Top 10 aliante

  • Autor subiect DeletedUser9105
  • Data de început

DeletedUser

Guest
S-a tinut de cuvant mai marele Napoleon, a bagat capu'n pamant ca strutu' si isi pune la cale planul lui malefic de a cucerii lumea hyperborea :))
 

DeletedUser

Guest
As tine gura inchisa daca as fi in locul tau, la scris nu te prea descurci crezi ca o sa treci proba ******
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Nu mai intru pe forum ca nu am cu cine sa port o discutie civilizata, parca ii gradina zoologica aici, porci, miei, capre, tigrii, papagali, s.a.m.d. (O asemanare cu anumite personaje de aici este o pura coincidenta, a fost doar o insiruire de animale asa random.)
V-am lasat, comentati, faceti ce vreti, dar nu uitati ca vorbele nu au valoare, faptele conteaza.
 

DeletedUser

Guest
Vezi ca am scris ceva acolo la News, ok? Plus de asta nu vad unde iti regasesti numele in afirmatia de sus.
 

DeletedUser

Guest
Incetati cearta si spamul nu meritati sa aveti dialog cu Napoleon si inchei aici...
Dupa aceea tot eu o sa pic de vina ca am creat conflicte dar nu creez nimic,toti se cearta singuri,ca sa nu fie dubi ma abtin de la aceasta cearta...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Nu ma refeream la asta dar na fiecare are modu lui de intelegere...
 

DeletedUser9247

Guest
Am intelege si noi ce vrei sa spui daca ai folosi si virgule.:)
 

DeletedUser

Guest
Eu cred ca aici trebuie sa ai respect si onoare sa postezi nu toti stresati din viata au ce cauta pe forumul grepolis...
 

DeletedUser

Guest
Sa mai punem si un top al adevarului(al atacatorilor), ca prea multa gargara pe aici :

1 Lupii Marilor 598537
2 Lost Legion 562557
3 Centurionii 329288
4 Grepo Alliance 241988
5 NEW WORLD ORDER 169006
6 La Grande Lost Legion 163047
7 Lost Legion II 118834
8 United Powers 113901
9 -=Alianta bucatarilor=- 101649
10 ELITE 99670

Bravo David, ai depasit LL2, ai un os.
 

DeletedUser2039

Guest
de care zici ? de piticu din Franta sau de imparatul vostru ?
 

DeletedUser2039

Guest
zici ca ravnesti coroana lui ? m-ai lasat cu ochii in soare cand am pus o intrebare...nu ma uit pe harta dar primesc mesaje in care aflu ...una...alta...
 

DeletedUser

Guest
Asa cum ti-am zis mai sus, nu avem imparat. La noi conduce alianta, nu o persoana. Cat despre mesaje, nu tot ce zboara se mananca.
 

DeletedUser2039

Guest
eu l-am intrebat pe david de imparat, dar i-mi raspundeti "dumneavoastra"?!?!...si nu stii ce mesaje primesc deci faza cu zburatoarele e gratuita,
 
Sus