Anunt concurs cu intrebari

Doriti resetarea concursului si sa incepem la ora 21 din nou ?


  • Total votanți
    31
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
concursul a inceput duminica la pranz..deci se va termina duminica dimineata si ...vom anunta castigatorii si aici pe forum si pe facebook. stai linistit.
 

DeletedUser

Guest
Rectificare, concursul a început duminică dimineaţa, cu întrebarea de la orele 6-9. Cel puţin aşa îmi aduc aminte.
 

DeletedUser

Guest
Se pare ca s-a strecurat o eroare. Programul e facut in felul urmator.

pana in 16 secunde aloca 45 de puncte de la secunda 16 pana la secunda 30 aloca 30 de puncte de la secunda 31 pana la 60 aloca 15 puncte.

Ne cerem scuze pentru postarea gresita.

cam multe greseli pentru un pumn de galbeni.

insa cand ai o intrebare de genul: " Vrand sa fie unicul mostenitor al tronului Cretei, Minos solicita ajutorul lui Poseidon. Acesta trimite pe mare un taur de o frumusete deosebita, care confirma in fata poporului sprijinul divin.Ce legatura este intre acest taur si minotaurul din minos? " este benefic saltul la 16 sec.

PS: astept o solutionare la problema de 1 1/2 zile (5 intrebari) de care am fost furat pentru ca nu ati specificat sau mai bine spus nu ati verificat/cercetat platforma IE9. interesant este ca s-a verificat pe mobile.
 

DeletedUser

Guest
cam multe greseli pentru un pumn de galbeni.

insa cand ai o intrebare de genul: " Vrand sa fie unicul mostenitor al tronului Cretei, Minos solicita ajutorul lui Poseidon. Acesta trimite pe mare un taur de o frumusete deosebita, care confirma in fata poporului sprijinul divin.Ce legatura este intre acest taur si minotaurul din minos? " este benefic saltul la 16 sec.

PS: astept o solutionare la problema de 1 1/2 zile (5 intrebari) de care am fost furat pentru ca nu ati specificat sau mai bine spus nu ati verificat/cercetat platforma IE9. interesant este ca s-a verificat pe mobile.
interesant este ca te-ai gandit sa reclami dupa atatea zile ..si intrebarea si aceasta eroare...dupa ce nu ai raspuns corect la ..atatea si atatea intrebari...
te-ai gandit cumva daca prima data nu a intrat sa incerci altceva?, sau poate a treia oara?
......eu zic ca e rea vointa...
ma intreb ce parere au restul...
 

DeletedUser

Guest
interesant este ca te-ai gandit sa reclami dupa atatea zile ..si intrebarea si aceasta eroare...dupa ce nu ai raspuns corect la ..atatea si atatea intrebari...
te-ai gandit cumva daca prima data nu a intrat sa incerci altceva?, sau poate a treia oara?
......eu zic ca e rea vointa...
ma intreb ce parere au restul...

am atentionat "conducerea" de la prima intrebare ca imi da eroare de conectare sau ca am raspuns deja la intrebare. mea culpa ca nu esti la curent cu problema expusa de mine la timpul respectiv.
problema este ca prefer sa raspund eu incorect la cele 5 intrebari, decat sa nu am posibilitatea sa vad macar intrebarea...sper ca pricepi unde bat.
eu zic sa mai analizezi, garantat ca nici tu nu raspundeai la multe intrebari la care am raspuns eu.

PS: chiar nu inteleg de ce acoperiti aceste "erori de script" pentru un joc cat se poate de "corect"
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
avand in vedere ca eu le-am pus..garantez ca stiam sa raspund la tot:p, m-a prins doar contele unde nu era bine formulata intrebarea in vreo doua randuri.

dar sincer imi vine greu sa cred ca in momentul in care vezi ca nu poti intra cu IE9 nu ai incercat un alt browser... vezi tu..era atat de simplu...
 

DeletedUser

Guest
avand in vedere ca eu le-am pus..garantez ca stiam sa raspund la tot:p, m-a prins doar contele unde nu era bine formulata intrebarea in vreo doua randuri.

dar sincer imi vine greu sa cred ca in momentul in care vezi ca nu poti intra cu IE9 nu ai incercat un alt browser... vezi tu..era atat de simplu...

daca imi spunea cineva din prima...pierdeam poate o singura intrebare. asa pana se trezi cineva sa-mi indice alt browser...am pierdut 5 intrebari, pricipisi acum?

PS: da da...wiki sa traiasca.
 

DeletedUser

Guest
jignirile-s pentru cei slabi, domnul meu, insusi faptul ca nu te-ai gandit sa folosesti alt browser sau alt terminal insa spune mai multe decat as putea spune eu vreodata. si aici am incheiat discutia pe aceasta tema. O noapte frumoasa.
 

DeletedUser

Guest
jignirile-s pentru cei slabi, domnul meu, insusi faptul ca nu te-ai gandit sa folosesti alt browser sau alt terminal insa spune mai multe decat as putea spune eu vreodata. si aici am incheiat discutia pe aceasta tema. O noapte frumoasa.

doamna mea...eu folosesc strict IE, deci nu cred ca spune multe acest aspect, insa o atentionare la inceputul jocului mi se parea de bun simt si fair play din partea voastra, ceea ce nu s-a intamplat, si ca sa te citez : "spune mai multe decat as putea spune eu vreodata"
subiect inchis...stiu ca pumnul de dolari...pardon aur...este impartit deja.
 

DeletedUser

Guest
exact din aceasta cauza subiectul se inchide...ai face orice sa acuzi numai pe altii de esecurile tale......poate au fost si altii care au incercat ie, poate au fost si altii care au ratat o intrebare sau mai multe din lipsa de timp sau pur si simplu uitare....dar nimeni n-a venit cu o zi inainte de final sa ceara punctele pe intrebari...
nici dupa o saptamana sa reclame o intrebare ca parca n-ar fi tocmai potrivita...
si apoi..concluzia logica...concursul e murdar, se triseaza si bla bla...
plus..ar trebui sa fii descalificat demult din momentul in care ti-ai permis sa postezi intrebari din concurs pe forum ...si nici nu te-ai oprit la una.
 

DeletedUser

Guest
daca citesti dela postarea 190 pag 19 pana la 216 pag 22...o sa constati ca am atentionat inca de la inceputul jocului, initial dand PM-uri sefilor, apoi postand pe forum.
nu am cerut punctele pentru cele 5 intrebari, ci posibilitatea de a raspunde la 5 intrebari suplimentare, pe care nu le-am vazut din cauza voastra.

esecul este al vostru, oare este chiar asa de greu sa recunoasteti?

gata...va doresc noapte buna
 

DeletedUser

Guest
imi cer scuze insa nu am libertatea de a da clasamente provizorii
 

DeletedUser

Guest
trist.
nici un concurs fara probleme.(SW)

Ne şi place să facem caz din orice, să căutăm erori ca să ne plângem...
Poate ar trebui să fim mai indulgenţi, cei care au făcut concursul au vrut să vă facă plăcere şi să vă distraţi...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus