Spam

  • Autor subiect DeletedUser15724
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser16581

Guest
Iara spui lucruri care au fost incepute intai de voi, ce sa iti cer :))
Aroganta si mandria asta a ta, va v-a inchide alarmele o perioada :)
Hai spor ca iara e inutila discutia asta si se victimizeaza lupul pe aici.
Voi va dati seama nebunul ala de Arlon cu un oras pe insula rosie el a inceput sa ii demoleze pe aia 3 si ce au zis aia , ba daca tot ne demoleaza haisa il demolam si noi si sa ii dam si negative ... cum poti ma sa aberezi in halul asta ??? dc pe aia 3 si nu pe alti ma ?? . :)))) .
Posibil din Aroganta si mandrie :))) nu ??
 

DeletedUser16581

Guest
Da ma noi suntem tigani :)) ca voi timeati sagetiile in tenacii voi numai ii ajutati dupa luati orasele :)))) cat de corecti sunt astia fake urile ce le dadea stiuca7 , tot asa nu ?
Game on a fost atacat normal nu fake uri , a fost atacat calumea .. probabil ar trebui sa va lasam intre noi sa va extindeti asa jucam si noi corect nu ..
 

DeletedUser16581

Guest
da l am provocat atacandul de cateva ori cu grifoni :)))))))))))))))))))) o sa pun rapoartele .
Ce patetic esti baaa :)))) Game -on ala avea zid 25 full deff :))) cum sa dea ma aia cu 100 prasti :)))))))) , tu te uiti un pic ce aberezi si game -on a pierdut orasul in fata mea pe actiune , vrei sa iti pun rapoartele :)))) ca ti le pun poate asa iti dai si tu seama cat de mult aberezi :)
 

DeletedUser16581

Guest
Fortza Wild !!!!!
ai dreaq , cand nu au ce ne face cauta noduri in papura :)))
Bateti ne in harta , umiliti ne , luati ne orase , dupa poate nu o sa mai fim asa aroganti :) pana atunci avem tot dreptul ca ne descurcam vs toata harta :)))
 

DeletedUser16581

Guest
Globala la voi am justificat o dc am dat o am pus pana si aici pr extern cate fake uri aveam de la stiuca7 , si intelegerea voi ati incalcato nu voi degeaba incerci tu sa o dai cum vrei ru , ca nu merge :)))) sau pus dovezi ... din ce am inteles si alistor care era lider la voi tot din cauza asta sa lasat pt ca , voi nu ati putut sa va tineti de cuvant :)))
App din cauza noastra ai sters aseara :)))))))))) , daca imi spui ca si tu aveai fake uri te cred :)))))))
 

DeletedUser16581

Guest
Ba micinosule cate fake uri ti ai luat ma tu pe zakros de la Wild :))))) ca asa i ai scris lui tage sorin .... ha ha ha ha ha :))))))))
 

NoobFromRo

Stie Tot
pfuu cate mizerii p'aici
smiley_emoticons_motz.gif
smiley_emoticons_motz.gif
smiley_emoticons_motz.gif
 

gina16

Membru
Tot admini sunt de vina?
Tot admini ne tin partea?
Deci noi jucătorii activi suntem de vina pentru asta ?
În ce lume trăim . Cum poti sa vorbesti asta ?
 

Atașamente

  • IMG-20181028-WA0016.jpg
    IMG-20181028-WA0016.jpg
    68,2 KB · Vizualizări: 46
  • IMG-20181028-WA0015.jpg
    IMG-20181028-WA0015.jpg
    46 KB · Vizualizări: 45
  • IMG-20181028-WA0014.jpg
    IMG-20181028-WA0014.jpg
    203,1 KB · Vizualizări: 44
  • IMG-20181028-WA0013.jpg
    IMG-20181028-WA0013.jpg
    100,2 KB · Vizualizări: 42

DeletedUser16682

Guest
Asa penibil e ragee:)))) nu stiu daca a devenit in timp sau era si doar s a facut remarcat dupa:po_O
 

DeletedUser16581

Guest
Hai corectule , sa vad ca ai tupeul asta sa spui ca nu mi ai dat info din Supreme :))))))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser16653

Guest
Doamne iartă-mă. Mai bine închideți subiectul, de fapt la cum se vorbește aici mai bine închideți forumul de tot, de fapt la ce s-a ajuns în jocul asta și în tot ce tine de el, mai bine inno sa desființeze jocul de tot. Poate asa toți nevorbitii se duc și ei la o socializare fără telefon în mana, toți needucații trec pe la școală/biblioteca, toți oamenii care urăsc alți oameni din cauza unui amarat de Joc, invata sa iubească și ei. Speranța 0.
 

DeletedUser16581

Guest
N am facut nimic sunt nevinovat gina :) , nu recunosc nimic :);
 

DeletedUser16581

Guest
oo salut Domnule dionisos :)
Sageata raptors :) ati facut buba aseara am auzit :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus