Teorii ale Conspiratiei

  • Autor subiect Prieten cu Dracu
  • Data de început

DeletedUser

Guest
Organizatii Secrete . Ordinul Celor 10 Negrii.
Ca orice societate secreta care se respecta si Ordinul Negrilor au un ideal suprem . Stapanii din umbra . In curand va aparea primul semn din Puterea Negrilor....hahaha
Nimeni nu e mai presus de lege si tot nimeni nu e mai presus de regulament. Nici legea si nici regulamentul nu te pot proteja de fortele paranormale ale "ordinului " :D
In curand cu detalii devastatoare .....
 

DeletedUser13911

Guest
Esti prieten in secret cu Agatha Christie..?????:D

Uite un top 10 al teoriilor conspiratiei,abia astept sa vad dezvaluirile tale unde se prezinta in top....mi-am luat o punga cu floricele,presimt ceva frumos..:D

1. Sionismul - lumea este controlata de evrei
2. New World Order - guvernul mondial
3. Lumea este condusa de conjuratii secrete: masoni, illuminati, skull&bones
4. Guvernele ascund adevarul: extraterestrii exista!
5. Cine l-a asasinat pe Kennedy?
6. SIDA, Ebola si SARS au fost inventate in laborator
7. Nu exista incalzire globala! Totul este o afacere mondiala
8. Atacurile teroriste de la World Trade Center
9. Tsunami-ul din 2004 a fost provocat de o bomba
10. Marile companii petroliere impiedica de peste 100 de ani dezvoltarea masinii electrice
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
1. Lumea este controlata de evrei ca pe ei nu-i controleaza nimeni.
2. Pe dolarul american (BACNOTA DE 1 $ )este gravata NOVUS ORDO SECLOROUM . Si tot pe ea apar simboluri Illuminati,Ochiul Providentei)
3. Celebra Skull&Bonnes,Fratia Mortii a dat acum ceva vreme la prezidentialele din america 2 frati ,George Bush si celalat contracandidat, am uitat cum il cheama.
[video=youtube;uyCjbj3g2B8]http://www.youtube.com/watch?v=uyCjbj3g2B8[/video]
4.Degeaba mai ascund guvernele cand pana si Vaticanul a afirmat ca este posibil existenta unor inteligente in univers ,mult dezvoltate fata de specia noastra.
5. Nu se stie clar cine. S-au vehiculat mai multe teorii, ba ca rusii, ba ca mafia, ba ca unele agentii .E greu de spus o parere despre
6. Daca s-a reusit creea vietii intrun laborator ,normal ca tot mintea umana i-a creat.
7.Nu s-ar fi dat savanatii cu fundul in sus si n-ar fi tipat intruna : AVETI GRIJA CE FACETI CU INCALZIREA GLOBALA.
8. Ori americanii au fost dobitoci si s-au facut de ras in mare fel daca teroristii i-a ingenuchiat la ei acasa ,ori intr-adevar exista un sambure de adevar in teoria cum ca ei singur s-au bombardat ca sa aibe motiv de razboi.
9.Asta ar insemna ca si in trecut ,toate tsunami-urile sa fi fost provocate de bombe .Nu prea cred.
10. Pe-asta de unde ai mai scos-o ca nu o stiam :D NOI ,nu stim chiar tot din ce fac celelalte organizatii ca nu fraternizam cu ei la fel cum nici ei nu stiu ce facem noi.
Despre ce facem noi ,pot doar sa afirm ca CEL CE I-A LUAT LOCUL LUI LAMINE va abdica pe viitor. Acum nu sunt sigur daca intr-adevar vreau sa abdice sau sa ramana pe divan in continuare.Mi-e tare teama ca scap de DRACU si dau de MASA. Am presimtiri sumbre daca ramane divanul gol .Si daca se urca pe divanul ala cine am eu senzatia ,va veni apocalipsa de 1000 de ani . Daca vine gagica aia misto,o sa fie pace 1000 de ani, dar daca vine extraterestrul ala ursuz dupa planeta NYXYA ,va fi cataclism mondial ....hahaha
 

DeletedUser2039

Guest
Nu stie nimeni ce salata prefera imparatul Cezar la cartofii prajiti ?
 

DeletedUser13911

Guest
hallowen.jpg
 

DeletedUser

Guest
Tarule? Ai citit ceva de von daniken? Ai vazut si documentarul despre " Carele Zeilor" ?
 

DeletedUser13911

Guest
Marturisesc ca nu,acum am citit ceva ,am rasfoit mai amanuntit carele zeilor.....hmmmm.,
multe le stiam din diferite documentare..ma ingrozeste genul asta de carti,documentare...interesante,da...dar fara sa gandesti mai profund.....suntem mici ca niste farmituri,nestiutori ca un bebelus...o micime consacrata...
e o lume prea mare la care consider ca NU trebuie sa ma raportez,exista posibilitatea sa am dezechilibru de personalitate:D
Doresti as avem o discutie pe acesat tema?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Voi cum aveti in telefon trecuti sotii sau prietenii? De curiozitate intreb . Fac pariu ca nu mai dulcegarii apar cand suna EL(EA) . La mine inainte aparea DUSMANCA . Acum apare TE SUNA 112 ....hahaha
 

DeletedUser7478

Guest
1. Sionismul - lumea este controlata de evrei
2. New World Order - guvernul mondial
3. Lumea este condusa de conjuratii secrete: masoni, illuminati, skull&bones
4. Guvernele ascund adevarul: extraterestrii exista!
5. Cine l-a asasinat pe Kennedy?
6. SIDA, Ebola si SARS au fost inventate in laborator
7. Nu exista incalzire globala! Totul este o afacere mondiala
8. Atacurile teroriste de la World Trade Center
9. Tsunami-ul din 2004 a fost provocat de o bomba
10. Marile companii petroliere impiedica de peste 100 de ani dezvoltarea masinii electrice

1. Sionismul - lumea este controlata de evrei si femeii.
2. New World Order - guvernul mondial cu sediul la Tirana,Kabul si Tiraspol.
3. Lumea este condusa de conjuratii secrete: masoni, illuminati, skull&bones,nazisti care au scapat in America de Sud
4. Guvernele ascund adevarul: extraterestrii exista!Cateva exemple Lady GaGa,Angelina Jolie,Putin,Kim Il JOng II, Stephen Hawking si samd.
5. Cine l-a asasinat pe Kennedy?Evrei care controleaza planeta
6. SIDA, Ebola si SARS au fost inventate in laboratoare de produse cosmetice ,dupa ce au facut experimente si teste pe maimute ,si au transmis boala la om.
7. Nu exista incalzire globala! Totul este o afacere imobiliara
8. Atacurile teroriste de la World Trade Center,planuite de evrei si masoni sa isi dea singuri foc la caciula,cu ajutorul CIA.
9. Tsunami-ul din 2004 a fost provocat de o bomba nucleara de hidrogen si oxigen ,adica bule si clabuci
10. Marile companii petroliere impiedica de peste 100 de ani dezvoltarea masinii electrice,in 2030 vom avea masini trase de cai.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
1. Sionismul - lumea este controlata de evrei si femeii.
2. New World Order - guvernul mondial cu sediul la Tirana,Kabul si Tiraspol.
3. Lumea este condusa de conjuratii secrete: masoni, illuminati, skull&bones,nazisti care au scapat in America de Sud
4. Guvernele ascund adevarul: extraterestrii exista!Cateva exemple Lady GaGa,Angelina Jolie,Putin,Kim Il JOng II, Stephen Hawking si samd.
5. Cine l-a asasinat pe Kennedy?Evrei care controleaza planeta
6. SIDA, Ebola si SARS au fost inventate in laboratoare de produse cosmetice ,dupa ce au facut experimente si teste pe maimute ,si au transmis boala la om.
7. Nu exista incalzire globala! Totul este o afacere imobiliara
8. Atacurile teroriste de la World Trade Center,planuite de evrei si masoni sa isi dea singuri foc la caciula,cu ajutorul CIA.
9. Tsunami-ul din 2004 a fost provocat de o bomba nucleara de hidrogen si oxigen ,adica bule si clabuci
10. Marile companii petroliere impiedica de peste 100 de ani dezvoltarea masinii electrice,in 2030 vom avea masini trase de cai.

Dupa atatea milenii in care femeile au stat doar la cratita si crescut copii, uite ca a venit vremea ca ele sa conduca lumea!! E clar,urmeaza o noua era, in care barbatii or sa devina sclavi sexuali, ca in filmele la care ma uit eu ...hahaha
De ce dreacu Guvernul Mondial si-ar face capitale la Kabul, Tirana si Tiraspol? Ori sunt prosti de bubuie, ori nu au viziune. Eu daca eram in locul lor, imi stabileam capitala pe Coasta de Azur. In lux, nu in mizerie.
Nazistii scapati in America de Sud. Eu stiam ca toti nazisti au fost vanati de Mossad si capturati. A mai scapat vreunul?
Stiam ca Lady Gaga este mai excentrica asa, dar s-o suspectez ca e aliena!!! Cum s-a constatat ca Angelina Jolie este de pe alta planeta?!! Daca nici femeile frumoase nu mai sunt pamantece !!!!
Nu evreii l-au asasinat pe CHENEDITA . Abia peste 100 de ani se poate afla cine. Evreii l-au asasinat pe Isus, doar. Acum , pt orice asasinat dati vina pe evrei? :D
Deci tot maimutele sunt de vina ca bantuie Ebola si Sida prin lume? Deh, o ruda mai inapoiata a omului,tot la aceiasi concluzie ajungem.
Cum sa nu existe incalzire globala? Exista turisti ca vara merg la mare sau la munte sa scape de canicula? Ia sa vi tu prin Bucuresti in iulie dupa 15 sa te convingi singur de efectele incalzirii globale....hahaha
Pai America este plina de evrei . Eu stiu ca evreii sunt mai avari ca scotienii. De ce si-au demolat singuri constructiile alea cand ei au simtul banului ?!!!

 

DeletedUser13911

Guest
Multumesc Money de completare :) , acum groaza= bu hu hu sau groaza= ingrozitor de suportat ? :D

Nu il mai intreba pe mr. M,nu are de unde sa stie raspunsul..e introvertit:)
Iti raspund eu,sunt un Fat frumos..deci varianta care te intereseaza e evident cea din urma;)
Ia sa vi tu prin Bucuresti in iulie dupa 15 sa te convingi singur de efectele incalzirii globale....hahaha
Frumushalule...cine te-o pus sa te faci "capitalist"?....Aveti parcuri si piscine (la un loc)cat orasul meu de mare si tot plangaciosi sunteti:)
Spunetii lu' nea Sorin sa mai dea cu ceva apa pe asfalt..face bine la respiratie:D....e al vostru..Ales :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Rusule, nu te-am vazut deloc pe Triburile 2. De ce? Ca tu erai nefricos pe triburile 1 !!! :D
 

DeletedUser

Guest
Ati auzit ultima teorie conspirationista? Cica Oana Lis este in depresie dupa intreruperea sarcinii!!! Conspiratia consta in faptul ca nu a fost inseminata de Viorel Lis( Craiul Crailor de la Belu) ci de Duhul Sfant. A 2a Fecioara Maria....hahaha
 
Sus