Top 10 aliante

  • Autor subiect DeletedUser9105
  • Data de început

DeletedUser

Guest
Deja sti ca ai pierdut locul 1 si acum vrei sa scapi de asta dar e imposibil..
De unde nu sti ca am jucat sub alt nume pe alpha in LL:|?
 

DeletedUser

Guest
Deja sti ca ai pierdut locul 1 si acum vrei sa scapi de asta dar e imposibil..
De unde nu sti ca am jucat sub alt nume pe alpha in LL:|?

Nu ai jucat pentru ca in LL@Alpha joaca oameni de o anumita clasa, inteligenta si indemanare pe care tu nu le posezi.

Nu am pierdut niciun loc 1, nu il voi pierde dar nici nu va fi o tragedie daca se va intampla. Sa amintesc cum dadeai invitatii si nu ma lasai sa concediez bulinele rosii doar ca sa nu cadem pe 2?
 

DeletedUser

Guest
Erau prieteni mei daia nu vroiam sa ii dai afara:)...Se vede ca nu sti cn am fost pe alpha si cn sunt:)...
 

DeletedUser

Guest
Esti david658 cu un cont prapadit. Ca si pe Hyperborea. Felicitari !
 

DeletedUser9247

Guest
Daca prin detalii picante intelegi minciunile lui David...
David , nimeni nu te crede , nu mai minti .
 

DeletedUser

Guest
Sa va spun o treaba, academia noastra a disparut pentru ca personajul pe care l-am pus drept comandant a furat-o. Nu din cauza la un purcelus, e ridicol. Chiar trebuie sa fii nebun sa afirmi ca o alianta de 90 de jucatori nu a putut invinge un singur porcusor. Eu sincer nu i-am dat atentie pentru ca este prea nesimnificativ pentru mine drept dovada i-am dat block dupa primul mesaj pe care mi l-a trimis in momentul cand am inaintat un atac asupra lui. Nu am ce sa ma razboiesc cu el, este las, isi ascunde trupele nu sta la bataie. Nu am chef sa ma joc cu un porc hide 'n seek...
Astea sunt niste minciuni si niste motive false pe care acest comandant pe nume Jamaican98 vi le da ca sa scape bazma curata din aceasta mizerie urata ce a facut-o pentru ca noi(alianta principala) am bagat in academie aproximativ 1 milion de resurse, au crescut bine mersi si apoi au plecat intr-o alianta NO NAME care va disparea la fel cum a si aparut.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Bai Napoleon ingheata apa in mijlocul verii ce naibi. Cat de mult v-ati ajutat voi colegi,academia?? Zbierau ca trompetele si voi ii ignorati total. Pai asa vrei tu sa conduci o alianta? Asa vrei tu sa ajungi pe 1 si sa ai spate. Eu iti dau cu printscreenurile peste ochi ca sa le vezi si sa nu te mai dai in stamba. Pai aveau si ei dreptatea lor,doar ca tu vezi numai inainte si asta este cel mai trist.
 

DeletedUser

Guest
Ma copile, i-am sprijinit, le-am dat resurse, i-am ajutat sa ia sate, ce vrei sa le mai fac? Sa intru eu pe conturile lor sa dau click-uri sa le creasca orasele?
Te rog frumos nu te mai baga in seama pe aici ca nu-i loc de tine, chiar nu vezi ca esti un nesemnificativ? Ai facut tu ceva aici pe server demn de lauda sau de respect?
Uite, frumos vorbesc cu tine...nu te mai baga in seama la topic-urile astea, dute acolo si joaca fazan, posteaza filme interesante, nutreturi, vitamine pentru porcine si bovine, cauta-ti o ocupatie, din punctul meu de vedere esti NUL, te bagi in seama, te dai cand cu unii cand cu altii...cand am inceput sa te atac ti-ai trimis trupele la padure sa culeaga bureti si ai fugit in alianta United Powers...ce poti tu sa mai spui despre treaba asta?? Mai ai tupeu sa vorbesti aici pe forum sa te dai mare important??? Nu uita ca eu de bine de rau nu am dat inapoi si nu mi-am lasat colegii...daca aici pe server unde nu exista cucerire esti asa las incat sa-ti ascunzi trupele tu ce faci pe un server normal??? Tu chiar nu realizezi ca esti un esec al acestui joc....
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Nu sunt las Napoleon , sunt Porc , radeam de tine cum iti tineai tu trupele blocate o zi intreaga :)) mama lui de grepolis :))
 

DeletedUser

Guest
Ce sa-ti povestesc...ai stat 30 de minute sa rumegi acest raspuns esti de o inteligenta rara.
*******************************************************
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser9247

Guest
Napoleon. , dar ce te potrivesti tu cu David , amandurora vi sa furat alianta. :))
 

DeletedUser

Guest
Napoleon. , dar ce te potrivesti tu cu David , amandurora vi sa furat alianta. :))

Stai ca si mie a inceput sa-mi curga o lacrima. Vai,vai,vai ce durere si ce chin,sa vezi un submarin in burta la rechin. Bis in cor pentru raposatu' :p
 

DeletedUser

Guest
Mai ca imi starniti mila... :(

- - - Updated - - -

Era odata un papagal si un porcusor...hai fresh ca ma plictisesc cu voi, adios ;)
 

DeletedUser

Guest
Mai ca imi starniti mila... :(

- - - Updated - - -

Era odata un papagal si un porcusor...hai fresh ca ma plictisesc cu voi, adios ;)

Da-ti doua palme tu acum ca ti-le dau mai tarziu eu inapoi, dintr-o data ai devenit milostiv,trezeste-te,fa un dus ceva.
 

DeletedUser

Guest
Porcusorule , te-a facut papagal .:)))

Iarta-l si tu acum,ce vrei daca nu i-a placut zoologia in generala,nu poate diferentia 2 animalute simpatice foc. Eu il inteleg,este a3a orara cand isi schimba semnatura,este agitat si el na..
 

DeletedUser

Guest
Bine mai? De ce nu-mi trimiteti un pm in joc si incepeti cearta fara mine?
 

DeletedUser9247

Guest
Dar la Jack nu se gandeste nimeni?
Noi vorbim aici si el trebuie sa citeasca.
Trebuie sa ii luam si lui macar o bere, doua , poate chiar 99 (fara alcool ;;) ) ca sa nu se plictiseasca.
1024x768-3.jpg
(fetele mi-au ramas de cand am construit Casa placerilor :))
 
Ultima editare de un moderator:
Sus