Top 10 aliante

  • Autor subiect DeletedUser9105
  • Data de început

DeletedUser

Guest
Reactualizare...sahisti ii vor prinde din urma pe centurioni:)...
1 Centurionii
2 Lost Legion
3 Silent Assasins
4 United Powers
5 Army Of Centurions
6 Centurionii-RAZBUNATORI
7 Black Wolf
8 Grepo Academy
9 -LEX-
10 -=Alianta bucatarilor=-
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
In caz ca n-ai observat, sunt unul din 'sahisti', ba chiar unul din cei de pe Alpha. Ti-am zis, vrei autograf, iti dau, dar nu mai pune lumina reflectoarele pe noi. Lasa-ne sa ne jucam linistiti.
 

DeletedUser

Guest
Dat fiind ca ati inchis orice topic mai cu libera tema, scriu aici mesaj pt moderatori.
Va rog frumos, daca se poate, bagati un forbid pe "erepublik".
Ne spamm - eaza tot timpul cu jocul asta si e deja atat de enervant incat nu se mai poate ignora.
Multumesc anticipat de atentie si scz off topicul
 

DeletedUser

Guest
Mai e si market g***y(am cenzurat sa nu fie reclama) ...
 

DeletedUser9247

Guest
Dat fiind ca ati inchis orice topic mai cu libera tema, scriu aici mesaj pt moderatori.
Va rog frumos, daca se poate, bagati un forbid pe "erepublik".
Ne spamm - eaza tot timpul cu jocul asta si e deja atat de enervant incat nu se mai poate ignora.
Multumesc anticipat de atentie si scz off topicul

Nu ai ce sa le faci . Nu mai stiu cui din alianta i-am spus , dar cu o mitrariera ii rezolvi pe toti.
 

DeletedUser

Guest
Salut tuturor,

As dorii sa fac o actualizare in legatura cu primele 10 aliante de pe server dupa urmatorul model:

1. Centurionii
2. Lost Legion
3. United Powers
4. Elite
5. Grepo Academy
6. -= Alianta Bucatarilor =-
7. Centurionii-Razbunatori
8. Black Wolf
9. Silent Assasins
10. La Grande Armee


 

DeletedUser9105

Guest
Da, e diferenta doar de 10000pct intre Centurionii si Lost Legin. oricum, Centurionii nu prea a mai recrutat jucatori mai buni si a ramas putin in urma, oricum nu e diferenta mare de puncte.
 

DeletedUser

Guest
Da nu face offtopic cum spuneam eu doar actualizez ce mai e pe aici...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Era de asteptat sa clacheze centurionii, ca si pe alte lumi. Oricum, clasamentul inca nu s-a asezat, discutam cand se ajunge macar la milionul de puncte.
 

DeletedUser

Guest
Exista pe Hyperborea un "muscoi" enervant care, atunci cand n-are ce face, se apuca sa trimita mesaje aiurea.
In incercarea de a racola jucatori, se lauda cat de mare legenda e alianta lui pe lumile Alpha, Beta, Gamma...etc pentru ca le ia pe toate la rand. Bineinteleg ca Gica duru' joaca pe Hyperborea in cazul nostru, o lume unde sa te dai cu fundul de pamant, nu poti cuceri si pace!!!!
Eu desi nu o cunosc, respect respectiva alianta dar hai sa nu ne aia pe noi acum..cu legenda lui peste prajit. Mai terminati cu laudaroseniile, Fernanzilor de los nimica de pe lumea unde nu poti cuceri nimic!
 

DeletedUser9247

Guest
Au aflat ca esti la Zeus acasa si se tem de fulgere. Cand pleci din Grecia o sa fii si tu atacata.;)
 

DeletedUser9489

Guest
Ai deranjat noobimea( Este permisa insultarea unui jucator ca ''Noob'' (incepator)
Thea, primesti acusica pachete de Fulgere (Cate 2 la 2 ore) , Ciume si altele.
 

DeletedUser9489

Guest
2.6.2. Este interzisă înlocuirea literei "c" cu litera "k" sau folosirea grupurilor de litere "tz", "sh" şi altele de acelaşi fel, care contravin corectitudinii limbii române.

Citez din regulamentul forumului. Asta e o regula de bun simt, de multi incalcata.
 
Sus