Sa umplem de spam!

DeletedUser15890

Guest
de ce nu va aliati voi impotriva noastra? strangeti toti jucatorii buni intr-o singura alianta.dar nu-l puneti pe 7ball lider ca iar renunta cand nu merge cum viseaza el si se mai duce o alianta la vale.e singura varianta posibila.eu nu cred ca tu iti tradezi aliatii dupa ce a trecut pericolul.de ce ne ceri noua sa fim parsivi?
 

DeletedUser15856

Guest
de ce nu va aliati voi impotriva noastra? strangeti toti jucatorii buni intr-o singura alianta.dar nu-l puneti pe 7ball lider ca iar renunta cand nu merge cum viseaza el si se mai duce o alianta la vale.e singura varianta posibila.eu nu cred ca tu iti tradezi aliatii dupa ce a trecut pericolul.de ce ne ceri noua sa fim parsivi?
Ti se pare ca ti-am cerut asta?
Dar ce viteaz esti cand ai 300 jucatori langa tine :))
Pai cu cine sa ma lupt, cu tradatori ca Versace, care cand era Demosul si cu IAD a fost in stare sa faca pact, doar sa poate sa-i darama pe Demos :))))

cred ca ar trebui sa va numiti "Lingusitorii"
 

DeletedUser5815

Guest
Pe Omicron cum a-ti facut, doar ca nu se numea Friends, dar tot Tania321 era la butoane!!! :)))
Eram o mana ce incepatatori si ne-au dat 1 luna ca ne elimina, si nu au reusiti nici in 6 luni + ca au facut pact cu toate aliantele de top ...
Ce boot pe vremea aia :)) si ca sa ne distruga si sa ne baneze pune-au nume la orase cand vedea ca vine o nava, iar in secunda 2 cand orasul era cucerit noi eram banati, ei nu, si aici a intervenit celebra Tastatura Tania v2.0, care, vazanduse cu atacuri pe minunea ei, a blocat serverul :))) si atacurile noastre au intrat exact in sprijinul nostru la 5 minute dupa ele, ca sa se straga cat mai mult !!!!

Tin sa-i dau dreptate lui Capone, daca cu incepatrori v-ati chinuit si a-ti apelat la pacte si la Tastauta Tania v2.0, nush ce faceti voi fara pacte :))))

Imi e scarba, sila de alianta asta Friends...

acum ce sa mai spun, nu pot decat sa ma bucur ca s-a tesut asa o legenda in jurul meu... data viitoare poate imi iese si faza cu vinul.
si astept dezghetul sa incerc si mersul pe apa
smiley_emoticons_mttao_wassermann.gif
 

DeletedUser15586

Guest
din start spun ca ce a facut friendul nu este gresit dar gînditiva ce facem de dragul unei coronite
ne tot plîngem ca inno a stricat jocul ..si asa este,dar si noi îi ajutam
hai sa declaram noi ,,inamici” friendu-lui ca recunoastem victoria lor si sa se renunte la minuni
desfaceti orice pact si hai sa jucam de placere cum se juca cu ani în urma
 

DeletedUser15968

Guest
din start spun ca ce a facut friendul nu este gresit dar gînditiva ce facem de dragul unei coronite
ne tot plîngem ca inno a stricat jocul ..si asa este,dar si noi îi ajutam
hai sa declaram noi ,,inamici” friendu-lui ca recunoastem victoria lor si sa se renunte la minuni
desfaceti orice pact si hai sa jucam de placere cum se juca cu ani în urma

man o fi stricat din ratiuni pur financiare inno jocul pe ici pe colo insa sa nu uitam un mare plus pe care nimeni nu l-a comentat ...ultimul update la minuni prin care este restrictionat modul de a da resurse la minuni doar membrilor din acea alianta ..celorlalalti care vin din doispe academii nu li se mai da voie sa mai pompeze resurse in minunile celor din alianta mare ......decat dupa 72 de ore si atunci iti iei gandul de la ei ....

daca unele update au fost de rau augur acest update vine sa linisteasca apele si practic sa nu se mai faca trafic de jucatori ....pana acum ceva luni toate aliantele mari isi lasau cate o academie si o pastrau pana la sfarsit tocmai pentru ca jucatorii din ea sa ajute jucatorii din alianta mare sa termine o minune ...pesonal am participat la acest trafic de jucatori ...care desi nu le pica bine adminilor de mult timp ei nu aveau ce face pentru a contracara aceasta tendinta astfel la el apelau toate proiectele puternice ale marilor de la bones and skull la lupii albi friends , demos kratos anonymous etc etc .....mesaje mobilizatoare de genul ..nu avem voie sa pierdem intrati in alianta mare dati resurse si iesiti altfel va dau eu afara acum gata ....s-a terminat ...tocmai pentru a lasa ca jucatorii unui proiect mare sa dea numai ei resurse si accelerari daca vor sa aiba un titlu nobiliar .....

cred ca acest update este de bun augur si da ...pune pumnul in gura tuturor proiectelor care aspira sa fie castigatoare de lumi de joc ...insa atunci vine reversul medaliei ...acesta este simbolizat din faptul ca daca un proiect mare nu mai are neaparata nevoie de o academie la inceputul minunilor atunci automat pretentiile asupra jucatorior ce compun proiectul si ele cresc .....nu trebuie sa facem un secret din faptul ca demosii intotdeauna au invitat doar jucatori care au fost verificati in prealabil si care au o anumita conduita si-au facut un anumit nume pe joc pe cand friendsii au invitat pe toata lumea ....insa cum se face ca demosii pierd pe foarte multe lumi de joc in vreme ce friendsii cam castiga pe foarte multe lumi de joc ....ideea friendsilor e alta ....da ..vrei invitatie ....esti sigur ca faci fata cerintelor noastre ? pai sa vezi ca sunt mare si tare ....ok demonstreaza ...nu ai demonstrat la interne si la revedere altul ...acum insa cu ultimul update vor fi mai mari asteptarile tuturor proiectelor care aspira sa castige o lume si automat nu va mai fi trecut cu vederea nici un jucator nici un membru care nu face fata cerintelor , rigorilor proiectului care sunt mari tocmai pentru ca alianta vra sa castige lumea si nu poti realmente cu tot respectul sa castigi o lume inconjurandu-te de incepatori si dormeze .. asta este pretul platit pentru acest update ....cat despre pacte sau nepacte fiecare este liber sa-si faca strategia pe care o vrea daca vrea sa castige o lume de joc ...atat timp cat in regulamentul jocului nu este stipulat un anumit numar maxim de pacte pe care le poate face o alianta inseamna ca fiecare alianta poate face cate pacte are chef ...iar faptul ca acuzati friendsul ca face prea multe pacte este doar o chichita pe care o gasiti voi pentru a va justifica faptul ca sunteti prea slabi pentru a va putea pune cu ei si juca 1 la 1 parte in parte cum spun golanii de cartier .....decat sa va ascundeti dupa comentarii de prisos si acuzatii de-a dreptul care dau in derizoriu mai bine opriti-va o data din comentarii rautacioase adunati-va toti contra friendsului intr-o mega structura de jucatori numai unul si unul contra lor adunati-va din mocrila si tineti piept .....treceti o data la actiune altfel de critici e toata lumea satula ala nu face bine alalalt nu face bine dar tu ...cel care stai sa critici ce faci ? numai datul din gura niciodata nu va rezolva nimic si nu va stppa hegemonia friendsilor ....adunati-va oaste buna si aratati ca macar o data in viata acolo unde friends are interes puteti sa-i infrangeti si sa-i faceti pe ei sa-si dea inceputuri noi si stergeri conturi dar nu ca pe gitium cu programele ...ca nu pactul se numeste a juca parsiv ci la ce ati apelat voi la scripturi interzise aia e hotie adevarata ....restul hai sa gasim sa ne atarnam si noi de o chichita sa ne mascam micimea noastra si sa ne justificam faptul ca am pierdut in fata friends ....si tot pierdem in continuare .....pentru ca in vreme ce noi comentam pe forumuri externe si facem acuzatii in colo si in colo altii sunt la actiune si castiga lume dupa lume de joc asa cum este situatia actuala ...ca jocul asta nu mai e unul la moda ca multa lume buna s-a lasat dar inca este potential ....potential pe care friends il exploateaza si pe care demos nu ....unii sunt inchistati in ei nu fac pacte altii sunt deschisi incercati si voi sa schimbati strategia voastra ultra conservatoare si sa mai tineti si voi pasul cu vremurle daca nu vreti sa ramaneti eternii invinsi in lumea de acum si in cele ce vor veni ..ca ei sunt imorali ca fac 10 pacte si castiga lumea dar voi ca ati fost banati pentru scripturi ilegale sunteti curati ca lacrima ....

dupa cum spunea un dicton cainii latra caravana .....asa ca comentati voi mult de friends ca voi o sa ramaneti cu comentariile iar ei cu lumile castigate ..sfarsit !
 

DeletedUser15785

Guest
cine are pile la capatos la emisiune? va invitam pe astia vocali de pe aici si rezolvam totul acolo la el ...
ca iese si cu paruiala si pumnii asta ar fi partea a doua :D
 

DeletedUser15785

Guest
ma reapuc si eu in 4 ani de grepolis, oare tot astfel de "lupte" vor mai exista? :D
 

DeletedUser15344

Guest
Am uitat cat de bun esti :)) nu mai comenta de nave la ora 5 copilas.si eu am luat nava pe bonus si nu am urlat.ala a fost singuru oras pierdut in fata voastra,cu nava data de ncd.l-am felicitat si gata.si de ce ne-ar fi frica de tine? am stat cu tine pe 4-5 insule si nu ai reusit sa bagi macar o nava.pe toate orasele ai stat blindat,cu zidu sus.insule pe care erati majoritari dle.te asteptam in 44 sau 45 sa te ajutam sa-ti dai iar inceput nou.ca tot te iei de nek,sunt curios daca rezisti o saptamana pe insula cu el :))
si apropo de rugat,eu imi amintesc altceva.era unu 7ball,mare smecher cica,deranjat ca am folosit furia pe el cand m-a atacat.si tu erai la tare in gura si ma amenintai ca ma tii in fake-uri toata noaptea.iar eu fiind politicos din fire,ti-am explicat ca pot face acelasi lucru cu tine.sa vedem care rezista mai bine :))
hahahahahahahahahaha eu am stat blindat :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) nu am stat cu grei din Friends pe insula blindat ma si stateam cu voi hahahahahaha :))))))) cu alde n.e.k m am lamurit am vazut ce mare jucator e :))))) mi a fost mila ma de tine ca m ai rugat prea frumos sa nu te mai atat si nu te am mai atacat :))))
 

DeletedUser15344

Guest
Hahaha.

Cand Friends-ul va castiga o lume fara sa apeleze la magarii sau prin crearea zecilor de pacte, atunci eu unul imi voi scoate palaria in fata lor.. Pana atunci ciocul mic si mai discutam.

N-ai cum sa te autointitulezi cea mai buna alianta..cand defapt nu esti.CAnd te autointitulezi cea mai buna alianta de pe joc,pai fa-o pe fapte concrete ( numai veniti sa-mi spuneti ca friends-ul are nu stiu cate lumi castigate,ca nici una dintre ele nu este castigata pe fapte concrete )

Eu stiu ca o alianta buna isi dovedeste valoare prin jocul de echipa,munca,timpul,nervii sau chiar banutii depusi pt a-si atinge scopul, de cea mai buna alianta nu prin crearea zecilor de pacte si/sau practicarea jocurilor murdare.. asa cum au facut-o cei din friends pe fiecare lume ( exceptie gyhtium ). Deci cum poti sa te autointitulezi cea mai buna alianta cand defapt nu esti ?

REvenind putin la gytyhium,cred ca acolo a fost dovada cea mai clara ca friends-ul fara N pacte facute si cu un joc cat mai curat in 2 luni este mancata. Tot o tineti pe aia : eh, noi am sters ca au fost 3 baieti care jucau cu bot,cand defapt asta a fost doar un simplu pretext din cauza faptului ca numai faceati voi fata deloc.. Iar despre cei 3 baieti care au fost banati mai are rost sa discutam ? Mai are rost sa spunem ca banul sa dat pe niste simple poze ( care au fost luate in considerare ca dovezi ) ? Sau sa inteleg ca din toti playerii de pe grepolis, doar banderica si compania pot da atacuri/sprijine la secunda?
au avut si acolo atatea .....
de ce nu va aliati voi impotriva noastra? strangeti toti jucatorii buni intr-o singura alianta.dar nu-l puneti pe 7ball lider ca iar renunta cand nu merge cum viseaza el si se mai duce o alianta la vale.e singura varianta posibila.eu nu cred ca tu iti tradezi aliatii dupa ce a trecut pericolul.de ce ne ceri noua sa fim parsivi?
:))))))))))))) mi se rupe ma nene de drepturii, mai tot timpul le am primit cu japca . si de coronitze la fel am alte 2 conturi cu coronite :) .
 

DeletedUser15301

Guest
de ce esti rau maximus...ei se cearta cu cei care au plecat...si au uitat sa mai dea atac...alte 100 de atacuri daca se putea dadeau si cei de pe lumea lamia ...bre nea versace hai bre ca se poate mai bagam iar deff si mai dati iar...sau iti dam pact si dam si noi cu zburatoare
 

juseppe2

Membru
eu cred ca nici nu i-a interesat daca scot sau nu nava aia ... au atacat pentru ca pur si simplu nu mai au pe cine sa atace, doar au pact cu toata harta :))
 

DeletedUser13143

Guest
ce linsite e pe aici . unde sunt cateii lui molnar si versacu !? ati dat ca oile 5 aliante in " pitici " . pacat din unii de acolo ( aici ma refer la pretenii mei ) nu au nico vina . cum e ma sa jucati 500 versus 100 si sa o mai luati si peste ochi :))
smiley_emoticons_steckenpferd.gif
 

DeletedUser15968

Guest
ia auziti voi treaba ...distinsii domni din gityum de pe primul loc si-au redenumit alianta lor demos kratos ...celebrele mantalele rosii care au fost lucrate si tinute in picioare de 7 bale cu echipa lui acum cand au vazut baietii ca or sa fie castigatori de lume ce credeti ca au facut ale de mia denisa capsuna si tot neamul lor cel adormit ....pe ultima suta de metri au schimbat numele aliantei din mantalele rosii in demos kratos si demos kratos efebia .....asa baietilor ..daca vedeti ca nu mai puteti castiga nici o lume de joc si va dati inceputuri noi si lasari pe lumile patronate de friends ce v-ati gandit ...sa iesiti si voi in lume sa rebranduiti o alianta care nu a fost niciodata a voastra ca dupa aia sa vina capnel cel mititel sa se umfle pe aici in pene ca vezi doamne demos kratos a castigat lume gityum ....pe dreacu ....mantalele rosii lui 7 bal au castigat lumea dar uite la ce mijloc parsiv lipsit de cutume de moralitate si de cea mai joasa speta ati apelat bai mistocarilor si hotilor cu scripturi interzise .....credeti ca porcaria voastra nu va fi deconsiparata ? ia dragi cetateni cum mai castiga demosul acuma mai nou lumile de joc .....ajung in fruntea aliantelor unii din demos si rebradnuiesc alianta fix inainte de a termina minunile ..doar asa se mai pot si ei lauda ca castiga o lume sa aibe argumente in fata friends .....ba fratilor ....voi sunteti niste furnici in fata friendsului ....daca ati ajuns sa apelati la astfel de siretlicuri de cea mai joasa speta vai si amar de calitatea voastra de oameni si pe real si pe ce vreti voi ...ca jocul in sine reflecta caracterele oamenilor de pe real ...hai sa te cunosc pe grepolis ca sa stiu cine esti ..o vorba buna a zilelor noastre ....urat mi se face scarba de astfel de actiuni fara nici un cusur ..huoooooo hotilor ....iar 7 bale ala sta ca surdul in toba la 800 de puncte in academie si probabil a fost si deacord cu rebranduirea aliantei lui chipurile el crede ca astfel o sa lucreze impotriva friends ...lasa ca v-a deconsiprat nsebastian nici o problema ca alta data sa nu care cumva sa va laudati ca ati castigat voi lume de joc ..gityum au castigat-o mantalele cu munca lui 7 bale si apropiatilor lui .....daca e nevoie va pun si poza sa vedeti marea hotie deconspirata de mine sebastian ....
 

DeletedUser6873

Guest
ce linsite e pe aici . unde sunt cateii lui molnar si versacu !? ati dat ca oile 5 aliante in " pitici " . pacat din unii de acolo ( aici ma refer la pretenii mei ) nu au nico vina . cum e ma sa jucati 500 versus 100 si sa o mai luati si peste ochi :))
smiley_emoticons_steckenpferd.gif


Bag de seama ca atunci cand luati un oras e sarbatoare mare la voi
245.gif
245.gif
245.gif
245.gif
245.gif
245.gif
 

DeletedUser13143

Guest
daca pt noi nu e bucurie sa ei un oras unde ataca trei sferturi de harta ( top 5 aliante ) atunci de voi ce sa spun ... la fel de patetici ca peste tot . jucati fratilor grepolis nu visati la coronite prin 7 pcate de nu aveti pe cine ataca .
 

DeletedUser6873

Guest
Hai sa nu ne ... pe noi , ca n-au atacat 5 aliante , daca era asa zbura nava voastra de mult. Orasul a fost cucerit la mustata , 500 bireme au ramas si asta in conditiile in care nu toate atacurile au fost full .


Totusi , felicitari !
 
Sus