Achilles face spam!

  • Autor subiect DeletedUser5208
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser5208

Guest
L-am deschis eu sa va urez mult noroc tuturor "legendelor" si fie ca cei mai talentati si activi useri sa domine intr'adevar lumea.

Abia astept sa ma fac si eu legendar ca voi asa , sa invat jocul , ca voi asa ... si sa vin sa ne matrasim !
 

DeletedUser

Guest
Sunt foarte curios sa vad cum se vor desfasura ostilitatile...uitandu-ma printre jucatorii inscrisi am descoperit adevarate legende care au decis sa se alature acestei lumi...cred ca va fi intr-adevar o lume eroica cu luptatori si batalii eroice...
 

DeletedUser5208

Guest
Asta o spui asa , draga Bugsy, doar pentru a rasuci cutitul in rana?
 

DeletedUser

Guest
Nu doamne fereste,nu aveam nici o intentie sa iti fac in ciuda sau ceva...vorbeam in general despre posibilitatile acestei lumi...
 

DeletedUser5208

Guest
Se anunta o lume frumoasa cu setari frumoase... as fi vrut sa joc si eu..dar din pacate m-am apucat prea tarziu de grepolis si nu am distinctia...cum o voi avea..apar printre voi pe acolo!
 

DeletedUser

Guest
inca nici nu le-a trecut la toti protectia...de unde atacuri?:D
 

DeletedUser

Guest
Din cate am vazut sunt jucatori carora le-au expirat deja protectia,iar atacuri s-au dat deja...dupa parerea mea primele doua zile vor fi mai agitate,pana se va epuiza stocul initial de trupe...apoi va fi o mica perioada de acalmie...asta e prognoza grepolis :p

Nu stiu daca e voie sa se posteze raporte,dar daca e...astept si eu sa vad macar un raport trofeu... ;)
 

DeletedUser

Guest
6bvrrfwjgwyuyps6lq6.png
 

DeletedUser

Guest
Vad ca e si Chuck Norris in distributie....si mai toata lumea zice ca el cel mai tare din parcare si prostii din astea...daca ii asa tare , sa vina la mine si sa ma dea cu capu de tastatura
ahfgklsadsajgdcfuilejgdvbkaL
 

DeletedUser

Guest
Doreste cineva orasele mele de pe aceasta lume ? Momentan am altceva de facut, si deja joc pe mai multe lumi... dupa ce o sa rezolv problemele, posibil sa ma pun din nou pe jucat in lumea eroilor :))
 

DeletedUser

Guest
Buna seara, cum merge farmatul si dezvoltarea?:D
Cate medalii de jefuitori purtati in piept?:D
 

DeletedUser

Guest
eu stau mic ,,si burdusitit de trupe....tehnica testoasei....
ii las sa dea ..si cu ce mai raman ei...dupa atac ,adica nimic....ii fac ferma;)
 

DeletedUser

Guest
e nici chiar asa ...am colegii ce au acest stil ..insa eu sunt mai pervers un pic ...
 

DeletedUser

Guest
Nu ma arunc orbeste, farmez cu pierderi minime, iti dai seama ca nu imi permit sa atac in pierdere, ce sens are?:D
Mi-am pus numele la oras Ridicati minele, crezi ca e suficient de sugestiv?:D
 

DeletedUser

Guest
da dar sa nu te ia la ochi ...ca nu mai scapi :)
daca te stiu si de pe aici :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus