6312

Guest
Daca nu gasesti ceea ce am cerut eu pentru semnatura poti sa faci ce vrei tu, nu conteaza, mi-au placut mult cele pe care le-ai facut deja :)
 

DeletedUser

Guest
am sa-ti fac, ti-am promis, doar ca nu pot azi.. probabil maine. Sper.. cel putin :)
 

DeletedUser

Guest
kinkyavatar.jpg

kinky-semnatura.jpg

kinky-semnatura2.jpg

e bine ca inceput?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Eu sunt un incepator in asa ceva, dar poti arunca un ochi pe asta. Daca-ti place, e a ta.
Scrisul se poate muta, chiar n-am avut nici-o idee unde ar pica mai bine.

andreyrullz.png
@Contele E foarte frumoasa imi place mult, pacat ca fulgerul din mijloc e cam gros. Daca nu ar fi fost asta ar fi perfecta! Merci de incercare si daca o poti modifca ca fulgerul din mijloc sa nu mai fie asa geos o iau pe a ta:)

Uite si versiunea mea:
4ae05ae4dfeb.jpg

@NNerZZuuLL E interesanta si a ta si deocamdata o iau pe a ta ca semnatura!

Multumesc amandurora ca ati incercat!
 

DeletedUser

Guest
@Contele E foarte frumoasa imi place mult, pacat ca fulgerul din mijloc e cam gros. Daca nu ar fi fost asta ar fi perfecta! Merci de incercare si daca o poti modifca ca fulgerul din mijloc sa nu mai fie asa geos o iau pe a ta:)

Well, layer-ul folosit nu-mi permite exact ceea ce vrei, dar am reusit sa folosesc niste jucarii ca sa arate asa:

andreyrullz-1.png


Daca-ti place, eu nu pot decat sa ma bucur.
 

DeletedUser5815

Guest
hai ca m-am jucat si eu putin, cat mai fac fulgere pe banda rulanta :D .... nu dati cu rosii :D

andreyrullz.gif
 

DeletedUser

Guest
Interesant si al tau. Pare ceva mai realist. Multumesc mult la toti:)
 

DeletedUser

Guest
E frumos. Dar eu as schimba fontul sa fie mai clar. (e prea spalacit momentan)
:)

Mersi. "Spalacitul" e de fapt outer glow cu opacitate mai scazuta. :) Simpatic, tania. Ma gandisem si eu inital sa fac un gif, dar am preferat static. Si ma bucur ca pot fura idei si conceptii de la mai multi :D
 

DeletedUser

Guest
2kinky4u.jpg


Avem in sfarsit dovada ca intr-adevar maretul sultan Bula a pupat piciorul cadanei..
5.gif


@ dyucy - am vazut ca deja ti-a facut un coleg o semnatura cu masina aia.. :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Pentru ce iti trebuie poze mai mari? marimea pentru avatar e 80x80 pixeli :)
 
Sus