Anunt concurs cu intrebari

Doriti resetarea concursului si sa incepem la ora 21 din nou ?


  • Total votanți
    31
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
concurs grepolis

am si euo intrebare...un clasament al jucatorilor in acel concurs efect unde as putea gasi?:p
 

DeletedUser

Guest
Nu funct.

doar la finalul concursului o sa afli

Paragina e grepolis vai de forumul pe care are nu pot raspunde la nici o intrebare la nici o ora pt ca imi tot apare "Nu exista intrebari la aceasta ora"
Detali de la moderator sunt ca si cum nu ar fi!
 

DeletedUser

Guest
Paragina e grepolis vai de forumul pe care are nu pot raspunde la nici o intrebare la nici o ora pt ca imi tot apare "Nu exista intrebari la aceasta ora"
Detali de la moderator sunt ca si cum nu ar fi!

n-am inteles niimic
 

DeletedUser

Guest
Paragina e grepolis vai de forumul pe care are nu pot raspunde la nici o intrebare la nici o ora pt ca imi tot apare "Nu exista intrebari la aceasta ora"
Detali de la moderator sunt ca si cum nu ar fi!

intrebarile apar numai intre anumite ore...6-9 12-15 21-24
 

DeletedUser

Guest
Am de facut o sesizare, pe care e posibil sa o fi observat mai multi. Dar sa jucam corect pana la capat.

Conform regulamentului jocului, pt un raspuns corect in maxim 10 secunde, primesti 45 puncte. Iata ce am primit eu in urma cu 2-3 min:

Intrebare: *********** - Puncte 45 - Timp: 14

Prin urmare, trebuia sa primesc 30, nu 45. Mai mult ca sigur este o eroare in program, pe care as aprecia daca ati corecta-o.

P.S. Si pentru ca cineva deja "mi-a sarit in cap"....da, eroarea este in favoarea mea, dar...la fel cum am sesizat erorile care au dus la pierderea unor puncte, la fel am sesizat si cea care a dus la castigarea pe nedrept a altora.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
am verificat si la ceilalti jucatori, toata lumea a primit 45 de puncte daca a selectat raspunsul in 15 secunde
 

DeletedUser

Guest
Milady....m-a inselat primul post al acestui topic.

Acest concurs este unul de cultura generala, toate intrebarile vor fi din Istoria Greciei Antice si din jocul Grepolis.

4) Raspunsul la intrebare va fi recompensat in functie de timpul de raspuns si , bineinteles, de corectitudinea raspunsului.

(res) Un raspuns corect se puncteaza cu:

1 - 10 secunde - 45 puncte
11 - 30 secunde - 30 puncte
31 - 60 secunde - 15 puncte
61 < secunde - 0 puncte

Atunci totul e lamurit, e doar o eroare de scriere.
 

Stil

Community Manager
Milady....m-a inselat primul post al acestui topic.



Atunci totul e lamurit, e doar o eroare de scriere.

Se pare ca s-a strecurat o eroare. Programul e facut in felul urmator.

pana in 16 secunde aloca 45 de puncte de la secunda 16 pana la secunda 30 aloca 30 de puncte de la secunda 31 pana la 60 aloca 15 puncte.

Ne cerem scuze pentru postarea gresita.
 

DeletedUser

Guest
Se pare ca s-a strecurat o eroare. Programul e facut in felul urmator.

pana in 16 secunde aloca 45 de puncte de la secunda 16 pana la secunda 30 aloca 30 de puncte de la secunda 31 pana la 60 aloca 15 puncte.

Ne cerem scuze pentru postarea gresita.

da cistigatorii unde vor fi anuntati si cind va lua sfirsit concursul?
ati zis ca cistigatorii vor fi anuntati pe pagina de facefook da cei care nu au facebook,deci cind va lua sfirsit concursul???
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus