Spam

  • Autor subiect DeletedUser14175
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

andreyy92

Membru activ
Aici a fost aceeas tentativa din partea lui Consipirator, in concluzie sageti si fake cu asta se pot lauda Legendary ca in rest abia acum cand am 80% in vacanta baga nave cu moral 100. . Acuma ne vom ajuta pe cat posibil ca stiu sigur ca Demos nu sunt cu.ve ca multe aliante(ma refer si la conducerea unora|) care cred ca 101 pacte le va aduce coronite sau valoare.
si uite asa fix tu te gasesti sa vorbesti, degeaba, nu cu un scop anume
in legatura cu aliantele alea cu "101 pacte", cand aveai pact cu demos, ghost si black legion de ce nu ai zis asta? nu erai in postura favorabila de victima??
si nu imi spune ca nu v-ati ajutat ca intr-o zi ba atacati voi cu demos pe asedii, ori voi cu black si ghost
iar in legatura cu sagetile, te rog verifica, de ambele parti cate orase s-au luat pe moral 100, de ambele tabere desigur
o sa ai o mare surpriza..
cu fakeurile..au fost situatii in care ba am inceput noi, ba voi..mai stii cand ai spus ca vorbim pe whatsapp sa rezolvam problema asta si m-ai lasat o ora sa tip dupa tine, tu fiind on si citeai mesajele??

Lasa vorbele, actiunile vorbesc!
O zi buna tuturor!
 

DeletedUser14175

Guest
Csf ... nu toti stiu sa dea atacuri in aceeasi secunda ...
 

Gymus

Membru activ
si uite asa fix tu te gasesti sa vorbesti, degeaba, nu cu un scop anume
in legatura cu aliantele alea cu "101 pacte", cand aveai pact cu demos, ghost si black legion de ce nu ai zis asta? nu erai in postura favorabila de victima??
si nu imi spune ca nu v-ati ajutat ca intr-o zi ba atacati voi cu demos pe asedii, ori voi cu black si ghost
iar in legatura cu sagetile, te rog verifica, de ambele parti cate orase s-au luat pe moral 100, de ambele tabere desigur
o sa ai o mare surpriza..
cu fakeurile..au fost situatii in care ba am inceput noi, ba voi..mai stii cand ai spus ca vorbim pe whatsapp sa rezolvam problema asta si m-ai lasat o ora sa tip dupa tine, tu fiind on si citeai mesajele??

Lasa vorbele, actiunile vorbesc!
O zi buna tuturor!
ma nu stiu.. eu am luat fakeuri ca-l atacam pe unul de acolo (Steel ) , deci asta e anti-joc cu fakeurile... bine el s-a dus sa planga la Rage ca na....
 

DeletedUser16581

Guest
Dragi colegii care activati pe lumea asta buna dimineata vreau sa va spun doar atat :) astazi vreau sa iau punctul de cultura , daca este careva care intentiona acelasi lucru , cu parere de rau nu faci decat o risipa de gold caci ma duc indiferent cat bag.
 

DeletedUser16071

Guest
Dragi colegii care activati pe lumea asta buna dimineata vreau sa va spun doar atat :) astazi vreau sa iau punctul de cultura , daca este careva care intentiona acelasi lucru , cu parere de rau nu faci decat o risipa de gold caci ma duc indiferent cat bag.

un coate goale cu gura mare :confused:

smecher e ala care stie sa aiba realizari fara sa investeasca.
asa sa bagi gold fara numar si apoi sa te bati cu "caramida" in piept cu ce mari realizari ai avut, e plina lumea de astfel de "nulitati"

Sincer, la cata patima am vazut pe acest forum cred ca esti unul dintre rebuturile societatii care refuleaza in viata virtuala pentru a ascunde esecurile din viata reala.
 

HappyWhite

Membru Nou
un coate goale cu gura mare :confused:

smecher e ala care stie sa aiba realizari fara sa investeasca.
asa sa bagi gold fara numar si apoi sa te bati cu "caramida" in piept cu ce mari realizari ai avut, e plina lumea de astfel de "nulitati"

Sincer, la cata patima am vazut pe acest forum cred ca esti unul dintre rebuturile societatii care refuleaza in viata virtuala pentru a ascunde esecurile din viata reala.

De vazut diferenta dintre "a refula" si "a defula"
smiley_emoticons_smilenew.gif
 

DeletedUser16581

Guest
5s0xa0U.png


Uite cati bani am bagat azi in event ratatule , 125 +150 pe trupe :) si totusi am 90 pct pt ca stiu sa joc :)

si uite actiune in desf .

zCkSydr.png


cu 6 orase ca atatea am si sprijinul lansat si dupa nava - iti explic ce inseamna daca vrei.
 

DeletedUser16071

Guest
5s0xa0U.png


Uite cati bani am bagat azi in event ratatule , 125 +150 pe trupe :) si totusi am 90 pct pt ca stiu sa joc :)

si uite actiune in desf .

zCkSydr.png


cu 6 orase ca atatea am si sprijinul lansat si dupa nava - iti explic ce inseamna daca vrei.

cum am zis gura mare care se bazeaza pe gold - azi poate ai bagat doar 150 gold - dar pentru a avea acele trupe inseamna ca ai bagat si zilele trecute:
3 zile cate 150 + 3 zile cate 75 + 1 zi a 115 = total destul gold

lasa, prezintati realizarile marete in fata oglinzii :eek:

PS daca vede capone maretul tau plan de atac, rade cu lacrimi pana maine:D
 

*cosminiq98

Membru activ
5s0xa0U.png


Uite cati bani am bagat azi in event ratatule , 125 +150 pe trupe :) si totusi am 90 pct pt ca stiu sa joc :)

si uite actiune in desf .

zCkSydr.png


cu 6 orase ca atatea am si sprijinul lansat si dupa nava - iti explic ce inseamna daca vrei.
Sper sa te vad in toamna asta pe o lume jucand serios din nou :D
P.S. Tot fraier ramai pentru ca ai dat stergere pe Zakros :p
 

DeletedUser16581

Guest
esti noob facut gramada ce 75 ce 115 esti orb uitate din nou , nu cred ca am cu 100-200 trupe mai mult de cat are oricare altul decat azi am bagat pt ca ma intreseaza punctul de cultura , ti le prezint tie ca tu erai curiosul de realizarile mele . si ti am aratat ce pot acum arata mi si tu ? dar stai citeam ca tu plangeai ca te ataca unul ..... da mari realizari ai .... cat ce ai spus despre capone da e mai bun ca si mine la dat cu secundele .. dar ma descurc si eu cumva si cu 6 orase sunt curios daca tu ai fi reusit mai bine . Hai canta la alta masa .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser16581

Guest
Sper sa te vad in toamna asta pe o lume jucand serios din nou :D
P.S. Tot fraier ramai pentru ca ai dat stergere pe Zakros :p

bre aia e , sunt constient si responsabil de deciziile mele merg cu fruntea sus indiferent de sunt bune sau nu. :)
 

DeletedUser16071

Guest
esti noob facut gramada ce 75 ce 115 esti orb uitate din nou , nu cred ca am cu 100-200 trupe mai mult de cat are oricare altul decat azi am bagat pt ca ma intreseaza punctul de cultura , ti le prezint tie ca tu erai curiosul de realizarile mele . si ti am aratat ce pot acum arata mi si tu ? dar stai citeam ca tu plangeai ca te ataca unul ..... da mari realizari ai .... cat ce ai spus despre capone da clar e mai bun ca si mine la dat cu secundele .. dar ma descurc si eu cumva si cu 6 orase sunt curios daca tu ai fi reusit mai bine . Hai canta la alta masa .

gresit, ai cca 400 unitati/arma mai mult, asta asa de amorul artei
gresit, nu stiu unde ai citit tu ca m-am plans, poate in stele, eu nu ma plang pe forum si nici nu ma falesc (ca altii)

eu doar imi pierd putin timpul pe aici si pe joc si atat, nu vreau realizari deoarece nu doresc sa cotizez la ei, acum 5-7 ani puteai avea realizari doar prin activitatea si priceperea in joc, acum, de cca 4-5 ani nu mai poti avea realizari decat daca cotizezi intens si de aceea am renuntat la joc de 5 ani de zile, intru cand si cand si pierd timpul

am jucat alaturi de mari jucatori: iokull, petronel, cris-mihai, tiberiu, brave, caponee si multi altii care stiu sa joace si care nu fac o fala din realizarile lor

sunt banii tai e treba ta ce faci cu ei, dar incearca sa fii mai ponderat cu laudele.

sincer nu prea am vazut sa te laude nimeni.

oare de ce pe cei enumerati mai sus ii lauda altii si nu se lauda singuri?
 

DeletedUser16692

Guest
7 bale taci ca esti un prajit , si nu il mai lauda atat pe Capone ca stie toata lumea ca este cea mai mare dormeza din Demos
 

DeletedUser16581

Guest
gresit, ai cca 400 unitati/arma mai mult, asta asa de amorul artei
gresit, nu stiu unde ai citit tu ca m-am plans, poate in stele, eu nu ma plang pe forum si nici nu ma falesc (ca altii)

eu doar imi pierd putin timpul pe aici si pe joc si atat, nu vreau realizari deoarece nu doresc sa cotizez la ei, acum 5-7 ani puteai avea realizari doar prin activitatea si priceperea in joc, acum, de cca 4-5 ani nu mai poti avea realizari decat daca cotizezi intens si de aceea am renuntat la joc de 5 ani de zile, intru cand si cand si pierd timpul

am jucat alaturi de mari jucatori: iokull, petronel, cris-mihai, tiberiu, brave, caponee si multi altii care stiu sa joace si care nu fac o fala din realizarile lor

sunt banii tai e treba ta ce faci cu ei, dar incearca sa fii mai ponderat cu laudele.

sincer nu prea am vazut sa te laude nimeni.

oare de ce pe cei enumerati mai sus ii lauda altii si nu se lauda singuri?

Ma laud ca am cu ce laudate si tu ... daca ai cu ce ... fmm
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus