Spam

  • Autor subiect DeletedUser14175
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser16184

Guest
Mariusica esti pe stop fato?Nu-ti mai convine acum cand toti s-au dat de partea celor buni?=))) Ai uitat cand eram doar noi si lupii si ne bateam si cu ghost si demos si squad si cine mai era cu voi,aveam asteptari de la tine dar si pe maraton si pe sparta ai castigat ca ai tras in teapa,de data asta nu ti-a mai iesit si ai inceput sa pierzi teren :) .

deboli debolezze rimangono
 

DeletedUser16510

Guest
Mariusica esti pe stop fato?Nu-ti mai convine acum cand toti s-au dat de partea celor buni?=))) Ai uitat cand eram doar noi si lupii si ne bateam si cu ghost si demos si squad si cine mai era cu voi,aveam asteptari de la tine dar si pe maraton si pe sparta ai castigat ca ai tras in teapa,de data asta nu ti-a mai iesit si ai inceput sa pierzi teren :) .

deboli debolezze rimangono

Tu ce nick ai?
 

DeletedUser15679

Guest
Tu cine esti ma?
când ne întâlnim pe joc, atunci vei vedea cine voi fi, "mă":)))).. este event, fii atent pe card dacă îți bagă salariul ăla minim pe economie să faci și tu rost de un gold:))))


"Câinele" lui black wolf:)
ce îți place să mai pupi sub coadă, bre =) nu te băga singur/ă în seamă că nu cred că am păscut oile împreună.

hai înapoi la muncă, deja v am acordat prea multă atenție bronzați în fața monitorului ce sunteți voi
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif


ps: care bou îmi mai invocă numele pe aici să o facă mult și bine că nu mai are ocazia să fie băgat în seamă a doua oară.
 

DeletedUser16184

Guest
Obeza mica,stai parcata ca faci umbra pamantului degeaba.

Demosul de la inceput s-a batut cu toata lumea ( exceptie squad, care la un moment nu ajuta-u cu nimic din cauzza altor detalii tehnice ) , asa ca ciocu mic si joc de glezne.

Ps. Toti sau aliat ca sa-i bata pe cei mai buni,petarda mica! Daca erati buni,nu mai aveati pacte cu toata harta.

Ps.2 Va trag teapa si aici,stai parcata
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
Obeza mica?Vezi ca am fost pe la ploiesti si mi-a placut acolo si ne facem si cumnati :) si ca ai reusit sa bati raca intre lupi nu-i problema daia suntem noi si ghost ca sa-i ajutam :) noi nu ne vedem doar de interesul propiu ci de-a grupului de aliati :) si asa jucati singuri ca cei din squad sunt degeaba :) si in loc sa tragi in teapa ai sa ma tragi pe mine de stiuca.Sa-mi aduc aminte cum plangeai pe wapp cand ti-au bagat ghost nava :( du-te la coltul tau de rusine
 

DeletedUser16458

Guest
când ne întâlnim pe joc, atunci vei vedea cine voi fi, "mă":)))).. este event, fii atent pe card dacă îți bagă salariul ăla minim pe economie să faci și tu rost de un gold:))))



ce îți place să mai pupi sub coadă, bre =) nu te băga singur/ă în seamă că nu cred că am păscut oile împreună.

hai înapoi la muncă, deja v am acordat prea multă atenție bronzați în fața monitorului ce sunteți voi
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif


ps: care bou îmi mai invocă numele pe aici să o facă mult și bine că nu mai are ocazia să fie băgat în seamă a doua oară.
Abia astept ma.....bine ca au altii salarii maxime pe economie :)))) mai fac si astia de la inno bani de bonusuri de Craciun :)))
 

DeletedUser16184

Guest
Constanta mariusica nu bucuresti :) si iti zic eu ca ai sa pupi asfaltul :)
 

DeletedUser16581

Guest
haha ce frustrați muri v ar pactele cu toată harta
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
zi'le Adi astora nu te lasa frate, cand tu rupeai clasamentele si luptai pe granite cu aliante de top alde Friends ei inca culegeau castraveti pe farmerama
 

DeletedUser15679

Guest
zi'le Adi astora nu te lasa frate, cand tu rupeai clasamentele si luptai pe granite cu aliante de top alde Friends ei inca culegeau castraveti pe farmerama

Hahaha
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif


lasă-i frate că dacă le arăt un screenshot de la acțiunile noastre iar o să plângă pe aici că jucăm cu bot
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif


te pwp iuli
smiley_emoticons_bussi2.gif
 

DeletedUser16184

Guest
Hahaha
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif


lasă-i frate că dacă le arăt un screenshot de la acțiunile noastre iar o să plângă pe aici că jucăm cu bot
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif


te pwp iuli
smiley_emoticons_bussi2.gif
Ai auzit si tu de atac la secunda?=))) intrebarea este alta:inafara de sageata stii sa joci altceva sau joci sageata ca-ti este frica ca pierzi orase?
 

DeletedUser15679

Guest
Ai auzit si tu de atac la secunda?=))) intrebarea este alta:inafara de sageata stii sa joci altceva sau joci sageata ca-ti este frica ca pierzi orase?

băh da' tu nu te calmezi:))))) altceva în afară de mâncat ciuperci pe forumul ăsta nu ai ce face?
smiley_emoticons_sleep.gif


spuneți merci că joc săgeată că dacă mă dezvolt îmi luați bagheta la șlefuit până nu mai rămân decât fantome din voi
smiley_emoticons_lol.gif


ăsta e ultimul reply către amatorii căutători de atenție gen tu, ne vedem pe joc
smiley_emoticons_cyclops.gif
 

DeletedUser16581

Guest
Ai auzit si tu de atac la secunda?=))) intrebarea este alta:inafara de sageata stii sa joci altceva sau joci sageata ca-ti este frica ca pierzi orase?

Bre sa sti ca omul le are cu jocul si cu secunda si cu tot :)

Pe Githium am jucat cu el in Mantale impotriva Friends si baiatul a terminat pe 1 la luptatori si top 3 in clasament daca nu ma insel si pe lumea aia chiar sa jucat si a fost spuma.

Ps. am 200 euro paysafe daca are careva de baza oferta frumoasa plz pm.
 

DeletedUser16184

Guest
Ce sa ma vad cu tine pe joc?te blindezi ca esti sageata si incerci sa bagi nava si te lauzi dupa ca esti jucator=))) si ai jucat si cu orase dar le-ai pierdut upsss.iulica ii trecut nu traim in trecut ci prezentul
 

DeletedUser16688

Guest
Ce sa ma vad cu tine pe joc?te blindezi ca esti sageata si incerci sa bagi nava si te lauzi dupa ca esti jucator=))) si ai jucat si cu orase dar le-ai pierdut upsss.iulica ii trecut nu traim in trecut ci prezentul
Vai de voi mari jucători , cine a adus prima dată săgețile mă ? Am zis că nu le folosim dar voi ați început ;)
 

DeletedUser16458

Guest
Tu cred ca confunzi legendary cu aliații vostri squadul :)))
 

DeletedUser16184

Guest
Lasa-i adi ca noi incepem totul=))) ei sunt cuminti=))) si ca sunt nascut in harsova si ca traiesc in constanta tot duc o viata mai buna decat tine,macar nu iau acadeaua in gura ca tine de la altii asa ca fugi si tu la coltul tau de rusine :)
 

DeletedUser15679

Guest
Lasa-i adi ca noi incepem totul=))) ei sunt cuminti=))) si ca sunt nascut in harsova si ca traiesc in constanta tot duc o viata mai buna decat tine,macar nu iau acadeaua in gura ca tine de la altii asa ca fugi si tu la coltul tau de rusine :)

hahaha
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif


fă conexiunea dintre creier și degete înainte să tastezi și să apeși enter băăăăă
smiley_emoticons_irre4.gif



lasă că știu eu ce viață trăiești când îți aduci aminte că te bătea tac-tu prin stufuri cu cureaua de piele
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif


când o să mă cunoști personal atunci să tragi concluzii despre mine, până atunci ciocu' mic și joc de glezne !
smiley_emoticons_baby_taptap.gif


o seară faină tuturor!
 

Gymus

Membru activ
YEAP.... Chiar ma gandeam cand o sa inceapa scandalul si aici... toate ca toate... da sa ai 10 banati o data nu am mai vazut...
 

DeletedUser16184

Guest
Si cu 10 banati cumva nu va luam orase si nu va spargem asediile cu moral 100?orice ati face nu aveti nicio sansa,singura sansa este cearta intre noi in rest 0 barat
YEAP.... Chiar ma gandeam cand o sa inceapa scandalul si aici... toate ca toate... da sa ai 10 banati o data nu am mai vazut...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus