Achilles face spam!

  • Autor subiect DeletedUser5208
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser2039

Guest
ai un fix cu spam-ul,ai observat ca te incadrezi in gen ? cu succesul cum stai ?
 

DeletedUser6318

Guest
are dreptate omul...cei din F2N sunt spameri de aia nu vor avea succes pe achilles...

- - - Updated - - -

cn nu ii da dreptate la omusorul asta¿
 

DeletedUser8240

Guest
pana acum cele mai multe sanse au DO IT,dar ei sunt 100 membri,normal ca au puncte;)
oricum sigur nu ia ei lumea,au multi dusmani pe m76-m75-m66,ei stiu asta:p si mai stiu ca nu vor scapa de noi(Adica nu ii lasam sa castige lumea)
 

DeletedUser

Guest
pana acum cele mai multe sanse au DO IT,dar ei sunt 100 membri,normal ca au puncte;)
oricum sigur nu ia ei lumea,au multi dusmani pe m76-m75-m66,ei stiu asta:p si mai stiu ca nu vor scapa de noi(Adica nu ii lasam sa castige lumea)

Ce lume sa castigam?Se vede ca sunteti incepatori....
Are dreptate fantotzy....
 

DeletedUser

Guest
adica ca nu o sa ramaneti pe primul loc tot timpul:p
oricum aveti 3-4 verigi slabe in alianta:) alea v-a incurca...adica 3-4 din m66,slabuti;););)
Aici este ce esti tu pe alte lumi...nu esti nimik pe nicio lume...
Te lauzi si tu ca sunteti tari cu 3 activi in alianta dupa grepostats...te mai lauzi ca aveti pact cu inactivi din alianta lui viza dar nici pala nu il aveti...
Terog nu te mai baga...J.D.I nu va da nici macar inportanta de a va cuceri findca sunteti neinteresanti:)...
Sarbatori Fericite...
 

DeletedUser4185

Guest
Nu inteleg ce va agitati pt un copil de 12 ani Marele zeus inseamna k va coborati la mintea lui sa vorb ce vrea respect pt.cei cu puncte batalie nu pt.vorbitori
 

DeletedUser7851

Guest
Pina la definitivarea noului regulament al forumului orice topic de spam/discutii libere/cafenele/etc se inchide
Orice incercare de a deschide un nou topic se sanctioneaza cu ban
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus