Ce alianta din top 12 este cea mai buna ?

Ce alianta din top 12 este cea mai buna ?


  • Total votanți
    100

DeletedUser

Guest
cea mai buna? pai se vede din clasamentul atacatorilor si aparatorilor. nu conteaza ca sunt 73 si se voteaza toti daca ei nu stiu sa te atace . asa ca sondajul e irelevant. plus ca unele au 10000000 de academii si daca se voteaza toti inseamna ca e cea mai buna?ma indoiesc
 

DeletedUser

Guest
:)))

Haha..Si cum te plangeai?
Citez: Indiferent daca pierd un oras voi fi tot timpul pretorian.Ce linguseli frate.Numai ca sa se adune sprijinul:)).
Si folin (pinguinu sau cum ii spuneti voi) alt pro player cu 1 milion de puncte dar bata.Noroc cu sprijin ca altfel erai pe apa sambetei deja.

Prietene (Caesaris) daca nu stiai poti vedea cine ce a votat:))
Tu si divert ati votat Brutal Attack.:)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Credema ca stiu "prietene" ma eu am votat brutal doarece pe m53 sunt chiar uniti :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Si inca un motiv si faza asta cu aliantele nare relevanta cum a spus doru poate sa voteze toti membri dintro alianta si sa castige cica...
dar degeaba caci fiecare alianta ii tare pe anumite mari nici una nu domina mari intregi sa zici 5 mari si sa fie doar ei pe aceea mare sa nu mai existe alte aliante inamice pe aceea mare
 

DeletedUser

Guest
Hai sa fim seriosi ma ia uitate la punctele mele pe atac si pe aparare
si vb apoi
Nu cas fi mare atacator ...
dar atac inamici tot ce prind
 

DeletedUser

Guest
eu votez alianta mea deoarece se lupta intr una cu dusmanii si daca va uitati la topul de pe forum la rubrica puncte alianta se vede clar ca elite killers dragons sunt primii, asa ca merita din plin votul meu;)
 

DeletedUser

Guest
.;

E clar ca fiecare isi voteaza alianta din care face parte.:)
 

DeletedUser

Guest
?

Deci ai revenit,a?
Parca ai zis pe forum ca ai dat contul la cineva.
 

DeletedUser

Guest
Vampiri nu mor niciodata mai :)) nici acuma nu sti
si nici nu se dau batuti
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
ehhhh mai pleaca omu mai revine...
e cu dus intors ce sa ii faci ....
nu ai vazut ca iam votat pe pretorieni ???:)))) prietenii mei de o viata:)))
caesaris alt prieten deal meu ....:X:X:X sunt plin de prieteni :p
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
...

Inca e devreme pentru aceste pool-uri...istoria ne-a aratat ca anumite lucruri se schimba peste noapte altele nu...
Fiecare e mai bun in "domeniul" lui...unii in aparare,altii in atac,nu poti spune ca cineva ,la nivel de alianta este bun decat atunci cand castiga un razboi de durata ,asa cum avem noi cu familiile celor 8 aliante...(ekd,ddr,etc).
Probabil ,si spun din punctul meu de vedere ,cine va castiga acest razboi de anduranta ,unde participa mai multe grupe de "muschi" si antreneaza deopotriva intelectul si participarea efectiva (orele alocate) ,acela va merita sa fie in top 12...5...sau whatever...

Daca vreti,mai interesant ar fi sa vedem cine castiga "moral" acest server...dar...mai sunt multe luni pana vom vedea aceste lucruri...probabil multi dintre noi nu vom apuca sfarsitul ...dar e interesant de urmarit.

Spor tuturor !
 

DeletedUser

Guest
Clar Preto rulzzz,EKD ....
Clar...
Daca baietii fac cunostinta acum cu mine...:))))))
Pacat ca sunt pe M34:((

Vroiam tare sa vad si eu "cat de tari sunteti",atacati cu 10 bireme oras de 6k bireme?=]]]]
Aveti cativa incepatori .... care nu prea au ce cauta in clasament,cludiooooo,ce face vorel?:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Mda imediat cei mici spun carei cea mai tare alianta si daca ataca cu bireme un oras cu 6k bireme poate o avut un motiv sa distruga navele de transport ramase caci nu mai era poate nimic terestru in oras sau vroia sa vada daca ii blindat orasul pt ca sunt mai ieftine ca si usoarele
 

DeletedUser1411

Guest
Pai ce am simtit ma Ciniminies :))))Ca ati avut asupra mea 1.200 de atacuri...Mi-ati dat doar 3 revolte...si nu ati reusit sa imi luati nici un oras.Si pe deasupra in timpul atacurilor v-am luat eu 2 orase de la voi!!Deci asta e umilinta suprema!;)
Voi abia ne luati cate un oras la saptamana ...Noi luam cate 5-6 pe zi...Deci...nu am simtit nimic...Degeaba sunteti 4 aliante...Ca tot degeaba!!;) Cludia si alecsandra....Va cheama baietii :))))

ai vreo problema cu mine..stimabile?


eu cred ca voi uitati cu desavarsire ce inseamna a te distra..
stati crispati cu ochii infipti in monitoare..si dati comenzi de constructie pe orase..si lansari de sprijin/atacuri..

acest sondaj a fost facut pentru pura distractie..dragilor!:)..si pentru a ne putea exprima parerile proprii!
asa ca, comentariile voastre, pe langa faptul ca sunt de PROST gust...mai sunt si pe langa subiectul principal al temei in care va aflati!:)

preto..ciocu' mic si joc de glezne!:))
 
Sus