Versiunea 2.x si pe lumile vechi

Doriti implementarea versiunii de joc 2.0 pe lumile cu versiune 1.x ?


  • Total votanți
    403
  • Sondaj închis .
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser7180

Guest
Nu imi convine noul sistem de farmare , desi nu am timp sa trimit sa farmeze , macar pe lumea epsilon in cateva minute te alegi cu cate 2000 de resurse din fiecare .

Ar fii bine sa se adauge doar zeul Hades , asta ar fii cel mai bun lucru .



de acord hades (SW)
 

DeletedUser5815

Guest
Si eu sunt de acord. Ar insemna resuscitarea lumilor vechi. Asa se va reactiva interesul fostilor jucatori si al celor actuali. Inseamna o noua provocare.

corect!

de cand au aparut lumile 2.0 atat de mult mi-au placut incat pe zeta aproape ca nu mai joc... nu ca n-as avea foarte mult timp, ca asta il gasesc, dar nu ma mai atrage ca si concept si ca atare si evolutia mea a scazut drastic... de la locul 13 candva am ajuns acum sa intru doar ca sa nu fiu atacata, in rest nu mai misc un deget... pur si simplu pentru mine a devenit plictisitoare si fara niciun scop...
 

DeletedUser

Guest
sa nu dea naiba sa schimbati versiunea de pe Alpha, ca nu stiu ce fac cu voi.
 

DeletedUser

Guest
Complet deacord

Sunt total deacord sa se implementeze versiunea 2 pe 1 deoarece nu toti beneficiaza de interne de buna calitate(eu sunt exemlu) si pe versiunea 1 trebuie sa se incarce paginile si dureaza dar pe versiunea 2 nu trebuie sa astepti atat de mult.....

CU TOATE ASTEA SPUSE, VA ROG FRUMOS SA BAGATI VERSIUNEA 2 PE 1 :)

P.S. : nu o sa fie toti multumiti, eu doresc doar pe Epsilon ca doar acolo joc pe versiunea 1.....de celelalte vedeti voi!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2467

Guest
da ,sunt de acord cu implementarea 2.0 pe lumile 1._ dar propun sa se implementeze numai parti din versiunea 2.0 iar prin asta ma refer NUMAI la Minunile lumii !Atat am de propus!
 

DeletedUser

Guest
Eu sunt de acord dar sa nu incepem de la inceput sa ramanem cu puctele care le avem
 

DeletedUser

Guest
tania tania :))

eu sunt complet de acord ... m-am obisnuit atat de tare cu versiunea 2.0 incat lumea veche pe care mai joc (un fel de-a spune, ca joc mai mult pasiv) imi pare straina si neprietenoasa ...

nu e chiar asa....pe calcu meu deabea daca pot juca 2.0...si cu cat e mai simplu cu atat mai bine....
 

DeletedUser

Guest
da eu spun da, dar putem sa cautam dovleci si pe lumile 1.X daca se implementeaza 2.x?
 

DeletedUser

Guest
Joc 2x

bai baieti ar fi foarte fain daca ar mari viteza de joc:cool:
dar nu vrem sa o luam de la inceput sa ramanem cu punctele pe care le avem
 

DeletedUser4690

Guest
corect!

de cand au aparut lumile 2.0 atat de mult mi-au placut incat pe zeta aproape ca nu mai joc... nu ca n-as avea foarte mult timp, ca asta il gasesc, dar nu ma mai atrage ca si concept si ca atare si evolutia mea a scazut drastic... de la locul 13 candva am ajuns acum sa intru doar ca sa nu fiu atacata, in rest nu mai misc un deget... pur si simplu pentru mine a devenit plictisitoare si fara niciun scop...

sa stii si u ca unora nu le pasa de conturile altora unii au ceva de aparat acolo pe lumile x.1 mai ales pe zeta:|
va rog nu schimbati:(
 

DeletedUser

Guest
Nu trebuie sa se schimbe nimic,mai bine lasam asa cum era :)...
 

DeletedUser7180

Guest
Eu sunt de acord dar sa nu incepem de la inceput sa ramanem cu puctele care le avem



wow daca e de la inceput ma las


vreau doar grafica sistemul de farmare hades

dar n-as vrea minunile lumii sa se termine servarul mai repede :cool:

vreau sa mai cresc si eu :angry: inca sunt mic se termina servarul si ma fac de ras :))
 

DeletedUser

Guest
corect!

de cand au aparut lumile 2.0 atat de mult mi-au placut incat pe zeta aproape ca nu mai joc... nu ca n-as avea foarte mult timp, ca asta il gasesc, dar nu ma mai atrage ca si concept si ca atare si evolutia mea a scazut drastic... de la locul 13 candva am ajuns acum sa intru doar ca sa nu fiu atacata, in rest nu mai misc un deget... pur si simplu pentru mine a devenit plictisitoare si fara niciun scop...

Deci daca nu te atrage ca si concept, paraseste ZETA, lasa-mi mie orasele, si iti urez mult succes pe versiunile 2.0. Daca nu aveti chef de o lume, de ce trebuie sa suportam noi toti, dorinta voastra de a implementa pe toate lumiile 2.0 ? :pro:
 

DeletedUser

Guest
xxxx

bai baieti ar fi foarte fain daca ar mari viteza de joc:cool:
dar nu vrem sa o luam de la inceput sa ramanem cu punctele pe care le avem

exact daca se restarteaza lumea atunci NUUUUUUU vrem sa ramanem cu punctele la fel care le avem nu sa incepem de la inceput astfel nu vor mai juca multi oameni si se va duce pe rapa grepolis.ro
 

DeletedUser4690

Guest
daca se baga eu ma las de grepoliss

un alt fost coleg de alianta care si el are ceva de aparat pe versiunea 1.x:(
si sa stie ca nimeni care joaca pe zeta aproape nimeni nu vor sa se schimbe aceasta versiune care nea facut sa jucam acest joc uimitor
la inceput nu mia placut dar cand am inceput sa invat mia placut din ce in ce mai mult si deacea am devenit ce sunt azi:)
un jucator destul de bun
 

DeletedUser

Guest
Lasati lucrurile cum sunt

Acum avem de ales pe ce versiune sa jucam. De ce sa nu ramana la alegerea fiecaruia si sa ramana lucrurile cum sunt?
 

DeletedUser

Guest
Din fericire suntem multi jucatori de pe ZETA, in acest moment (prieteni/dusmani), care nu dorim versiunea 1X.
Salutare la fostii colegi care ma vad pe aici :D.
 

DeletedUser

Guest
Dorim sa aflam parerea dvs. legata de implementarea versiunii de joc 2.0 si pe lumile de joc unde versiunea actuala este 1.X.
Cam ce anume din versiunea 2 sa fie implementat? Tot? Nu e posibil sa fie introduse doar cateva elemente?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus