Teorii ale Conspiratiei

  • Autor subiect Prieten cu Dracu
  • Data de început

DeletedUser13911

Guest
Da ce mah..Bobu,emil..ii avea albastri.?..hahahahah...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser3337

Guest
Hihihihihi. O sa va vad eu daca va dati viata pe front cum va dati polisurile pe-aici....hahahahahahaha
https://vremuritulburi.wordpress.co...-20-si-35-de-ani-pot-fi-inrolati-obligatoriu/

nu e o problema avem telefoane cu net =))
intre 2 gloante mai dam si cate 1 atac pe grepolis :))
smiley_emoticons_irre4.gif
smiley_emoticons_irre4.gif
smiley_emoticons_steckenpferd.gif
smiley_emoticons_steckenpferd.gif
cifojb85jytq5h07g.gif
cifojb85jytq5h07g.gif
smiley_emoticons_star-wars-yoda1-gruen.gif
 

DeletedUser

Guest
Hai sa va spun cum o sa stea treaba . Daca te cheama astia sa te inroleze ,nu-ti lua cu tine telefon smecher .Pe front valoreaza mai putin decat la puscarie .Nicio tigare nu-ti iei pe un iphone5 ,de exemplu. Mai bine i-ati un cartus de tigari ca faci bani mai multi cu el.Apoi pe front nu-ti trebuie telefon smecher ca sa te conectezi la feisbuc si sa-i scrii gagicii ca esti bine sanatos .E posibil sa ii spui adevarul in prima faza dar daca nu te mai conectezi in ziua aia ,ori ai mierlit-o, ori ti-ai dat iphone-ul pe o tigare. Si tot asa este posibil ca altul sa vorbeasca cu gagica ta daca ai facut greseala sa-ti salvezi parolele si id-urile . Pe front cel mai bine e sa-ti iei niste lumanari .Ca cine stie carui camarad de arme trebuie sa-i aprinzi o lumanare . Vezi sa nu fie parfumate ca ranitilor le vine doar miros de moarte . Apoi,daca va ganditi ca e posibil ca intre doua bombardamente sa dati si voi un atac pe grepolis ,inseamna ca ori esti ranit in spital,ori esti la puscarie pentru dezertare.Altfel nu vad cum ai putea face asta!!! De pe front, te poti intoarce ori cu o lumanarea in piept si asta este legamantul tau cu moartea pe vecie .Te casatoresti cu ea.Stiti ca pe timp de pace ,la ginerica se pune suta in piept.De euro, de dolari sau chiar si de ron. Pe front, legamantul asta nuptial se face cu o lumanare.Daca scapi de lumanare e posibil sa-ti agate aia o medalie in piept .Asta nu va insemna ca ai fost curajos. Cel mult poate insemna ca ai fost norocos.Curajosii mor primii de obicei . Nu vreau sa va sperii dar sunt obiectiv si va prezint realitatea .....hahahaha
 

DeletedUser3337

Guest
nu fumez :))
imi iau telefonu orice ar fi =))

mai fac cate un selfy si pun pe facebuciuc :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Am venit doar ca sa ofer cate un martic la fecioare. Nu am gasit altele ,asa ca sa nu aud pe vreuna ca,caraie la martic, zice-ti mersic si sa-l purtati cu placere...hahahaha
2w1wew1.jpg

Am si pentru Chewing Gum ceva : Am primit o invitatie la o petrecere swinger. Orbit, vei sa fi partenera mea ?!!!lol
 

DeletedUser13911

Guest
Tu'i ceapa masii..mah..Gicule..la moldoveni ,mah.,.la moldoveni, nu le-ai dat martisor....e de rau mah..astia stau cu sufletul la gura de 1 martie......La ei e pe invers...masculii primesc martisori:D
 

DeletedUser

Guest
Tu'i ceapa masii..mah..Gicule..la moldoveni ,mah.,.la moldoveni, nu le-ai dat martisor....e de rau mah..astia stau cu sufletul la gura de 1 martie......La ei e pe invers...masculii primesc martisori:D

Asta nu ma mira deloc. De 1 martie nu se face nicio diferenta in comunitatile ghei si comunitatile de razesi. Daca lor ,le place ,eu ce sa le fac? Acum, sa nu sara de fund in sus moldoveni de pe-aici, ca doar e regula voastra, nu am fabricat-o eu . Mai mult, va respect cultura, tocmai de-asta.
pIEs: De 8 martie primiti si flori? hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
 

DeletedUser13911

Guest
Mah ,acum caterinca necaterinca..chiar prin Jud.BT,VN si BC...se practica(la trecut este)..in prezent ,nu stiu..poate ne spune cineva de prin zona daca mai e la moda...
 

nicol 10

Stie Tot
Tu'i ceapa masii..mah..Gicule..la moldoveni ,mah.,.la moldoveni, nu le-ai dat martisor....e de rau mah..astia stau cu sufletul la gura de 1 martie......La ei e pe invers...masculii primesc martisori:D

Nu am observat obiceiul asta: ca "masculii din Moldova" sa primeasca martisor. In schimb.... sunt foarte darnici cu jumatatea"feminină" :)

Inca ceva, martisorul lui Igor dedicat jucatoarelor a fost superb :) comparativ cu oribilitatile de 1 leu
 
Ultima editare:

DeletedUser7851

Guest
gicule, le-ai cautat mult?
si eu care credeam ca te prezinti cu flori nu cu progeniturile florareselor
 
Sus