Teorii ale Conspiratiei

  • Autor subiect Prieten cu Dracu
  • Data de început

DeletedUser

Guest
Intrebare : DESPRE CE DISCUTA ?!!!hahahahahaha
Mr Jack 15:21:16 Mesagerie privată
..........
............
...............
...........
...........
odmm 15:22:27 Mesagerie privată
 

DeletedUser

Guest
De tine stiam , de ei 2 nou :D Stiam ca tu corepsondezi cu omul invizibil .....hahahaha
 

DeletedUser

Guest
vezi ca pe mine m-ai ratat :D

Credeai ca te-am ratat? HAHAHAHAHAHAHAHA
Nah ca te-am prins . Ce discutati voi 2? lol

2d8m0kw.jpg
 

DeletedUser13911

Guest
gresit, era cu mine mah..dar nu ma vezi:)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13911

Guest
Nu rade ea..ci eu..eu am deschis discutia,ala era un reply...al ei!
Da, o conspiratie..cum sa fac sa ii iau locul lui kod.hahahaha
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Nu rade ea..ci eu..eu am deschis discutia,ala era un reply...al ei!
Da, o conspiratie..cum sa fac sa ii iau locul lui kod.hahahaha
Aham,am inteles. Fiecare isi urmareste scopul ....hahahaha
Credeam ca ai alte ganduri . Dar daca e vorba de a lua locul cuiva , nu ma intereseaza....lol
 

DeletedUser13911

Guest
stai lin..cand ai sa ma vezi pe mine admin,a sa dea faliment INNO...
era o problema de conjunctura...incepusem sa ma transform pe sosirea unui warn...luat moca
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13911

Guest
bah,profetul asta jidanesc a si-a pierdut globul magic... a expirat premonitia;)
ostofQ6hNeHmr38Fh4k3.png

By Justin Huggler, Berlin

6:48PM BST 18 Sep 2014


President Vladimir Putin privately threatened to invade Poland, Romania and the Baltic states, according to a record of a conversation with his Ukrainian counterpart.

"If I wanted, in two days I could have Russian troops not only in Kiev, but also in Riga, Vilnius, Tallinn, Warsaw and Bucharest," Mr Putin allegedly told President Petro Poroshenko of Ukraine, reported Süddeutsche Zeitung, a German newspaper.

If true, this would be the first time that Mr Putin has threatened to invade Nato or EU members. Any threat to send Russian troops into the capitals of Latvia, Lithuania, Estonia, Poland and Romania would cause grave alarm among Western leaders.

If Mr Putin were to act on this, Britain could find itself at war with Russia. All five countries mentioned in this alleged conversation are members of both the EU and Nato. They are covered by the security guarantee in Article V of Nato's founding treaty, which states that "an attack on one is an attack on all". In a speech in Tallinn earlier this month, President Barack Obama confirmed Nato's commitment to this doctrine.

Mr Putin's alleged threat bears similarities to remarks he made to Jose Manuel Barroso, the president of the European Commission, in which he warned: "If I want to, I can take Kiev in two weeks".
 

DeletedUser

Guest
Poate ca a expirat premonitia aia, dar de mierlit tot o s-o mierliti. ....HAHAHA
PieS:
Bah, lasa fata sa doarma :D
ana0401 00:08:25 Mesagerie privată
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13911

Guest
la's mah...rusul a spus ca vine la Bucuresti..deci..TU esti primul care va canta[video=youtube;boI5cTbPIHs]https://www.youtube.com/watch?v=boI5cTbPIHs[/video]
 

DeletedUser

Guest
la's mah...rusul a spus ca vine la Bucuresti..deci..TU esti primul care va canta
Stii de ce mi-e mie frica cel mai tare? Ca multi tineri o sa fie carne de tun pentru rusi .Cand o-i ajunge eu carne de tun pentru rusi, nu o sa mai fie barbat sub 50 de ani in Romania . Cineva trebuie sa mearga pe front .Nu eu. Si in orice caz,daca prin absurd sa zicem ca rusii mierlesc toata mandria tarii si ma trimit astia pe mine pe front ,eu fug ca potarnichiile .Ma gasesti la cel putin cateva mii de kilometri distanta de linia frontului .....hahahaha
Apropo, vezi ca rusi au adus la granita cu Ucraina 1500 de soldati cu tehnica militara . Deci, eu zic sa incepeti sa va pregatiti valizele , sa va luati ramas bun de la cei dragi si sa fiti impacati cu soarta . Asta e destinul vostru, cineva trebuia sa si moara .Mai intai se sacrifica pionii, apoi restul pieselor . Gandeste-te ca eu sunt undeva intre nebun si rege .Deci eu o sa mai traiesc destul incat sa va aprind o lumanare si sa va cinstesc memoria .....hahahahahahahahahaha


- - - Actualizat - - -

eu cred ca deja esti gelos :D

Nu am de ce sa fiu gelos pe el. Doar ce i-am spus sa-si ia ramas bun de la cei dragi .Noaptea asta puteti s-o petreceti impreuna . Ca de maine ,nu se stie....lol
 
Sus