Versiunea 2.x si pe lumile vechi

Doriti implementarea versiunii de joc 2.0 pe lumile cu versiune 1.x ?


  • Total votanți
    403
  • Sondaj închis .
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
NU

NU sunt de acord. AM jucat si pe lumile cu versiunea 2 si m-am lasat. :angry: NU NU NU. Sa ramana asa cum sunt:pro:
 

DeletedUser

Guest
Vot

Daca se va baga versiune 2.0 pe lumile mai vechi va garantez ca mai multi jucatori(printre care si eu) se vor lasa de joc!
De ce nu se poate lasa asa cum e?
Multora nu le place versiunea 2..Lasati asa cum e!
 

DeletedUser7122

Guest
Sunt de acord cu implementarea vers.2 ganditiva oameni buni avem avantaj inca 1 ZEU.
 

DeletedUser

Guest
Ambele versiune le stiu deci sunt de acord sa fie asa intrun fel este de ajutor 2.0
dar daca se pune sa se puna si hades :)
si tot ce are versiunea 2.0
 

DeletedUser

Guest
Daca se baga versiunea 2.0 eu inchid contu :)))) Cred ca ar trebui lasate amandoua versiuni. Cine vrea sa ramana pe aia veche cine nu sa joace pa aia noua ( in alta lume)....
 

DeletedUser

Guest
sunt multi jucatori care ,vor lumi noi cu versiunea 1, iar voi vreti sa renuntati si pe lumile deja existente, la aceasta versiune?
sunt avantaze si dezavantaje in ambele versiuni. e chiar asa de greu sa se mearga in paralel?
total impotriva acestei idei. va si cel putin un jucator mai putin, in cazul unei astfel de decizii.
 

DeletedUser2627

Guest
Versiune 2.0

Si eu sunt de acord. Ar insemna resuscitarea lumilor vechi. Asa se va reactiva interesul fostilor jucatori si al celor actuali. Inseamna o noua provocare.
 

DeletedUser

Guest
Lumea 2.0

Nu imi convine noul sistem de farmare , desi nu am timp sa trimit sa farmeze , macar pe lumea epsilon in cateva minute te alegi cu cate 2000 de resurse din fiecare .

Ar fii bine sa se adauge doar zeul Hades , asta ar fii cel mai bun lucru .
 

DeletedUser7186

Guest
Categoric nu

Lasati lumile asa cum sunt. Mai ales ca in lumile vechi exista acel farmec al jocului pe care nu l-am mai putut regasi in lumile noi...
 

DeletedUser

Guest
Deci in afara de mine, multi jucatori se vor lasa de Grepolis, daca implementati versiunea 2.0 si pe lumile vechi.
 

DeletedUser7187

Guest
contra

nu. e o idee foarte proasta....in primul rand ca versiunea 1 e mult mai faina..(parerea mea)...versiunea 2 e mai complicata si mai urata...:(
 

DeletedUser

Guest
eu zic ca cine vrea versiunea noua sa isi faca cont pe lumile care au deja aceasta versiune.Pe versiunea asta s-au facut deja destule modificari.Sa ramana asa cum e.
 

DeletedUser4690

Guest
:(

Deja au inceput voturi pentru
daca se va baga lumea 2.x pe zeta si celelalte nu ma voi mai atinge de acest joc niciodata:((((((((.......
 

DeletedUser4470

Guest
daca ati baga pe lumile vechi macar chestia aia cand te deconectezi si intri iar sa te dea pe ultimu oras pe care ai fost
 

DeletedUser

Guest
Nu sunt de acord!!!

nu sunt de acord.joc pe lumile vechi tocmai pt ca mi place mai mult vechiul sistem.va rog sa lasati lucrurile cum sunt.unitati ,zei noi nu m ar deranja dar sistemul de baza sa fie acelasi. va multumesc
 

DeletedUser5734

Guest
NU!

Nu sunt de acord cu aceasta schimbare deoarece fiecare are farmecul ei. atat versiunea 1.x cat si versiunea 2.x are + si - . Cel mai bn ar fii sa ramana fiecare asa cum este. Un coleg a spus si acel lucru cu telefonul, din nou foarte adevarat. Votez Nu!
 

DeletedUser

Guest
lasati

Mie personal nu-mi plac lumile cu versiune 2.x.
Daca se face trecerea si in lumile vechi o sa ma las de grepolis.
 

DeletedUser245

Guest
NU.
- cel putin pe Alpha cu siguranta nu veti gasi jucatori sa doreasca implementarea de 2.0
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus