Vrem versiune veche

  • Autor subiect DeletedUser6553
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser6553

Guest
Buna seara tuturor...

Ma numesc Catalin,iar in calitate de jucator grepolis pe lumea beta va invit pe toti sa protestam pe foruml extern...
E inadmisibil zic eu sa se faca un sondaj la care sa voteze toti noobi care nici macar nu joaca pe lumea asta,iar noi sa ne supunem majoritatii!

Sunt invitati sa participe la discutii si cei care sunt pro,dar care sunt convins ca nu sunt majoritari!
Ni s-a dovedit de multe ori ca regulamentul e unul interpretabil limba romana utlizata lasand loc multor interpretari,in realitate totul tinand de cel care-l interpreteaza...


De asemeni tin sa rog INNO ca pe viitor cand face un sondaj sa nu publice doar rezultatul final ci si voturile pe parcurs tinand cont ca ne desfasuram intr-un mediu electronic !

E clar ca majoritatea jucatorilor buni nu au timp de spam,sau sa participe la poll-uri nejustificate.
Pe lumea 1 triburile baietii au protestat prin log-uri repetate pe cont fara sa de upgrade-uri....eu unul amenint cu stergerea contului,voi?
:pro:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
sunt sigur ca sondajele au demonstrat ca lumea nu doreste versiunea 2.0 pe lumea aceasta ! dar inca odata observam ca INNO nu tine cont de parerea jucatorilor..
ramane acum sa vedem ce si cum facem sa ne dam mai multi delete la cont ! nu incerc sa aprind focuri, dar daca au facut asta, macar pot suporta consecintele..
nu inteleg de ce incearca sa bage o versiune fortat...

tema stergerii conturilor se discuta si intern. momentan nu am ajuns la o decizie concreta ! asteptam sa vedem cum se reactioneaza si de celelalte parti..
momentan, desi sunteti inamicii nostri, ati luat mai repede atitudine ! bravo !
 

DeletedUser

Guest
eu m-am lasat de joc din cauza plictiseli :) insa sunt de acord cu Neo , atata timp cat am fost obisnuiti cu acest sistem ce rost are o schimbare ? sincer cred ca s-au falsificat voturile pentru ca in sondajul de pe forum voturile CONTRA triumfau cu mult deasupra celorlalte si nu inteleg cum s-au schimbat parerile jucatorilor atat de mult . macar puteau lasa jucatori sa aiba parte pana la final de ceea ce au avut de la inceput . in plus sunt atatea lumi cu varianta 2.0 nu inteleg de ce a fost transformata si beta .

oricum , cum spuneam nu mai joc deci opinia mea nu conteaza , succes la varianta noua insa din ce am auzit multi vor da stergere cont !
 

DeletedUser

Guest
Inadmisibil

Parerea mea e ca cei de la INNO isi bat joc de noi, cei care bagam bani in joc si care am votat destul de clar ca nu suntem de acord cu aceasta versiune de 2 bani. Nu vom ajunge decat la stadiul in care toti jucatorii mari (sau majoritatea) care contribuie financiar la jocul asta, sa isi dea stergere cont si astfel tot germanii vor avea de pierdut. Oare nu se gandeste nimeni cat efort s-a depus in dezvoltarea conturilor mari ? Cati bani ? Cat timp pierdut ? Nu inteleg de ce s-a generalizat rezultatul voturilor, jucam noi pe serverele englezesti , sau mai stiu eu care ? In concluzie cred ca vom ajunge ca pe Alfa, unde foarte multi jucatori si-au dat fie inceput nou, fie stergere cont. In cazul de fata nu vad nici o alta solutie. Rusine..:supermad:
 

DeletedUser

Guest
De o ora stau in fata calculatorului si deja ma doare capul.
Daca nu se schimba versiunea asta in cea veche,deja ma puteti considera ca si cu jocul incheiat.
Eu nu joc doar pe lumea Beta,dar daca am inteles bine pe alte lumi deja exista aceasta vresiune.
Eu propun ca cei care agreaza aceasta versiune sa se logeze pe acele lumi,iar pe noi (cei care suntem mai "prosti" si "inchuiati") sa ne lase in pace cu aceasta vresiune pe care eu consider una "obositoare".
(folosesc acest cuvant,ca mai sunt si minori pe aici)
 

DeletedUser

Guest
Daca vroiau sa faca ceva interesant puteau sa faca orice altceva dar nu sa bage 2.0.
Si in plus cred ca faza cu administratorul e facuta doar ca sa nu comenteze cineva:D,dar mie mi-ar putea de premium gratis 10 ani si tot nu as fi de acord cu chestia asta.
Deci rezulta ca o sa dau delete cont :D
 

DeletedUser7662

Guest
nu se poate...daca lumea beta a fost creata asa...asa sa ramâna....nu sunt deacord cu schimbarea...cei care vor sa joace pe versiunea noua...sa a faca pe lumile pe care este...SA SE REVINA LA GRAFICA CARE A FOST....DACA NU ADIO GREPOLIS :pro:
 

DeletedUser

Guest
Este inadmisibil ceea ce s-a intamplat
Pun pariu ca votul cred ca s-a terminat
Implementare :
Da -> 20-30%
nu -> 70-80%
Mie mi s-a editat un post in sectiunea intrebari ca am zis ca sunt jidogii adminii ca nu ne-au dat si noua rezultatele .
si chiar asa este , noi de ce nu avem dreptul de a vedea rezultatele ?
in + , pe sondajul de la intrebari , s-a votat nu 207 da 187 .. alta diferenta .
Astia chiar nu vad ca lumea care a jucat si joaca pe versiunea 1 nu vor versiunea 2.

Si in + , de ce se da uitarii versiunea 1 pentru alta noua ?

Adica peste un an si ceva , aproape 2 , cand o sa apara versiunea 3 , se vor schimba iar toate lumile ?
DA , pentru ca asa vor ei .
Este inadminisibl .
 

DeletedUser

Guest
Si inca ceva daca tot ati bagat 2.0 minunile lumii cand vor putea fi construite?:D
 

DeletedUser

Guest
Aiurea schimbare

Dupa cum am vazut eu sondajele aratau 51% pentru neimplementarea acestei versiuni si doar 48% pentru implementare iar restul de 1% neutru. Poate ma insel sau nu am vazut bine la momentul respectiv, dar raspunsul moderatorului ca trebuie facute updateuri pentru justificarea banilor...ma lasa rece. In primul rand odata iesit sondajul in favoarea versiuni vechi ar fi trebuit respectat sondajul, in al doilea rand daca tot ati facut cum aveati de gand ce p*** mea ati mai facut sondaj. Noua versiune e facuta de asa natura sa bagi bani si timp in joc, dar cel mai urat lucru e ca pentru a face aceeasi comanda care o faceam dintr-un singur click pe vechea versiune acum trebuie facuta din 3 clikuri. Eu am sa aleg varianta stergere cont decat sa joc aceasta comedie. Bafta Inno Games... Mai calcati voi lumea pe nervi si o sa va treziti cu serverele moarte. :pro:
 

DeletedUser

Guest
inapoi versiuunea veche

inapoi versiunea veche nu are rost sa bage ceva ce noi nu dorim cei care vroiau versiunea 2.0 aveau alternative (lumea Kappa si resut cu v2.0) noi cei de moda veche ce alternativa avem ? ????? Inceput Nou sau ceva mai chinuitor Delete .....daca stiti voi alta eu sunt deacord cu voi Respect pt cei care respecta
 

DeletedUser

Guest
Buna!

De ce ati bagat versiunea asta!!!?????????
Eu PROTESTEZ!!
Cine a votat aceasta versiune???
Cei de pe alte lumi?
Imi vreau versiunea veche inapoi!:pro::angry:
 

DeletedUser

Guest
Cred ca majoritatea au votat pentru a nu se modifica versiunea veche la fel cum am facut-o si eu dar vad ca am votat degeaba si nu s-a tinut cont si de parerea noastra asa ca eu ma gindesc sa parasesc comedia asta de versiune si sa joace cei care au facut modificarile.
 

DeletedUser7662

Guest
VA BATETI JOC DE NOI...CHIAR NU INTELEGETI CA ATI STRICAT TOTUL.....REVENITI-VA SI PUNETI INAPOI VERSIUNEA VECHE...FACETI MII DE LUMI IN CONTINUARE ...DAR PE LUMILE ASTEA CARE AU FOST VECHI...LASATI-LE CUM AU FOST....INTLEGETI MAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA..................................................:pro:..........................:pro:..............:pro:..................:pro:.....................:pro:................:pro:..................:pro:...................:pro:...........................:pro:

INAPOI LA VERSIUNEA VVVVVVVVVVVVEEEEEEEEEEEECCCCCCCCCCCCCCCCHHHHHHHHHHHHHHHHEEEEEEEEE
 

DeletedUser6553

Guest
:)

Ar fi cazul sa folosim google translator si sa postam in germana si in romana
chiar daca nu are o acuratete ridicata macar crestem sansele sa fim vazuti.



Es wäre angebracht, google Übersetzer und Post und der deutschen und rumänischen verwenden
auch wenn es eine hohe Genauigkeit ist auch die Chancen erhöhen, zu sehen.
 

DeletedUser

Guest
hmmm

cred ca ar fi inteligent sa se revina la varianta veche de joc ...
 

DeletedUser

Guest
PS

Oricum voi administratorii sitului din Romania o sa faceti tot cum vreti, nu stiu de ce dar cred ca putem sa ne punem in cap si limba si sa protestam cat vom vrea si tot nu ve'ti mai schimba ceva. Eu sper ca sa reglementati totusi vechea versine daca nu unii's fi pa la revedere ca cea mai rece despartire. Sa imi scuzati limbajul dar sesizez sensibil fac sens cu exces de sensi Dex extensibil text in consens excelez in lexic. Ciao va poopa tata :p
 

DeletedUser578

Guest
Nici un feed back de la comenduire?

Schimbarea este de toata jena, ma ia ameteala doar cand ma uit la "noua" interfata.
Domnilor, unii dintre noi va baga bani in buzunare, chiar multi as putea spune, reveniti la vechea versiune, pentru ca s-ar putea sa nu mai incasai atat de mult....
 

DeletedUser

Guest
Un proverb sustine ca toate drumurile duc la Roma.
Eu am fost de foarte multe ori in Roma,(fiind sofer de meserie) si daca ar mai trebui sa merg vreodata,tot pe drumul cel bun si cunoscut de mine ma voi duce,si nu pe cel prin Moscova!
Chiar daca peisajul ar fi mai frumos pe acea varianta.(prin Moskova)
 

DeletedUser

Guest
Stiu ca versiunea noua este jalnica mai ales pentru cei invatati cu cea veche insa nu cred ca veti fi bagati in seama , pentru ca pe cei ce au introdus versiunea noua nu ii intereseaza 20 de pareri contra si indiferent ce s-ar intampla sunt 100% sigur ca versiunea veche nu se va mai implementa NICIODATA .
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus