Vrem versiune veche

  • Autor subiect DeletedUser6553
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Quote: @Big ox:
Doar 2 completari:

In primul rand lumea de joc nu se va inchide dupa construirea minunilor. Minunile lumii vor facilitat doar accesul spre lumea eroilor. Mai multe detalii aici

Si referitor la punctul 5: Da, s-a introdus atat impartirea punctelor cat si zeul Hades.

@restul:

Imi cer scuze, s-a mai discutat problema modificarii versiunii pe forum si nu pot sa ma mai repet astazi. Ne pare sincer rau daca va deranjeaza, insa sondajul a iesit majoritar pentru modificare (nu am primit un rezultat exact, nu-l stiu, sincer), iar intretinerea si dezvoltarea unei singure versiuni e mult mai facila.

Va rog pe toti sa va calmati, incercati va rog versiunea noua, jocul nu s-a schimbat.. Nu e un joc de constructie (nu stiu cine a venit cu ideea asta)... Daca nu va place renuntati, dezamagiti, va inteleg.. Daca va place, continuati...

nu mai avem loc s-o scaldam , e limpede ca deja ce ai scris "restul" ne-ai impartit in doua categori , de asemenea stiu ca totul este detinut de inno games dar voi faceti legatura intre noi si inno games . iar despre minuni si premii cred ca am fost destul de clar ca pt mine punctele de batalie vorbesc . iar ultimul paragraf mi-ar fi placut sa-l fi scris in primul mesaj si nu cred ca se mai ajungea aici ......... noapte buna iti doresc ......
 

DeletedUser

Guest
Normal Ana se poate sa nu te ajut eu?:))
In cateva ore e si la mine fantome, numai ca eu golesc intai orashele de trupe, pt a facilita celor care doresc sa le cucereasca.
 

DeletedUser

Guest
xblaandy de cate ori au fost probleme , cel putin mie personal nu mi-a-ti lasat impresia ca va implicati suficient , diferenta este ca eu bag sau cel putin am bagat bani in jocul asta iar voi castigati bani din jocul asta tocmai pt buna functionare a lucrurilor si de asemenea ma gandesc ca inno games astia nu sunt o organizatie in stil comunist ca sa nu puteti obtine informatii clare de la ei pe care sa ni le furnizati ........ tot timpul ne invartim in mister , ca au zis , ca a fost , ca nu se stie sigur , etc .......... aici e problema , mi se parea normal cand a-ti facut prima postare sa ne scrieti si actiunele pe care le-ati intreprins voi legate de versiunea noua si nemultumirile noastre .... stiu ca suntem oameni si topti mai gresim insa reactia voastra nu am perceput-o ca fiind un demers profesional exceptional ..........

Noi nu castigam bani. Iar InnoGames e o organizatie stil capitalist. Tot ce a fost de spus, s-a spus.
 

DeletedUser

Guest
Am sa declar acest topic inchis, nu pentru ca nu simpatizez cu voi , sau mi se pare ceva deplasat la el, ci pentru ca-l vad inutil . de ce sa apara acuze , injurii, nervi cand deja e tarziu ?
@Lulus, Anuta, Catalin si muulti altii din lumea beta: Mi-a facut o reala placere sa va cunosc.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus