Cereri Semnaturi

DeletedUser

Guest
As dori si eu o poza pt. profilul din joc..Sa fie un vultur alb-negru in picaj pe o imagine de fundal ca si din semnatura..Ms anticipat
 

DeletedUser

Guest
semnatura

Sal.as dori si eu o semnatura cu nesquik (iepurele ala) si sa contina undeva cuvintele nEsQuik is here!

Mersi!
 

DeletedUser

Guest
Sal.as dori si eu o semnatura cu nesquik (iepurele ala) si sa contina undeva cuvintele nEsQuik is here!

Mersi!

nesquikbunny1571449.png


N-am pus marimile pentru acest forum...Este pentru un forum IPB Board/vBulletin.Desigur....cu teme care permit aceste imagini(destul de multe)


Si avatar pentru forumul nostru:

unled1mk.png
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Vreau si eu o semnatura :-? Nu stiu cu ce...ceva cu tema jocului :D
 

DeletedUser

Guest
Sal.as dori si eu o semnatura cu nesquik (iepurele ala) si sa contina undeva cuvintele nEsQuik is here!

Mersi!


nEsQuik.jpg


Si mie?Nu-mi face nimeni a? :(:)rolleyes:
tie ti-e lene sa dai o cautare pe google.. :)

Eu fac semnaturi atunci cand imi place subiectul ales, sau cand e ceva dificil care sa ma motiveze oarecum sa fac semnatura respectiva.

Daca imi dai poza pe care o vrei la avatar, ti-o redimensionez la dimensiunile cerute de joc, altminteri las pe altcineva sa-ti faca.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Robert, imi faci si mie o sematura?... tema: Alice in Tara Minunilor :D
 

DeletedUser

Guest
Multumesc
cz50.gif
...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
nEsQuik.jpg



tie ti-e lene sa dai o cautare pe google.. :)

Eu fac semnaturi atunci cand imi place subiectul ales, sau cand e ceva dificil care sa ma motiveze oarecum sa fac semnatura respectiva.

Daca imi dai poza pe care o vrei la avatar, ti-o redimensionez la dimensiunile cerute de joc, altminteri las pe altcineva sa-ti faca.
Lasă-mil mie cavalere,am găsit o poză interesantă,sper că o să-i placă.
sigur ca-ti fac, tocmai tie sa nu-ti fac? :)
 

DeletedUser

Guest
nEsQuik.jpg



tie ti-e lene sa dai o cautare pe google.. :)

Eu fac semnaturi atunci cand imi place subiectul ales, sau cand e ceva dificil care sa ma motiveze oarecum sa fac semnatura respectiva.

Daca imi dai poza pe care o vrei la avatar, ti-o redimensionez la dimensiunile cerute de joc, altminteri las pe altcineva sa-ti faca.

condor2.jpg


da recunosc mi-e lene...dar scuze pt. probleme cauzate :(:)
 

DeletedUser

Guest
Avatar pentru forumul nostru:
kodu.png


Pentru forumuri IPB Board/vBulletin:
hades2.png


Pentru semnatura,acum lucrez.
 

DeletedUser

Guest
asta-i pentru dyucy...

dyucy.jpg


NNerZZuuLL, conform spuselor tale, ar fi trebuit sa tip de mai multe ori la tine pana acum.. ca n-ai pus nicio semnatura, niciun avatar, nicio cerere, nimic.. :)

Stai linistit ca stiu eu ce am de facut ca sa fie toata lumea multumita. Si mie imi place ordinea, si sunt convins ca n-ai vazut - dar mai exista inca o tema, alaturata, la aceasta sectiune - cu titlul Spam. Voi muta toate mesajele acolo, si ele vor fi asezate in ordinea cronologica..

Pe de alta parte, insasi prezenta ta aici denota faptul ca te-a atras aglomeratia si ai venit sa vezi ce se intampla.. :) Asa ca nu e cazul sa fim mai catolici decat papa.. sunt alti moderatori care sunt mai severi (nu discut de colegii mei aici, ci in general de moderatorii altor forumuri) si care prefera sa aiba un forum curat luna si pe care nu scrie nimeni nimic niciodata..

Eu prefer sa fie activitate, pentru ca asta inseamna ca lumea e interesata si se simte bine, si nu e cazul sa-i plictisesc eu cu texte de genul "terminati cu spam-ul!!!" "mutati-va dincolo ca va sanctionez!!!"
 

DeletedUser

Guest
dyucy.jpg


conform spuselor tale, ar fi trebuit sa tip de mai multe ori la tine pana acum.. ca n-ai pus nicio semnatura, niciun avatar, nicio cerere, nimic.. :)

Stai linistit ca stiu eu ce am de facut ca sa fie toata lumea multumita. Si mie imi place ordinea, si sunt convins ca n-ai vazut - dar mai exista inca o tema, alaturata, la aceasta sectiune - cu titlul Spam. Voi muta toate mesajele acolo, si ele vor fi asezate in ordinea cronologica..

Pe de alta parte, insasi prezenta ta aici denota faptul ca te-a atras aglomeratia si ai venit sa vezi ce se intampla.. :) Asa ca nu e cazul sa fim mai catolici decat papa.. sunt alti moderatori care sunt mai severi (nu discut de colegii mei aici, ci in general de moderatorii altor forumuri) si care prefera sa aiba un forum curat luna si pe care nu scrie nimeni nimic niciodata..

Eu prefer sa fie activitate, pentru ca asta inseamna ca lumea e interesata si se simte bine, si nu e cazul sa-i plictisesc eu cu texte de genul "terminati cu spam-ul!!!" "mutati-va dincolo ca va sanctionez!!!"

Stii cat de mult de admir?
Ai facut un subiect,care incepe sa ma pasioneze iarasi.Am cereri pe Grepolis sa fac avatare/semnaturii.
Si,sper ca alaturi de tine,NNErulz,si restul priceputilor,sa invat alatur de voi lucruri noi!
 

DeletedUser598

Guest
NNerZZuuLL, conform spuselor tale, ar fi trebuit sa tip de mai multe ori la tine pana acum.. ca n-ai pus nicio semnatura, niciun avatar, nicio cerere, nimic.. :)

Stai linistit ca stiu eu ce am de facut ca sa fie toata lumea multumita. Si mie imi place ordinea, si sunt convins ca n-ai vazut - dar mai exista inca o tema, alaturata, la aceasta sectiune - cu titlul Spam. Voi muta toate mesajele acolo, si ele vor fi asezate in ordinea cronologica..

Pe de alta parte, insasi prezenta ta aici denota faptul ca te-a atras aglomeratia si ai venit sa vezi ce se intampla.. :) Asa ca nu e cazul sa fim mai catolici decat papa.. sunt alti moderatori care sunt mai severi (nu discut de colegii mei aici, ci in general de moderatorii altor forumuri) si care prefera sa aiba un forum curat luna si pe care nu scrie nimeni nimic niciodata..

Eu prefer sa fie activitate, pentru ca asta inseamna ca lumea e interesata si se simte bine, si nu e cazul sa-i plictisesc eu cu texte de genul "terminati cu spam-ul!!!" "mutati-va dincolo ca va sanctionez!!!"

De cereri nu am nevoie,semnaturi am creeat asa cum mia permis timpul... Si,insasi prezenta mea aici e din cauza temei legat de grafica,nu si spamul care se creeaza. (care pentru unii e distractie,pentru mine e perdere de timp fara un orecare scop. Dar cum am mai zis,fiecare din noi e diferit,cu idei,gusturi s.a.m.d)
Daca sincer,ma gandeam sa ma retrag din cauza galagiei si murdariei care e acuma ... Dar asta e in trecut. Hai sa nu mai discutam de asta...Daca e sa discutam mai detailat ,o putem face in PM! ;)
 

DeletedUser598

Guest
Stii cat de mult de admir?
Ai facut un subiect,care incepe sa ma pasioneze iarasi.Am cereri pe Grepolis sa fac avatare/semnaturii.
Si,sper ca alaturi de tine,NNErulz,si restul priceputilor,sa invat alatur de voi lucruri noi!

Imi pare bine ca ai aceasta dorinta de a creea si a invata ceva nou. Eu cu mare placere te voi ajuta daca o sa fie nevoie...
(dip)
 
Sus