Spam

  • Autor subiect DeletedUser15724
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser15072

Guest
Eu de ce zic ca s-a gasit bine cu invatatoarea
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
cand dadeam fake-uri pentru ei era bine cand ii dau ei acum nu e bine
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
oameni cu mai multe fete
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser15072

Guest
Alice ca sa scapi de fake-uri trebuie sa prezinti niste scuze cred ca te-a informat unul din lideri tai din DK
 

DeletedUser15072

Guest
Mai bine ai caracteriza-o pe doamna mama ta! Ca trebuia sa ia in calcul o intrerupere de sarcina, in loc sa te faca! La fel ca si mama lui gucci! Voi fara sa rupeti fake, nu stiti sa jucati? Sa te fereasca sfantul sa ajung langa tine ca dispari in 2 saptamani maxim!
Tacea din gura nu se lega nimeni de copii ei
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser15009

Guest
Exact. Ea a inceput. Datorita ca ii sunt date fake uri reactioneaza asa.
E de joasa speta dansa.
 

DeletedUser16581

Guest
Ba sunteti niste Panarame de oameni ca habar nu am cum sa va numesc altfel , sunteti de tot rasul ma , cand o sa gasiti si voi o fata sa o puneti mai presus de propria persoana atunci poate o sa va dati seama cat de ratati sunteti .
parca ati fi 2 gay , ce gata daca e invatatoare si are 2 copii asta inseamna ca nu poate fi fericita ce atata va intreseaza ma ce e in familia lor ??? , eu nu vad decat 2 oameni care se iubesc :) ai dreaq frustrati ....
Rezz nu mai da alarme ca tu cu contul asta nu vei mai juca pe nici o lume garantat :) terminate cu asa cv , te injosesti omule ... nu iti sta in caracter sa dai fake uri comportate ca atare
 

DeletedUser16682

Guest
ii executam pe aia care joaca frumos. pe cei 3 crai de la rasarit ;)
 

DeletedUser6507

Guest
Iara faci amenintari ?
Mai da si cate o circulara ca sa pot dubla alarmele de pe harta, pana acuma am fost domn si am dat doar in aia cu clanta mare, o mai tii pe atitudinea asta, fac cea ce am mentionat mai sus si le i-au si pe doamne la simulari.
Tot ce fac acuma e din cauza globalului tau si vrajelii tale si a lui Marcos cu sageata aia de kkt.

Cica garantat, tine-o tot pe atitudinea asta, ca le v-a fii bine colegiilor tai.
Deci si eu is ala cu clanta mare?=))
 

DeletedUser6507

Guest
Ba sunteti niste Panarame de oameni ca habar nu am cum sa va numesc altfel , sunteti de tot rasul ma , cand o sa gasiti si voi o fata sa o puneti mai presus de propria persoana atunci poate o sa va dati seama cat de ratati sunteti .
parca ati fi 2 gay , ce gata daca e invatatoare si are 2 copii asta inseamna ca nu poate fi fericita ce atata va intreseaza ma ce e in familia lor ??? , eu nu vad decat 2 oameni care se iubesc :) ai dreaq frustrati ....
Rezz nu mai da alarme ca tu cu contul asta nu vei mai juca pe nici o lume garantat :) terminate cu asa cv , te injosesti omule ... nu iti sta in caracter sa dai fake uri comportate ca atare
"Cand gasiti o fata sa o puneti mai sus de propria persoana?"cand o sa te puna si ea mai mult decat propria ei persoana e raspunsul:.
 

DeletedUser16682

Guest
Doresti si tu sa intri in cerc ?
Hai ca iti fac rost de o invitatie VIP.
ce dur esti tu:)) pana acum imi pareai o persoana foarte ok si educata pot spune pe langa altii de pe forumul asta, dar aparentele create inseala
 

DeletedUser16682

Guest
Din start pleci de la premisa unei aliante ca wild. ce e la noi poate sa fie si la voi; ambitie, determinare, comunicare, orice alianta poate avea aceste calitati cu care sa exceleze, conteaza si jucatorii.
 

DeletedUser15072

Guest
Iulica nu te baga in treaba de pe delos ca nu joci acolo :), Spynews Cancan ce ziare mai trebuie sa aducem aici
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser16581

Guest
Iulica nu te baga in treaba de pe delos ca nu joci acolo :), Spynews Cancan ce ziare mai trebuie sa aducem aici
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
Ba e tanara are 30 ani ce ai vrea sa stea singura daca are copii ?? cum tu ai nevoie de afectiune asa are si ea nevoie :) .
 

DeletedUser16581

Guest
Iara faci amenintari ?
Mai da si cate o circulara ca sa pot dubla alarmele de pe harta, pana acuma am fost domn si am dat doar in aia cu clanta mare, o mai tii pe atitudinea asta, fac cea ce am mentionat mai sus si le i-au si pe doamne la simulari.
Tot ce fac acuma e din cauza globalului tau si vrajelii tale si a lui Marcos cu sageata aia de kkt.

Cica garantat, tine-o tot pe atitudinea asta, ca le v-a fii bine colegiilor tai.
iesi ca si tu esti un noob si jumatate :)
Pana sa ii luam noi pe aia 3 la atacuri si vraji negative ca toate atacurile au fost lasate sa mearga frustrati aia 3 il demolau intr una pe Arlon in cat aproape l au facut sa renunte cel putin acum a fost convins ca sa joace ca si sageata , intreaba ma pe oricare din Wild cum curgeau rapoartele postate cum il demolau frustrati aia 3 , asta nu spui sau vrajile negative care ii dadeau ca nah nu au fost in stare sa ii ia orasul , arata mi ma noob inafara de aia 3 unul de la voi care a fost rupt cu negativele , va tot kkti pe voi corecti vieti dar unul nu zice ba dar dc aia din Wild ne rupe cu atacurile ai dreaq corecti .
Imediat dau circulara iar pt ei o sa dau in fiecare zi sa se invete pe orice sv joaca sa nu mai dea demolari si negative .
Ce nesimtiti astia din Wild ca le da acelasi tratament , da waw frate , trebuia sa stam sa ne uitam cum colegul e fulgerat incontinuu si demolat nu ?? , mai du va dreq de jucatori vieti ...
Si app ni se rupe de alarmele tale putem juca si fara alarme ma :)) spargem nave si pe sageti :)
, dar tu cu contul asta nu o sa mai joci deja ti au promis o multi si sunt oameni de cuvant :) .
Ai dreaq astia din Wild numai asa joaca ... trebuia sa va lasam orasul ma ...
 

DeletedUser16581

Guest
Sa fie invatatura de minte pt toata lumea cand cnv tine pe oricare jucator din Wild in denolari , vraji negative , fake uri asteptati va sa primiti acelasi tratament din partea tuturor jucatorilor din Wild .
Nu acceptam rahaturi din partea nimanui , nu intorcem si celalalt obraz dam inzecit , cu varf si indesat ... daca tu sau altul cataloghezi ca Wild joaca murdar da Wild joaca murdar ca nu accepta rahaturi din partea nimanui , si ca nu isi lasa colegi la greu ... eu as numio Unitate dar nah ...
 

DeletedUser15072

Guest
Ba e tanara are 30 ani ce ai vrea sa stea singura daca are copii ?? cum tu ai nevoie de afectiune asa are si ea nevoie :) .
se apropie de 40
smiley_emoticons_lol.gif
sa fie sanatoasa dar a doua oara sa nu o mai manance limba ca nu se va mai accepta intelegerea de fara fake care s-a incheiat cu brave pentru ca a inceput ea sa planga ca o tineam prea mult in fake-uri
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser16682

Guest
Cand stii ca n ai dreptate normal ca vrei sa inchizi discutia, arata dovada sau macar inventeaza una si arata ne ca noi am inceput cu marlaneli:)))))))) pe aia 3 ii bubuim incontinuu pt ce i au facut lui Arlon, dar degeaba iti spunem tie ca voi jucati pt voi acolo, individualisti sunteti(bine, nu toti, dar peste jumate din ally), rugati va aliatii sa va ajute :))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus