Anunt concurs cu intrebari

Doriti resetarea concursului si sa incepem la ora 21 din nou ?


  • Total votanți
    31
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Bun, nu am inteles ce este foarte tare si care este gluma ? Poate-mi scapa mie ceva si atunci te rog sa ma ajuti ....
Ca data apare 27.11.2011, nu, pana pe 27.11.2011.

Eh...tu fiind prea ocupat sa citesti forumul, nu ai de unde sa stii. Au fost unele discutii din care a reiesit ca de fapt concursul ar tine 14 zile. De aici si incurcatura : ))))

Si ce mi se pare tare ? Faptul ca nu doar eu am crezut asta : ))) Oricum lipsa de comunicare exista.
 

DeletedUser

Guest
le postasem eu ..din greseala la alt topic, credeam ca s-a terminat concursul...
 

DeletedUser

Guest
apoi iglumeam si eu cu voi..
dar intgrebarea mea e de unde stii tu clasamentele? :O

Nu sunt singurul care stie : )))
Citeste cu vreo cateva pagini in urma...s-a facut o confuzie referitor la data de final a concursului si a aparut pe forum clasamentul "final", azi pe la pranz. Se pare totusi ca inca mai ai sanse sa urci pe locul 2, mai ai o intrebare, in intervalul asta.
Abia dupa ora 00:00 va posta Stil clasamentul oficial.
 

DeletedUser

Guest
aici pe la mijloc e ceva putred....:D
macar bine ca as fi iesit pe locul 3 :D
oricum tot 1215 am ca si pe la 11 :D
 

DeletedUser598

Guest
Interesant concursul. Felicitari celor ce au castigat!!!
Dar totusi,prea complicat cu ora..nici pana cuma nu miam dat seama cand sa accesez pagina sa raspund la intrebare. :)
Prindeam si eu o intrebare pe zi,daca aveam norocul,mai prindeam si 2. =)
+ Am dat peste intrebari foarte-foarte stupide din punctul meu de vedere. Dar asta e in trecut.

Inca odata Felicitari castigatorilor! :D
 

DeletedUser6873

Guest
Sunt nedumerit de ce nu s-a facut "Clasamentul" tutoror jucatorilor care au participat, si s-a facut decat a primilor 10! Adica, practic am merita sa stim si noi pe ce loc ne-am clasat, daca tot ma trezeam la 6 dimineata sa raspund la intrebari! Cu aproape 800 puncte(pentru ca n-am apucat sa raspund la toate, ba chiar la unele am raspuns total eronat)!



Felicitari Castigatorilor!
 

DeletedUser

Guest
premiile le primiti dupa ce trimiteti numele contului pe care jucati la adresa concurs@echipa.grepolis.ro
Felicitari castigatorilor!


ATENTIE
MAILUL SA FIE TRIMIS DE PE ADRESA CU CARE V-ATI INREGISTRAT SI TRIMITETI SI CODUL DE SIGURANTA


 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus