Versiunea 2.x si pe lumile vechi

Doriti implementarea versiunii de joc 2.0 pe lumile cu versiune 1.x ?


  • Total votanți
    403
  • Sondaj închis .
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Stil

Community Manager
Dragi jucatori,

Dorim sa aflam parerea dvs. legata de implementarea versiunii de joc 2.0 si pe lumile de joc unde versiunea actuala este 1.X.

Parerea dvs. este foarte importanta, de aceea va invitam sa votati si sa comentati pe baza subiectului in acest topic.

Va multumim pentru interesul acordat.
 

DeletedUser5815

Guest
eu sunt complet de acord ... m-am obisnuit atat de tare cu versiunea 2.0 incat lumea veche pe care mai joc (un fel de-a spune, ca joc mai mult pasiv) imi pare straina si neprietenoasa ...
 

DeletedUser

Guest
Mai bine lasati asa cum e.
Cred ca e mai bine ca jucatorii noi care vin sa aleaga versiune 1 sau 2...
Simplu
 

DeletedUser4470

Guest
Dragi jucatori,

Dorim sa aflam parerea dvs. legata de implementarea versiunii de joc 2.0 si pe lumile de joc unde versiunea actuala este 1.X.

Parerea dvs. este foarte importanta, de aceea va invitam sa votati si sa comentati pe baza subiectului in acest topic.

Va multumim pentru interesul acordat.
ar fi fain
:pro:
 

DeletedUser6811

Guest
Eu joc pe lumile vechi pentru ca il joc foarte mult dupa mobil. Pe lumile noi merge cumplit de greu.
Ca atare nu sunt de acord cu aceasta schimbare.
 

DeletedUser

Guest
Contra ! Daca se implementeaza multi jucatori de top se vor lasa , mai ales de pe Alpha :)
 

DeletedUser4690

Guest
NU AS VREA NU IMI PLACE DELOC ACEA VERSIUNE SI VA ROG SA LASATI LUMILE ASA CUM ERAU (CELE CARE ERAU CU VERSIUNE 1-x) LUMILE ORIGINALE CU VERSIUNE 1-X SUNT CELE MAI TARI CELE CU VERSIUNE 2.X DUPA PAREREA MEA NU SUNT CALUMEA
 

DeletedUser7180

Guest
sa zicem ca da


deci totul se va aplica ? adik vine si hades ?
 

DeletedUser1644

Guest
deci numai asa ma pot lasa de jocu asta... implementati 2.0 .. ahahahahahahaaa
 

DeletedUser

Guest
NU

Nu sunt de acord (SW)
Daca bagati versiunea 2 si pe Gamma o parte au sa-si dea delet la cont, stiu ca nu va pasa dar asta e adevarul.
cine vrea versiunea 2 sa joace pe lumile noi
 

DeletedUser

Guest
NU AS VREA NU IMI PLACE DELOC ACEA VERSIUNE SI VA ROG SA LASATI LUMILE ASA CUM ERAU (CELE CARE ERAU CU VERSIUNE 1-x) LUMILE ORIGINALE CU VERSIUNE 1-X SUNT CELE MAI TARI CELE CU VERSIUNE 2.X DUPA PAREREA MEA NU SUNT CALUMEA

am aceeasi parere ! bine spus..
 

DeletedUser

Guest
Aici va inselati foarte tare. In primul rand, lumile 1x au o traditie, aici ne-am inceput fiecare jucator cariera. Am muncit foarte mult la o lume (ALPHA,BETA,DELTA,ZETA,EPSILON,ETC), si as dori ca sa nu se schimbe, deoarece ne va afecta foarte mult. 2.0 este bun cand incepem o lume din nou, incepem cu o anumita strategie,etc. Poate unii mai sunt asa ca mine, care vor sa joace 1x. Daca doriti 2.0 jucati pe lumile de la Kappa<Lambda<My, etc... nu va opreste nimeni. Mie imi place sistemul vechi, dar joc si pe lumile 2.0 sa vad cam in ce va consta aceasta versiune. Serios, deci nu merita sa o schimbati. Este bine asa cum este.
Ca idee, ar trebui, ca pe lumile 1x sa nu mai lasati pe jucatori sa isi faca alte conturi, si sa mearga sa joace pe lumile noi. Si astfel vom ramane doar foarte putini, si in final as dori sa vad cine va fi castigatorul. :)
 

DeletedUser6873

Guest
Este un lucru bun, dar totodata si rau!
Uni jucatori s-au obinuit cu versiunea 2.x de pe lumile noi, si aici apare lucrul bun, ca vor avea si aceasta versiunea pe lumile vechi!
Uni jucatori nu agreaza versiunea 2.x si de aici puteti sa trageti concluzia! Adevarat, versiunea 2.x aduce anumite imbunatatiri!


Eu sunt de acord!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
NU ! Lasati asa cine vrea sa joace 1 joaca cine vrea 2 joaca ce trb toate 2 nu inteleg...Astia care dati da n-aveti unde sa jucati si nu stiu eu?:|
 

DeletedUser

Guest
yep`

eu sunt de acord.multa lume a parasit lumea Delta din cauza ca in alta parte este o versiune mai buna si merge mai ok ;)
 

DeletedUser

Guest
decat o singura versiune 2.o mai bine mai deschideti noi lumi cu versiunea 1.X
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus