Cereri Semnaturi

DeletedUser

Guest
Salut !
Tot ce am nevoie,este un mic edit,vreau,ca undeva,nu conteaza unde,sa apara cu un text "Script",alegeti voi care,dar sa faca parte din aceasta categorie,urmatorul:
"Claudiu >3 Maria
Ia-ta pozele :
POZA 1
POZA 2

iti fac si tie, da' o sa fie cam greu de gasit un sultan care pupa condurul nevestelor..
21.gif


pentru adelina..
demianadelina.jpg

Sper sa nu te superi pe mine,fiindca sunt 2 avatare...:(

N-am stat sa vad numele topicului,am vazut "Cereri" si a fost totul pentru mine.Sper ca le vei putea face,multumesc mult!
 

DeletedUser

Guest
imi place!!!!imi joaca ochii feste sau chiar am o sabie la gat?:rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Sper sa nu te superi pe mine,fiindca sunt 2 avatare...:(

N-am stat sa vad numele topicului,am vazut "Cereri" si a fost totul pentru mine.Sper ca le vei putea face,multumesc mult!

ti-as face cu placere, dar nu inteleg cerintele..

vrei un avatar pentru joc? sau pentru forum? sau ce anume?
Imi trebuie dimensiunea exacta la care vrei sa-ti fac poza, si inca o data, mai explicita chestia cu textul..

imi place!!!!imi joaca ochii feste sau chiar am o sabie la gat?:rolleyes:

Nu, n-ai o sabie la gat, dar daca vrei, se aranjeaza, pot sa umplu de sange rochita, pot sa fac orice.. :p
Aia nu e sabie, e doar conturul zidului, vezi si in partea stanga cum e zidul..
 

DeletedUser

Guest
ok...sunt obosita si nu eram sigura...si imi place asa!mersi!:D
 

DeletedUser

Guest
ti-as face cu placere, dar nu inteleg cerintele..

vrei un avatar pentru joc? sau pentru forum? sau ce anume?
Imi trebuie dimensiunea exacta la care vrei sa-ti fac poza, si inca o data, mai explicita chestia cu textul..
Bun,deci,daca se poate cu urmatoarele lucruri:

Cu un text in genul acesta.


Sa scrie : " Claudiu >3 Maria " fara ghilimele...

Si cu dimensiunile potrivite pentru forum.
 

DeletedUser

Guest
avatar sau semnatura? pentru semnatura nu stiu daca merg, dar pot incerca..

Imi trebuie sa stiu daca vrei semnatura sau avatar ca sa stabilesc dimensiunile..
 

DeletedUser

Guest
Bun asa dori si eu o semnatura va rog frumos

Sa aiba ca tema imaginea urmatoare :
(desigur la dimensiunile potrivite)
2012_lamborghini_aventador_lp700_4_off.jpg


daca se poate sa adaugati in cadru cer innorat si in spatele masinii o plaja u marea involburata
si in josul imaginii sa scrie Just4 FuN :) (culoarea vedeti voi cum arata mai bine)
ms anticipat
 

DeletedUser

Guest
Salut!
As vrea si eu o semnatura cu numele meu sa aiba un fulger de preferat cu culoare albastra deschisa si niste stele daca se poate. Nu e nici o problema daca stelele nu sunt. Scrisul sa aiba o umbra, culoarea sa fie un Alb mai sters.
Multumesc anticipat:)
 

DeletedUser598

Guest
Salut !
Tot ce am nevoie,este un mic edit,vreau,ca undeva,nu conteaza unde,sa apara cu un text "Script",alegeti voi care,dar sa faca parte din aceasta categorie,urmatorul:
"Claudiu >3 Maria
Ia-ta pozele :
POZA 1
POZA 2

Frate,daca vrei sa-ti fac 2 avatare cu scris cum doresti tu,efect si chestii,te rog sa pui aceste poze in format mai mare,nu micute cum sunt pe pozele pune mai sus.
Sau,daca nu ai,cauta alte poze cu care ai vrea sa-ti fac avatarele,si ma ocup eu...
 

DeletedUser598

Guest
Bun asa dori si eu o semnatura va rog frumos

Sa aiba ca tema imaginea urmatoare :
(desigur la dimensiunile potrivite)
Imagine...

daca se poate sa adaugati in cadru cer innorat si in spatele masinii o plaja u marea involburata
si in josul imaginii sa scrie Just4 FuN :) (culoarea vedeti voi cum arata mai bine)
ms anticipat

606982026a11.jpg
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser1604

Guest
multumesc frumos ptr semnatura,imi place. o sa apara la fiecare postare a mea pe forum??? (nu prea stiu cum se foloseste :))
 
Sus