Top 10 aliante

  • Autor subiect DeletedUser9105
  • Data de început

DeletedUser

Guest
Vezi ca eu joc pe gamma si toti de acolo si de pe delta din aliante din top3 sau dus in aceea alianta...
Nu comenta fara sa sti...
 

Mr Jack

Super Moderator
27.12.2012

top10o.jpg
 

Atașamente

  • top10.JPG
    top10.JPG
    56,3 KB · Vizualizări: 21

DeletedUser7060

Guest
pacat ca nu mai sunt aliante mici dar bune cu 30-40 de membri :D nu cu 100
dar rar mai vezi acum
 

DeletedUser

Guest
In centurionii nu vad vreun nume cunoscut,probabil e copy-paste,apoi in Arrow Knight nu cunosc pe nimeni,iar LL e copy-paste clar,m-am uitat numai la intemeiator si am fost sigur de asta...infine,nu prea ma impresioneaza lumea asta...defapt nu ma asteptam la mai mult
 

DeletedUser9105

Guest
Fata de primul top care l-am postat eu s-a schimbat complet clasamentul.
 

DeletedUser

Guest
In centurionii nu vad vreun nume cunoscut,probabil e copy-paste,apoi in Arrow Knight nu cunosc pe nimeni,iar LL e copy-paste clar,m-am uitat numai la intemeiator si am fost sigur de asta...infine,nu prea ma impresioneaza lumea asta...defapt nu ma asteptam la mai mult

Vezi ca nu-i copy/paste...Iarasi o luam de la capat....Nu mai spuneti aberati fara sa stiti cei acolo va rog din tot sufletu...
 

DeletedUser6817

Guest
Topurile acestea de inceput sunt irelevante, de la clasamentul jucatorilor pana la clasamentul aliantelor..
 

DeletedUser

Guest
pacat ca nu mai sunt aliante mici dar bune cu 30-40 de membri :D nu cu 100
dar rar mai vezi acum

M.I.R. .... Este o alianta cu 30 de jucatori pe M55 .... sincer nu punem accent pe multime ... noi suntem cu experienta :D ....
 

DeletedUser

Guest
Hmm, sa vedem cum se descurca MIR-ul pe insula mea. Presimt ca va miluiesc, ca tot e sarbatoare.
 

DeletedUser

Guest
Clasamentele de acum sunt irelevante cu centurioni si arow...cum spuneam primele 2 aliante de acum peste 3/4 luni nu mai sunt:)...
 

DeletedUser

Guest
arrow sunt o adunatura de...fetite si "fetite cu oua"...if u know what I mean
 

DeletedUser

Guest
arrow sunt o adunatura de...fetite si "fetite cu oua"...if u know what I mean
Azi am mai aflat ceva...sunt si cocalari si analfabeti(scuzati pleonasmul) :-&:-s
 

DeletedUser

Guest
Stiu lawr stiu la fel ca centurioni...la ce ai zis tu acum eu inteleg un singur lucru Centurioni si arow sunt sinonime neologice:)...
 

DeletedUser

Guest
Sa va zik....centurioni se va mentine pe 1 se vor plictisi multi vor iesi si gata asa vor ajunge sahisti pe 1 si se vor mentine cam pana se va inchide lumea dupa surpriza care ne-o faceti ''stiti voi''....
Si cam asa s-a inchis lumea....adica nu mai intra nimeni pe forumu asta e gol golut:))...
 
Sus