Anunt concurs cu intrebari

Doriti resetarea concursului si sa incepem la ora 21 din nou ?


  • Total votanți
    31
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
concursul a inceput duminica la pranz..deci se va termina duminica dimineata si ...vom anunta castigatorii si aici pe forum si pe facebook. stai linistit.

Neata lume...cica am revenit acasa si m-am si trezit : D
Milady, partea cu rosu...cam pe cand? Daca tot am ratat ultimele intrebari, macar sa stiu ce a iesit : ))
 

DeletedUser

Guest
mai tu nu pricepi ca esti primul...ai 1.000 de galbeni...da mail pe concurs@.... sau baga un ochi pe http://forum.ro.grepolis.com/showthread.php?t=5462&page=2

vlad10 nu te uita ca te superi :D

Mersi : )))) Puteai sa ma bati si acolo nu ma uitam. Nu vad scopul ca rezultatul unui concurs sa fie afisat in pagina dedicata discutiilor altui concurs : ))))) Cred ca Alandala a postat...alandala : D

Asa ca o pun eu aici, unde intra lumea care cauta asa ceva:

Top 10

1. Contele de Rutherford 1425 puncte 425 s 10.119047619048 s/raspuns(castigator locul 1)
2. kiss man 1245 puncte 313 s 8.2368421052632 s/raspuns(castigator locul 2)
3. dyucy 1215 puncte 368 s 9.6842105263158 s/raspuns(castigator locul 3)

4. iosnebun 1080 puncte 294 s 7.35 s/raspuns
5. shiencatro 1080 puncte 325 s 8.125 s/raspuns
6. vlad10 1035 puncte 419 s 10.219512195122 s/raspuns
7. iocasta 990 puncte 661 s 16.525 s/raspuns
8. Moniqamanlu 990 puncte 422 s 12.057142857143 s/raspuns
9. Law Kid 915 puncte 248 s 7.5151515151515 s/raspuns
10. ariana31 900 puncte 322 s 8.9444444444444 s/raspuns

Rugam castigatorii sa trimita un mail la adresa concurs@echipa.grepolis.ro in care sa specifice numele contului pe care joaca

 

DeletedUser

Guest
am bulversat-o cu problema celor 5 intrebari suplimentare. ii e frica sa nu acuz :))))
 

DeletedUser

Guest
o sa mai avem concursuri...sper. si pe viitor sa mearga asa cum trebuie...sa fie toata lumea impacata.
vlad10 stai linistit ca si eu gresit intrebari de toata jena, datorita cretinitatii de contoar, ar trebui sa fie minut:secunda si nu secunda:sutimi de secunda ...treaba psihologica.
si ca sa enervez pe cineva...sa nu mai zic de cele 5 intrebari .... :))
 

DeletedUser

Guest
nu ma supar frate eu mi-am propus sa fiu in top10 si am reusit :)
stiam ca nu am sanse in fata contelui..nici in fata ta :)
jos palaria ..
mersi :)

Frumos...ft frumos, sincer. Oricum, eu cred ca multi au uitat de concurs si n-au raspuns la unele intrebari. Altii sigur au gresit aiurea, cum am gresit si eu la unele : ))))

Una peste alta, mie personal concursul mi-a placut in esenta, cu toate erorile care au fost. Si diferenta nu e foarte mare, putea fi si mai mare si mai mica, totul a depins de implicarea fiecaruia in concurs.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
a fost un concurs foarte frumos..felicitari tuturor participantilor :)
 

DeletedUser

Guest
o intrebare din joc!
cu versiunea asta noua cum pun o vraja pe un atac care vine spre mine ?
 

DeletedUser

Guest
a fost un concurs foarte frumos..felicitari tuturor participantilor :)

Intr-adevar, felicitari participantilor, da vreau sa multumesc si echipei pt munca depusa la sustinerea programului (si creearea lui, daca va apartine).
E o implicare care merita apreciata.
 

Stil

Community Manager
Nu am inteles de ce se vorbeste inca la trecut. Domnilor, inca suntem in data de 27.11.2011 concursul este inca in efect.
Dupa ora 00:00 voi posta clasamentul final.
 

DeletedUser

Guest
bau

ca ceapa concururile de pana acuma:))

sunt prea usoare...asa poate castiga oricn:))

ar trebui facute putin mai grele
 

DeletedUser

Guest
Nu am inteles de ce se vorbeste inca la trecut. Domnilor, inca suntem in data de 27.11.2011 concursul este inca in efect.
Dupa ora 00:00 voi posta clasamentul final.


Ca sa citez pe cineva... "foarte tare fratee...."

Lasand gluma la o parte, fara nici o aluzie de nici un fel, va rog doar ca la urmatorul concurs sa faceti in asa fel incat comunicarea informatiilor despre concurs sa fie corecta, completa si in timp util.

Nu mai conteaza cine cand si ce anume a gresit, o stiti si voi prea bine. Dar...

P.S. Astept sa vad locurile 2-10, din fericire pentru mine, nu ma afecteaza.
 

Stil

Community Manager
1) Inscrierea candidatilor se face intre 9 si 12 noiembrie.

2) Vor fi disponibile 3 intrebari pe zi, cate una in fiecare interval orar 6-9, 12-15, 21-24 in perioada 13 - 27 noiembrie.

Bun, nu am inteles ce este foarte tare si care este gluma ? Poate-mi scapa mie ceva si atunci te rog sa ma ajuti ....
Ca data apare 27.11.2011, nu, pana pe 27.11.2011.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus