Achilles face spam!

  • Autor subiect DeletedUser5208
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser6312

Guest
@ziji, sa nu exageram ca poate se simte vexata careva steluta a forumului :D oricum esti un dulce ca intotdeauna :*
@bubu, ma bucur ca ti-am mai risipit din griji , pentru asta am intervenit :D ahahahaaa
 

DeletedUser

Guest
Scuzati-ma ca am intarziat, insa admiram orasele lui bubu pe EPSILON, si am facut o lista cum le organizez dupa ce intru in posesia lor... si o sa ii las un singur oras, sa am pe ce sa il atac in fiecare zi :))))))
 

DeletedUser6067

Guest
hynk sau grecocatloser cum te cheama nu te inteleg prea bn
spuneai ca ia experienta la ce?
la prajituri
 

DeletedUser6312

Guest
Scuzati-ma ca am intarziat, insa admiram orasele lui bubu pe EPSILON, si am facut o lista cum le organizez dupa ce intru in posesia lor... si o sa ii las un singur oras, sa am pe ce sa il atac in fiecare zi :))))))

Asa, fa-l ferma de lux :))))))))
 

DeletedUser6067

Guest
Scuzati-ma ca am intarziat, insa admiram orasele lui bubu pe EPSILON, si am facut o lista cum le organizez dupa ce intru in posesia lor... si o sa ii las un singur oras, sa am pe ce sa il atac in fiecare zi :))))))

adica bubule o sa ajungi ferma =))
 

DeletedUser6067

Guest
sau linistit apele a intrat bubu pe epsilon se protejeaza nu mai esti acu tare sa comentezi pe forum teai dus sa ceri sprijin =)))))))
 

DeletedUser6067

Guest
ba bubulica de acu iti spun forever2loser
forever2loser ce mai faci?
 

DeletedUser

Guest
totusi apreciez semnatura ta si o sa iti mai las inca un oras... sa ai 2. Insa tot nu te iert :))) :D
 

DeletedUser

Guest
Cu ce te-au hranit parintii ?:) de te-ai facut asa mare ?





Bubule ...asta suna a razmerita impotriva ta...ce te faci ?

nici nu stii ce fericit sunt......:)
care razmerita???
aia doi gugustiuci de catifea:))
mon cher...
e deliciu personal asta....de cand imi doresc o asa companie placuta:)
 

DeletedUser6067

Guest
ma pe achiles si epsilon te mananca rebelu in 2 zile :p
vai de tn de steaua ta si de fam ta:))))))
 

DeletedUser

Guest
ce tare "hynk" ahahahaha ce aberatatie io cred ca el este pus pe caterinca si se face de ras singur

bob..el e caterica....sau ma rog caterinca e pe el...nu invers...uite-l
00020457.gif
 

DeletedUser6312

Guest
aoleeeooooo....kinki...lasa-,ma pe mine..uite la baitan ..cum iti spuse.:)))))))))))))))
Ahhhh, cu mine vorbea?Eh, ce sa faci, e "grele" cu cititul, e "grele" rau de tot :D@david658 las-o mai moale cu forever2... pentru ca habar nu ai despre ce vorbesti si o dai in diverse deja:D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus