Ce alianta din top 12 este cea mai buna ?

Ce alianta din top 12 este cea mai buna ?


  • Total votanți
    100

DeletedUser

Guest
In fine..Aliatii stiu care este fratele meu.Ma doare`n cot ca ma credeti,ca nu.
Si tu cati frati ai? 200+?
Cate conturi ati avut? Foline i-a zi?
dragul meu ai vreo informatie ca folin ar fi avut mai multe conturi???daca da dovedeste-o daca nu ai nici o dovada mai lasa-ne cu acuzatiile...

o seara cat mai placuta pretorienilor!!restul nu ma intereseaza:))
 

DeletedUser

Guest
:))

Vrei dovada?
Te-ai bagat in treaba aiurea:)).
Pt. ce a luat ban si a pierdut orase?
Scoatete acum.
Let`s see PRETORIENILOR=))))).
 

DeletedUser

Guest
Vrei dovada?
Te-ai bagat in treaba aiurea:)).
Pt. ce a luat ban si a pierdut orase?
Scoatete acum.
Let`s see PRETORIENILOR=))))).

Si-a luat bann pentru ca a zis adevarul despre cludia insa a spus-o putin cu volumul mai tare...Si voi cum nu puteti sa ne luati orase decat daca ne mai iau adminii si dupa mai bagati si voi cate o nava in orasele fantoma...e clar ca sunteti in culmea fericirii.Na,...de asta si-a luat bann...Insa cludia si-a luat bann pt ca...Are contul lui ,,VIO" a lui ,,IO" a lui ,,VILI" si etc...Stie ea mai bine :))))Hai...Ospatari...VA CHEAMA BAIETII :)))
 

DeletedUser

Guest
:))

Da..Si cum te plangeai tu?
Nu am trupe,,voi pierde orasul..
Chiar daca voi pierde orasele voi ramane un pretorian!
Sau cum dai un mesaj la jumate de epsilon cerand care:)).
I-a zi?

AAA,,inca ceva...E corect sa hartuiesti un jucator pe messenger pentru ca ti se pare ca face nu stiu ce in joc?
Tu ai scapat ieftin,ca si tu ai spus adevarul despre cludia.Si sergiulik la fel:))).
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Da..Si cum te plangeai tu?
Nu am trupe,,voi pierde orasul..
Chiar daca voi pierde orasele voi ramane un pretorian!
Sau cum dai un mesaj la jumate de epsilon cerand care:)).
I-a zi?

AAA,,inca ceva...E corect sa hartuiesti un jucator pe messenger pentru ca ti se pare ca face nu stiu ce in joc?
Tu ai scapat ieftin,ca si tu ai spus adevarul despre cludia.Si sergiulik la fel:))).
Si ti se pare deplasat sa vad eu ca ma ataca 9 aliante cu peste 1.000 de atacuri cam 150 de atacuri pe cate un oras si sa cred ca nu il voi pierde...Insa cand am vazut atacurile tale si ale ,,atacatorilor aia" incarcate de fulluri de trupe (undeva la vreo 400 care s-au scufundat ca ..... la mal...si abia mai apoi au intrat si usoarele m-am mai linistit!
Si asa este.Puteam sa pierd toate cele 10 orase .ERAM MANDRU CA ERAM PRETORIAN.SI NU NUMAI CA NU LE-AM PIERDUT BA MAI MULT...IN TIMPUL ATACURILOR V-AM LUAT EU ALTE 3 ORASE CEEA CE REPREZINTA O UMILINTA TOTALA.NU AM HARTUIT PE NIMENI.INCA O DATA VII CU ACUZE NEFONDATE.DACA VOI CREDETI TOT CE VA INDRUGA acel personaj e probl voastra.Nu o vedeti cum face pe victima : ,,Vaiii eu ma las de joc ,gata..." Asa v-a prostit pe multi ca sa ii umpleti orasele cu sprijin...
 

DeletedUser

Guest
:__

Pe forumul vostru nu scria ca ne-a prostit ci ca ne-a platit..fara monezi:)))
Nu ati hartuit-o?
Inca am printurile in comp.Nu ma fa se le pun aici sa te fac de cacao.:))
 

DeletedUser2541

Guest
da nu e problema
ca le am eu
nu trebe decit sa fiu provocata.
ceea ce fac in viata privata nu cred ca intereseaza pe nimeni
iar tu columnianule si folin ar ptrebui sa va vedeti de treaba voastra
si sa nu atacati persoana din spatele calculatorului
ci jucatorul pe contul cludia pe epsilon
dar asta e dovada capacitatii voastre intelectuale
 

DeletedUser

Guest
Da..Si cum te plangeai tu?
Nu am trupe,,voi pierde orasul..
Chiar daca voi pierde orasele voi ramane un pretorian!
Sau cum dai un mesaj la jumate de epsilon cerand care:)).
I-a zi?

AAA,,inca ceva...E corect sa hartuiesti un jucator pe messenger pentru ca ti se pare ca face nu stiu ce in joc?
Tu ai scapat ieftin,ca si tu ai spus adevarul despre cludia.Si sergiulik la fel:))).

prietene daca ai timp sa vorbesti cu preaiubita voastra cludia...si sa-ti spuna despre mine o sa vezi ca nu i-am vorbit urat niciodata!!i-am zis doar adevarul din joc...intamplari reale care o condamna in totalitate!!un prieten bun de al meu tocmai a spus mai sus...ca mai intai se documenteaza apoi vorbeste...asta ar trebui sa faci si tu!!
 

DeletedUser

Guest
Titlu

M-am documentat,inca foarte mult,nu mult.
Nu are rost sa minti ca toata lumea stie ce ati vorbit despre ea pe cele 2 subiecte.
Toata lumea stie.
Sau folin pe mess?
Spune sergiulyk?
Asa e frumos?
 

DeletedUser

Guest
fratilor acest forum este doar ca sa se voteze alianta preferata....
restu e can can ........ duamneee de la un simplu joc sa ajuns la jigniri si alte prostii :(
maturizativa fratilor sau cea mai tare replica pt toti:


Ciocu mic si joc din glezne :))))

daca ar fii sa arunc si eu cu pietre pfff sar bana 20 din jucatorii de pe epsilon....
o fi chiar asa greu sa joci cinstit fara 100 conturi????
 

DeletedUser

Guest
M-am documentat,inca foarte mult,nu mult.
Nu are rost sa minti ca toata lumea stie ce ati vorbit despre ea pe cele 2 subiecte.
Toata lumea stie.
Sau folin pe mess?
Spune sergiulyk?
Asa e frumos?

prietene drag cand vei avea dovada ca eu i-am vorbit urat cludiei atunci sa-mi dai un pm...iar eu imi voi cere scuze in public pe forum sau oriunde vei dori tu!!!pana atunci te rog nu mai aduce acuze nefondate asupra mea si a colegilor mei!!!o seara placuta iti doresc!!
 

DeletedUser

Guest
:)

Nu m-am referit la tine.Daca erai atent am spus ''Sau Folin pe mess''.m-am referit la Folin.
Nici Mr.Columnianul nu s-a lasat mai prejos.
 

DeletedUser1411

Guest
hmm

observ ca cu totii suntem intr-o oarecare masura tensionati..
e normal si firesc sa avem simpatii si antipatii..

din cate am citit..nu pot decat sa mi se confirme faptul ca..viata reala a unora s-a contopit iremediabil cu cea virtuala, de aici..

deci..va rog din tot sufletul sa lasam rautatile de ambele tabere..si sa ne continuam jocul in stil distractiv si strategic..:)..bineinteles..:))

nu ar fi mai fun..asa?

ps. glomerula..stii ca ai toata stima si respectul meu..nu?..si ca esti singurul din tabara adversa pt care am aceste...sentimente..:))
 

DeletedUser

Guest
:)

Ok.Hai sa terminam.
Ok nu ma pot abtine.
Columniane tu nu rezisti de unul singur.Indiferent de alianta care te ataca si gravitatea atacurilor tu tot ceri sprijin.Te plangi la toti jucatori..Jumate de epsilon de fapt:)).
Cum trimiteai tu 15 mesaje pe zi la tot epsilon?:))
Cum era?
Dau 20000 din fiecare resursa care da fulgere pe EKD.
Nu am mai putut de ras la mesajele astea:)).
 

DeletedUser

Guest
glome...poate imi explici care e treba cu "aproape eufemistic"...la ce te referi ca nu stiu cum sa inteleg,la diacritice sau la faptul legat de "domnul"?? stii dece ?? sunt ceva mai mare dact tine si cred ca mi se pare cam deplasat sa-mi te adresezi cu "aproape eufemistic ".
Vis a vis de scuza ta cu privire la print ..poate te cred cei care s-au apucat ieri de grepo.......tu cui ii povestesti ca un jucator activ de la EKD..iti face tie print,EXACT in momentul conversatiei noastre ...si culmea....TOATE FOLDERELE ...ERAU NEDESCHISE....si cu siguranta eu le vad pe toate ..si stiu la fiecare cand a fost postat,DECI>>>>>TU sau UNUL din preto ...si on se stie cine era ....NUUUUU??/ a intrat atunci SI a facut PRINT !! asta ca sa fim mai clari ..si sa ne intelegem exct!!
sunt putini care fac asa ceva la EKD ..si prin urmare....nu mai aruncati in carca unuia pe care il stim cu totii asemenea lucruri....pe CARE LE FACI TU >>si nu "am priomit un print de la cineva pe care nu il respectati ""bla bla ....e comica faza ..si cred ca pentru unii stupida ..
EU mai astept inca un raspuns de la admini ...pentru frauda de la ora respectiva
PS.."fiecare pasare pe limba ei moare."....nici nu stii cata dreptate ai.. respectiv
 

DeletedUser3391

Guest
Stimati colegi

stimati colegi de alianta, nu merita sa va contrati cei din EKD...indeosebi cu alecsandra. Acum e aici si maine...cine stie ...

Bubu - sa imi aratzi si mie, ca poate nu am fost atent, unde scrie la Regulament ca nu am avea voie sa avem spioni la voi in alianta. Eu, daca doresti, am sa tii dau pe ai vostri.

P.S. Sa se inteleaga bine cele scrise mai sus: nu recunosc de fel ca am spioni la voi. Era doar o intrebare.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser1411

Guest
hihihi

ai vazut tu, agruin, drac sa moara???
iti promit solemn ca voi fi si maine..si poimaine..si...pana la inchiderea lumii epsilon..aici..:)))

aaa..si..app..fii mai atent..cand imi scrii numele.....macar..:))
 
Sus