Ce alianta din top 12 este cea mai buna ?

Ce alianta din top 12 este cea mai buna ?


  • Total votanți
    100

DeletedUser

Guest
asa ca, comentariile voastre, pe langa faptul ca sunt de PROST gust...mai sunt si pe langa subiectul principal al temei in care va aflati!:)

preto..ciocu' mic si joc de glezne!:))

alcsandra, ti-as recomanda sa fii putin mai atenta in exprimare...sunt sigur ca nu ai vrut sa spui de fapt ceea ce ai scris...

isn't it?
 

DeletedUser

Guest
Vă rog frumos, atenţie la ceea ce postaţi. Atât la formă, cât şi la fond.
Nu îmi face nicio plăcere să dau avertismente sau ban-uri, deci vă rog mult să încercaţi să fiţi mai temperaţi în exprimare.

Mulţam fain pentru înţelegere.
 

DeletedUser2541

Guest
dap ne scuzati
fiecare avem motive intemeiate
sa reactionam diferit
la fel si eu si altii
dar pastram cit se poate limita bunului simpt
 

DeletedUser

Guest
Inca e devreme pentru aceste pool-uri...istoria ne-a aratat ca anumite lucruri se schimba peste noapte altele nu...
Fiecare e mai bun in "domeniul" lui...unii in aparare,altii in atac,nu poti spune ca cineva ,la nivel de alianta este bun decat atunci cand castiga un razboi de durata ,asa cum avem noi cu familiile celor 8 aliante...(ekd,ddr,etc).
Probabil ,si spun din punctul meu de vedere ,cine va castiga acest razboi de anduranta ,unde participa mai multe grupe de "muschi" si antreneaza deopotriva intelectul si participarea efectiva (orele alocate) ,acela va merita sa fie in top 12...5...sau whatever...

Daca vreti,mai interesant ar fi sa vedem cine castiga "moral" acest server...dar...mai sunt multe luni pana vom vedea aceste lucruri...probabil multi dintre noi nu vom apuca sfarsitul ...dar e interesant de urmarit.

Spor tuturor !
maestre de Costinesti,.....daca nu te superi ..cam care ar fi cele 8 aliante..cu care va luptati voi de zor??? asa pentru toti forumistii..
caci ca si pretorieni stie tot Epsilonul..cine va serveste sau va deserveste...
 

DeletedUser

Guest
maestre de Costinesti,.....daca nu te superi ..cam care ar fi cele 8 aliante..cu care va luptati voi de zor??? asa pentru toti forumistii..
caci ca si pretorieni stie tot Epsilonul..cine va serveste sau va deserveste...

1.Constanta,nu Costinesti...Costinestiul este un loc unde imi petrec weekendurile ...dar tot nu ma prind de ce va priveste pe voi treaba asta (voi = tu,ursul,etc)
2.Cred ca ai dreptate...m-am inselat...nu sunt 8...ci 9 :)
forumrd.jpg


Si in incheiere,un mic sfat... :

Am prostul obicei de a "deschide gura" doar cand imi fac temele si ma documentez temeinic...altfel,tac si invat de la altii :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Uite vezi cum iti faci ..sau va face-ti voi temele??? Cu marele tupeu de a mai posta si pe de pe forumul nostru, un image print!(ce sa inteleg ca chiar nu conteaza ce si cum,nu te poate bana nimeni sau nu vrea nimeni sa o faca??)
Vorbe-ai de ..cine castiga moral Epsilonul....?? Pai il conduce-ti detasat la IMORALITATE...(si aici CRED CA STII LA CE SPECII MA REFER,vertebrate desigur).deci opusul.....sorry ..cred ca niciodata ..
mi-ai dat cele 8 aliante :)))) super tare..poate postezi si ceva atacuri ale celor mici ,pe care ii nominalizasei...ca sunt curios ...oooooo ce de aliante va sunt impotriva....
Da m-ai convins ...speram ca unii ca tine de acolo,sa aiba acea farama de moralitate si sa joace cum ar trebui ,cinstit si competitiv......noop....cred ca am gresit tare....NU CRED CA SE POTE JUCA DACA CINAVA CA TINE SE UNITA LA TINE IN CURTE TOT TIMPUL...si asta cu tot respectul...pentru admini..poate imi explica vreunul...cumm este tolerat asa ceva .....pe fata ....!!!
 

DeletedUser

Guest
Vai,vai,vai...Bubulica,in locul tau mi-as cere frumos scuze in fata lui glome...deci 9 aliante in fata uneia...Mie mi-ar fi rusine sa mai vorbesc in locul vostru...Asa cum vorbiti voi despre noi!Este irelevant si neadevarat ce spui tu ca noi am fi sustinuti.Nu veti vedea voi sa ne vina noua o birema de la GHOST,JANUARY,ALIENS,DACII LIBERI...etc...in schimb voi...Sunteti sustinuti din toate partile...Ca altfel ati fi cazut de la prima bataie de vand...Asa ca ,mai ,,bubulel" cum e??Sa o citez pe alexutza... : Ciocu mic si joc din glezne :)))))
domnul...pardon....nu pot sa-ti zic asa....TU ..pentru oamenii cu caracter ...NU existi...intelegi ??? esti ...un nimeni....si vorbesc din toata inima....esti incalificabil ...,asa ca nu te mai adresa caci NU meriti sa primesti un raspuns....josnic si lipsit de bun simt!!! limbajul tau trivial si de subspecie,ce salasluiaste printre oameni,denota lipsa de cultura ..si crede-ma ..nu pot sa ma cobor la nivelul tau!!!
 

DeletedUser

Guest
Uite vezi cum iti faci ..sau va face-ti voi temele??? Cu marele tupeu de a mai posta si pe de pe forumul nostru, un image print!(ce sa inteleg ca chiar nu conteaza ce si cum,nu te poate bana nimeni sau nu vrea nimeni sa o faca??)
Vorbe-ai de ..cine castiga moral Epsilonul....?? Pai il conduce-ti detasat la IMORALITATE...(si aici CRED CA STII LA CE SPECII MA REFER,vertebrate desigur).deci opusul.....sorry ..cred ca niciodata ..
mi-ai dat cele 8 aliante :)))) super tare..poate postezi si ceva atacuri ale celor mici ,pe care ii nominalizasei...ca sunt curios ...oooooo ce de aliante va sunt impotriva....
Da m-ai convins ...speram ca unii ca tine de acolo,sa aiba acea farama de moralitate si sa joace cum ar trebui ,cinstit si competitiv......noop....cred ca am gresit tare....NU CRED CA SE POTE JUCA DACA CINAVA CA TINE SE UNITA LA TINE IN CURTE TOT TIMPUL...si asta cu tot respectul...pentru admini..poate imi explica vreunul...cumm este tolerat asa ceva .....pe fata ....!!!


Cum??
Uite cum voi aveti 5 spioni la noi in alianta si in 2 minute stiti tot ce punem noi la cale asa avem si noi acolo 1-2-3 care ne dau printuri..ne mai zic cate ceva...Facem exact ce faceti si voi.Si nu mai tipa dupa admini ce sa faca si ce sa nu faca...Stiu ei ce au de facut foarte bine.Nu tre sa atragi tu atentia ok??Mai bubulica :))))))....tare pervers incerci sa mai joci :))))
 

DeletedUser

Guest
domnul...pardon....nu pot sa-ti zic asa....TU ..pentru oamenii cu caracter ...NU existi...intelegi ??? esti ...un nimeni....si vorbesc din toata inima....esti incalificabil ...,asa ca nu te mai adresa caci NU meriti sa primesti un raspuns....josnic si lipsit de bun simt!!! limbajul tau trivial si de subspecie,ce salasluiaste printre oameni,denota lipsa de cultura ..si crede-ma ..nu pot sa ma cobor la nivelul tau!!!

DA.PATETIC.
Acum nu mai exist,insa acum 4-5 zile eram Tinta a 9 aliante cu peste 1.000 de atacuri....Ai in vedere jignirile aduse mai sus de catre tine deoarece nu le tolerez.Sunt incalificabil doar pentru un singur lucru.Ca ma cobor la nivelul vostru care nu va depasi niciodata stadiu de PRIMATA...Limbajul meu este asa pentru ca inca nu am cultura necesara din cauza varstei fragede pe care o am ...Insa tu,om in toata firea ar trebui sa iti fie rusine cand vorbesti despre altii in necunostinta de cauza!Ti-a taiat glomerula ,,maul" cu acel print.SUNTETI JALNICI.9 IMPOTRIVA UNEI SINGURE ALIANTE??Nu s-a mai pomenit asa ceva de cand e grepolisul...Si culmea..Nu aveti ce sa ne faceti...Si-am incheiat.Nu ma mai murdaresc!
 

DeletedUser

Guest
Uite vezi cum iti faci ..sau va face-ti voi temele??? Cu marele tupeu de a mai posta si pe de pe forumul nostru, un image print!(ce sa inteleg ca chiar nu conteaza ce si cum,nu te poate bana nimeni sau nu vrea nimeni sa o faca??)
Vorbe-ai de ..cine castiga moral Epsilonul....?? Pai il conduce-ti detasat la IMORALITATE...(si aici CRED CA STII LA CE SPECII MA REFER,vertebrate desigur).deci opusul.....sorry ..cred ca niciodata ..
mi-ai dat cele 8 aliante :)))) super tare..poate postezi si ceva atacuri ale celor mici ,pe care ii nominalizasei...ca sunt curios ...oooooo ce de aliante va sunt impotriva....
Da m-ai convins ...speram ca unii ca tine de acolo,sa aiba acea farama de moralitate si sa joace cum ar trebui ,cinstit si competitiv......noop....cred ca am gresit tare....NU CRED CA SE POTE JUCA DACA CINAVA CA TINE SE UNITA LA TINE IN CURTE TOT TIMPUL...si asta cu tot respectul...pentru admini..poate imi explica vreunul...cumm este tolerat asa ceva .....pe fata ....!!!
Domnule bubulica (desi e un eufemism aproape) , sa iti explic ceva despre acest joc :
Este un joc de strategie,de razboi...In orice razboi exista arme care se folosesc (poti citi istoria universala , si o sa vezi)...ei bine aceste arme sunt : atacul,apararea,contraatacul,spionajul si contraspionajul...

De aceste arme sunt sigur ca va folositi si voi,la maxim , nu-mi cere dovezi ca din nou vin cu temele facute si imi pare rau daca vei sfarsi in ridicol, asadar,spuneam...de aceste arme va folositi si voi , bine...mai putin atacul...ca acolo intr-adevar sunteti putin mai "lacunari"...asa ca imi pare rau sa iti spun ca degeaba esti oripilat ca dispun de print-uri de la voi,sunt verificat si am fost in permanenta,asa ca nu iti face iluzii ca sunt eu cel care va foloseste sau are acces la forumul vostru ci unii nemultumiti de atitudinea unora dintre voi...dar asta nu e problema mea...daca nu va gestionati bine bunul simt ,desigur ca astfel de oameni vor exista mereu...

In incheiere iti spun un singur lucru :

Fiecare pasare moare pe limba ei...!

P.S. Orice informatie primeste un membru preto,este tot de la voi din curte si este tot datorita voua,deci gestionati mai bine acest razboi,dragii mei...nu cereti dreptate la admini pt ca voi nu sunteti in stare sa va respectati colegii!!! adminii respecta toti oamenii , Eu la fel...! Faceti si voi asta , si o sa vedeti rezultatele :)

Succes!
 

DeletedUser

Guest
Buna tuturor. Normal ca am votat cu alianta din care cu mandrie fac parte :cool:
As vrea sa va spun sa nu va mai intepati asa cu vorbele ptr ca nu e nevoie sa aducem absolut tot ce este urat in RL, aici in lumea asta virtuala... chiar daca suntem in spatele unui monitor si nu ne vede nimeni, nu trebuie sa aruncam cu noroi
Respect ptr toti (chiar si ptr cei care nu merita :))
Peace in the world and war on Grepolis!
 

DeletedUser

Guest
Buna tuturor. Normal ca am votat cu alianta din care cu mandrie fac parte :cool:
As vrea sa va spun sa nu va mai intepati asa cu vorbele ptr ca nu e nevoie sa aducem absolut tot ce este urat in RL, aici in lumea asta virtuala... chiar daca suntem in spatele unui monitor si nu ne vede nimeni, nu trebuie sa aruncam cu noroi
Respect ptr toti (chiar si ptr cei care nu merita :))
Peace in the world and war on Grepolis!

Carlos...eu de obicei stau in fata monitorului....:D

Tu de ce stai in spate :)

Scuze de offtopic! Dar nu m-am putut abtine :))
 

DeletedUser6900

Guest
Buna seara, ce mai e pe aici:D vad ca conducem :)))) de fapt nu ma mir e si normal:))
 

DeletedUser

Guest
:))

Ce conduci?
Cum o jignesti pe cludia?
Cum o jigniti pe facebook?
Ti-as spune cateva dar nu ma cobor la nivelul tau ''PINGUINULE''.
Esti patetic,atata tot.
 

DeletedUser

Guest
=))

Dublu cont?
La mine si la fratemio te referi?
Se numeste conexiune comuna inteligentule.
Dar asta e.:D
Ce sa mai spun..hmm
Da-i in fantome ca alea iti plac tie:))).
 

DeletedUser

Guest
Dublu cont?
La mine si la fratemio te referi?
Se numeste conexiune comuna inteligentule.
Dar asta e.:D
Ce sa mai spun..hmm
Da-i in fantome ca alea iti plac tie:))).



Asa se spune acum cand ai mai multe conturi??Fratele tau??Daca tu esti nesquik banuiesc ca fratele tau e CinieMinnies nu ? :)))Sa fim seriosi....:)))Daca si cludia ar spune asa /treaba cu fratele cred ca ar avea pe putin 15-20 de frati cu conexiune comuna :))))=))))
 

DeletedUser

Guest
:))

In fine..Aliatii stiu care este fratele meu.Ma doare`n cot ca ma credeti,ca nu.
Si tu cati frati ai? 200+?
Cate conturi ati avut? Foline i-a zi?
 
Sus