Achilles face spam!

  • Autor subiect DeletedUser5208
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
ma pe achiles si epsilon te mananca rebelu in 2 zile :p
vai de tn de steaua ta si de fam ta:))))))

ma rebelu ca rebelu l-am vazut si pe xi e mai lent asa:)))

acu ce faci zici de el ca il curata pe bubu tu ai prins frica si bati in retragere?:D:D:-/
 

DeletedUser

Guest
Davide... daca pe Achiles si EPSILON unde nu joc il mananc, atunci pe celelalte lumi ce fac ? Doar pac-pac si l-am ars ? :))))
Bubu ,,prietene" ai grija ca poate prietenul cel bun sau conducatorul tau sunt chiar eu pe Epsilon :))) =))))
 

DeletedUser

Guest
ma eu cred ca voi sunteti rasul in sine:)))
gresit ..in sine rasul.......de tine ,bine inteles
0002031F.gif
 

DeletedUser

Guest
ma rebelu ca rebelu l-am vazut si pe xi e mai lent asa:)))

acu ce faci zici de el ca il curata pe bubu tu ai prins frica si bati in retragere?:D:D:-/

lent ? :))
Pe Xi nu mai joc... am cucerit si eu ceva azi... ca sa am ce lasa urmasilor mei... :)))
Chiar ma las de Xi cat de repede.
 

DeletedUser

Guest
Davide... daca pe Achiles si EPSILON unde nu joc il mananc, atunci pe celelalte lumi ce fac ? Doar pac-pac si l-am ars ? :))))
Bubu ,,prietene" ai grija ca poate prietenul cel bun sau conducatorul tau sunt chiar eu pe Epsilon :))) =))))
s-ar putea sa ai dreptate..dar DOAR daca esti ..EU;)
 

DeletedUser6067

Guest
=))
ooo pai rebelu pe alte lume tiki taka si lai facut tandere:)))
 

DeletedUser

Guest
lent ? :))
Pe Xi nu mai joc... am cucerit si eu ceva azi... ca sa am ce lasa urmasilor mei... :)))
Chiar ma las de Xi cat de repede.

eu ce zic aici incepi 100 de lumi si nu termini una .. esti prea cool sa stai sa joci .. mai bine bati campi pe forum ca na asa e cool :))
 

DeletedUser6067

Guest
ma shadow nu te mai lua de rebelu ca te fac tiki taka;)
 

DeletedUser

Guest
Eu joc nicaieri si pretutindeni :))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
ma shadow nu te mai lua de rebelu ca te fac tiki taka;)

era eu sa zic acu ce tiki taka ma faci tu :)) da ma abtin ca e spre binele meu :) cat despre rebelul hmmm nu vezi ca e ca tine gura mare si pauza putere de joc .. doar impresie si mult papagal:)
 

DeletedUser5208

Guest
Cred sincer ca ati intrecut limita si ca garantat se va lasa cu warn-uri si vacante!

WEEEEEEEEEEE
 

DeletedUser

Guest
era eu sa zic acu ce tiki taka ma faci tu :)) da ma abtin ca e spre binele meu :) cat despre rebelul hmmm nu vezi ca e ca tine gura mare si pauza putere de joc .. doar impresie si mult papagal:)

bob /.....crede-ma ..mai mult papagal decat impresie;)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus