Ce alianta din top 12 este cea mai buna ?

Ce alianta din top 12 este cea mai buna ?


  • Total votanți
    100

Nihilius

Membru activ
Ce alianta din top 12 o considerati ca fiind cea mai buna ?

V-as ruga ca raspunsul dumneavoastra sa aiba in vedere aspecte obiecte (jucatori, conducere, pozitia pe harta, etc) in special. Daca se poate sa vi-l si argumentati aici, pe forum.​
 

DeletedUser1411

Guest
:)

Multumesc pentru promptitudinea crearii acestui pool!:)

Votez EKD..pentru ca este o alianta formata din oameni extraordinari si jucatori exceptionali..dupa parerea mea!
 

DeletedUser2541

Guest
logic ekd
e a nostra
multumesc alexandra pt incredere
 

DeletedUser1411

Guest
:)

Nici cei din DDR nu sunt de trecut cu vederea..deci..jos palaria si in fata lor!:)
 

DeletedUser

Guest
votezzzz.............. nu spun ce votez sa moara lumea de ciuda :)) :)) :)) :)) :)) :))
 

DeletedUser

Guest
Nu se poate face un astfel de poll cu aliante si pt kappa?
 

DeletedUser

Guest
Ddr

Eu votez DDR pentru ca este alianta mea de mult timp si nu as parasi-o niciodata indiferent de circumstante!
ZA BEST!

Si cel mai tare TEAM este format din familia DD,EKD,AND SI PHOENIX.
Au simti-to Pretorienii pe pielea lor.:))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Cea mai buna ? hmmmm

Fireste ca DDR o consider , cea mai buna
Si multumim alecsandrei ,
Pozitia ei este o dovada de unitate intre noi : DD & ANB & EKD & PHOENIX

THE BEST UNION !!!! :):):):)
 

DeletedUser

Guest
ddr

clar ca DDR doar am tras multe pana am infiintat-o! desi formam o echipa minunata nu cred ca pretorienii au prea multe sanse!:pro:
 

DeletedUser

Guest
E frumos sa va votati singuri:) uitativa cine e pe locul 1 la atacatori ca si alianta si e de ajuns.
 

DeletedUser

Guest
Eu votez DDR pentru ca este alianta mea de mult timp si nu as parasi-o niciodata indiferent de circumstante!
ZA BEST!

Si cel mai tare TEAM este format din familia DD,EKD,AND SI PHOENIX.
Au simti-to Pretorienii pe pielea lor.:))


Pai ce am simtit ma Ciniminies :))))Ca ati avut asupra mea 1.200 de atacuri...Mi-ati dat doar 3 revolte...si nu ati reusit sa imi luati nici un oras.Si pe deasupra in timpul atacurilor v-am luat eu 2 orase de la voi!!Deci asta e umilinta suprema!;)
Voi abia ne luati cate un oras la saptamana ...Noi luam cate 5-6 pe zi...Deci...nu am simtit nimic...Degeaba sunteti 4 aliante...Ca tot degeaba!!;) Cludia si alecsandra....Va cheama baietii :))))
 

DeletedUser

Guest
Eu votez DDR pentru ca este alianta mea de mult timp si nu as parasi-o niciodata indiferent de circumstante!
ZA BEST!

Si cel mai tare TEAM este format din familia DD,EKD,AND SI PHOENIX.
Au simti-to Pretorienii pe pielea lor.:))

am simtit-o pe pielea noasta???serios???din 1000 de atacuri ati reusit sa luati macar un polis???v-ati inecat la mall cu totii:))
 

DeletedUser

Guest
Eu votez ... sa vedem ce votez dar nu spun sa moara lumea de ciuda :))
 

DeletedUser

Guest
Baieti calm dovediti ce stiti pe Campul de batalie nu va certati bft;)
Ca vorbe putem spune toti dar pana la urma Faptele vorbesc
 

DeletedUser

Guest
hai sa lasam "cancanu" deoparte:)))...un sondaj din acesta nu reflecta adevarul si realitate... (SW) ;) :p
 
Sus