Achilles face spam!

  • Autor subiect DeletedUser5208
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
:))) Oh, stai linistit, in joc ma descurc de minune :D
Bubu, grepo se joaca in primul rand de placere, nu-mi place incrancenarea :D
Oricum, joc cat pot si cat imi dau voie adversarii :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Buna.
Eu deoarece nu joc pe Achilles, si sunt fara alianta, ma ataca toata lumea :))... sunt pe locul 68 la aparatori =))
 

DeletedUser

Guest
:))) Oh, stai linistit, in joc ma descurc de minune :D
Bubu, grepo se joaca in primul rand de placere, nu-mi place incrancenarea :D
Oricum, joc cat pot si cat imi dau voie adversarii :D
pe Epsilon ,.sunt in razboi de 2 ani :)).....grepostat spune multe:))
 

DeletedUser

Guest
pe Epsilon ,.sunt in razboi de 2 ani :)).....grepostat spune multe:))

Ei, norocosule, ai un joc palpitant acolo :D
Sper sa fie astfel si aici :D din cate am vazut pe aici, sunt foarte multi jucatori experimentati, ceea ce inseamna ca jocul nu va fi unul anost si acest fapt e imbucurator :p

 

DeletedUser

Guest
Ei, norocosule, ai un joc palpitant acolo :D
Sper sa fie astfel si aici :D din cate am vazut pe aici, sunt foarte multi jucatori experimentati, ceea ce inseamna ca jocul nu va fi unul anost si acest fapt e imbucurator :p

astea sunt ultimile 2 medaliiB-)
vUGJGd_m5RehTeyv4I08.png
 

DeletedUser

Guest
hmmm..pe epsilon ..e razboiul purisanilor...aproape toti ...trecuti de 30 si mai bine:D..ca sa fiu "modest";)
 

DeletedUser

Guest
Lasa Bubu ca termina Rebelu planu pe EPSILON, si apoi ma ocup de tine... sa ti se para si mai palpitant :)))
 

DeletedUser

Guest
ma ce sa fac am mancat sima uitam pe aici pe cine sa mai atac :D ca na e foame de puncte si nu gasesc toti sunt "experimentati" si feresc trupele :))) sau au fost curatati de alti .. ( mi s-a mai intamplat unu curata eu intru si iau toate resursele:)))) )
 

DeletedUser5208

Guest
Vreau bre si eu sa joc pe Achilles!:) fac eu ceva si intru si acolo , vad eu cum ma dau peste cap de 3 ori spun formula magica si intru !
 

DeletedUser

Guest
hocuspocus licurici fal pe toniq un arici :)))

tre sa mai exersam formula magica :pB-)
 

DeletedUser

Guest
Lasa Bubu ca termina Rebelu planu pe EPSILON, si apoi ma ocup de tine... sa ti se para si mai palpitant :)))

Ceeeee faci ....????? te ocupi de mine pe Epsilon.....oooooo come to papa.....hahahahah.....
be my guest....omagiile mele...ai tupeu acolo ???
cred ca iti trebuie cu adevarat....insa prietene...e imposibil sa ajungi la mine...:))
pacat ...te vroiam aproape:)
@ David...Nu nu ma laud ..era o discutie...pe langa..cat despre personalitati...am o parere mai "deochiata " despre unele....
dar e subiectiva ..si nu conteaza;)
 

DeletedUser

Guest
bubulica lasa-i sa vina sunt 2 variante vin in haita si pleaca cum au venit sau vin in haita si pleaca cu coada intrepicioare si cu soldati pusi sa invete a face pe scafandrii :)))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus