Teorii ale Conspiratiei

  • Autor subiect Prieten cu Dracu
  • Data de început

DeletedUser13911

Guest
Fetelor...chiar si asa...indiferent...voi stiti ca are un suflet mare...dar......na..tre' sa fie si cineva lupul cel rau:D
Daca stau sa ma gandesc putin,si pe cele cu" printii culturii'sunt convins ca le poarta muuuulta populatie cu buletin de ro...nu?
E legea marketingului...ce vindem..?? ce se cere....asta e adevarul,doare..dar sunt cautate..bag mana in foc..hahaha
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Noh!!!Daca va plac alea atunci poate astea!?! Sa va stea in gat ....lol
ou2l1w.png


- - - Actualizat - - -

Cucoanele astea profita de bunatatea mea. Fac nazuri la martisoarele cu Salam si Guta . Nici macar ala cu surubul nu v-a placut gagicilor? Ce vroiati? Sa va dau martisoare din aur? Ma credeti Donald Trump? Voi ati vazut ca niciun moldovean nu a sarit de fund in sus la martisoarele mele? Doar voi, cucoanele v-ati basicat .Muldoveni au primit martisoarele mele cu inima deschisa. Lasati ca la anul, le ofer moldovenilor martisoare indecente si voi primiti ciuciu .Daca faceti nazuri si la martisoarele astea noi, sa stiti ca pun un snur pe stegozaur si vi-l ofer cu draga inima ....hahahahaha
 

DeletedUser

Guest
V=ati inmuiat si voi. In loc de conspiratii postati martisoare . Si urate ca naiba pe deasupra !
 

DeletedUser

Guest
Au trecut anii,asa ca pot sa dezvalui cel mai terifiant secret al meu .Nimeni nu ar putea banui vreodata ca eu am fost membru TT acum ceva vreme!!! Nici macar negrii nu au stiut asta . Este timpul sa desclasific cel mai mare secret de pe triburi : Gicu a fost membru TT . Printule? Tu iti mai aduci aminte de unul care va bana in draci? Ehehe, sa stii ca pe multi i-am banat de plictiseala ....hahahahahahaha
Lord Adex mar 17, 22:45
tu esti sorin de pe conferintele skype cu raducu? cristina si unguru?

sorin1212 mar 17, 22:55
da

Lord Adex mar 17, 22:56
salut. raducu e pe0-aici? spune-i ca sunt gicu. alias frizeru :D n-o sa creada ca pe contul asta o sa pot intra eu vreodata

sorin1212 mar 17, 23:50
ok, ii zic

- - - Actualizat - - -

V=ati inmuiat si voi. In loc de conspiratii postati martisoare . Si urate ca naiba pe deasupra !

E timpul pentru cea mai conspirationista teorie posibila . Nimeni nu a stiut ca eu am fost atatia ani in echipa INNO ....hahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
 
Sus